Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Това не знам защо така флопна.

Реално е запеваемо, има умерена чалгайка, даже има и Горан Брегович звучене за по-дъртите чанти.

Като фен на Преслава мога да кажа, че последната нейна песен, която въртях супер много бе "Мангава тут" и най-вече "От утре". "Сладкото зло" така и така не ме хвана, тази последната също.

Банален текст+банална мелодия за разкош. Никакъв Горан Брегович не е. 

Представям си как Преситу е викала "е, това е хит". Да, щеше да мине през 2008, но не и в 2023. Въобще забелязва се как Преслава все по-трудно се адаптира. Последните й песни, машъпи и предложения - залага на ретро, но е някакво преувеличение, че е толкова модерно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Банален текст+банална мелодия за разкош. Никакъв Горан Брегович не е. 

Представям си как Преситу е викала "е, това е хит". Да, щеше да мине през 2008, но не и в 2023. Въобще забелязва се как Преслава все по-трудно се адаптира. Последните й песни, машъпи и предложения - залага на ретро, но е някакво преувеличение, че е толкова модерно.

И аз като я чух за първи път си казах, че туй ша е хита на века! 

  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Всички спорове за певачките в този форум и тази тема завършват така:

04:57

ЦЕЛУВАЙ И НЕ ГОВОРИ, Веселин Маринов каза, бееее!

 

  • Haha 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Нека да правим разлика между плюене и критика. Не съм си позволявал твърде груби думи към Галена. Но в последно време ме дразни, че двойните стандарти за нея и Преслава спрямо другите не секват.

Галена и за мен е най-добрата част от триото, а също така е и основно име на снимката и в заглавието - хората трябва най-малко заради това да си пуснат песента поне в първите дни. А "Името ти" ако беше станала хит като "Шушана" и "За да те забравя" щеше да е съвсем друго настроението и щеше да си се води за голям успех - все пак е правена именно с такава цел, но за разлика от Пресовите песни е официално издадена и с клип.

Нали, друг изпълнител ако постигне такъв хит/флоп - пак винаги ще си е в графата под Галена и Преслава.

Критиката е нещо друго, което не забелязвам в твоите коментари. Няма двойни стандарти, просто към момента няма друга, която да може да си позволи мисли, че ще измести Преслава и Галена. За залязване и дума не може да става. При тях и с по-слаби проекти и с паузи пак няма да има осезаем спад в интереса. И двете са си постигнали да са на върха, като Галена в последните години, а и не само има по-изразено лидерство и успехи. 

"Името ти" е тв версия, не е клип. Просто тв версията при Галена е на по-високо ниво от клиповете на някои други. "Шушанита" и "За да те забравя" гръмнаха за времето си, но към днешна дата не се помнят особено, нито някой ги брои за успех, нито за песни на Преслава. Никой не твърди, че трябва да налагаме "Името ти". И да беше гръмнала повече това не е песен на Галена и аз я приемам за кеф, не за състезание за успех и гледания.

Триото е в неизвестния канал на Антонио първо и второ от много предишни опити видяхме, че включването на голямо име в песен не гарантира успех и гледания, ако песента не се хареса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има много песни на Преслава които в началото грам не са ме кефили и с времето почвам да ги слушам, но не знам дали с друга песен съм бил толкова сигурен, че няма да е хит както с последната. Балканско турбо е, но няма никакъв заряд.

  • Like 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Критиката е нещо друго, което не забелязвам в твоите коментари. Няма двойни стандарти, просто към момента няма друга, която да може да си позволи мисли, че ще измести Преслава и Галена. За залязване и дума не може да става. При тях и с по-слаби проекти и с паузи пак няма да има осезаем спад в интереса. И двете са си постигнали да са на върха, като Галена в последните години, а и не само има по-изразено лидерство и успехи. 

"Името ти" е тв версия, не е клип. Просто тв версията при Галена е на по-високо ниво от клиповете на някои други. "Шушанита" и "За да те забравя" гръмнаха за времето си, но към днешна дата не се помнят особено, нито някой ги брои за успех, нито за песни на Преслава. Никой не твърди, че трябва да налагаме "Името ти". И да беше гръмнала повече това не е песен на Галена и аз я приемам за кеф, не за състезание за успех и гледания.

Триото е в неизвестния канал на Антонио първо и второ от много предишни опити видяхме, че включването на голямо име в песен не гарантира успех и гледания, ако песента не се хареса. 

Виж и ЧУЙ клипът от профила на Сашка, към който пуснах линк на предната страница и приемите към абсолютно ВСИЧКО дето е изпяла. Буквално лидерка отвсякъде.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Oh Ne si me davay, the mega hit u are:

https://www.instagram.com/reel/CsypONYu_Rt/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==
@SG коментирай този залез. Предлагам да му сложим някакви стари ефекти и така няма по нищo да се различава от любимите ти приеми преди 20 години.

Ами Ок, щом чувстваш, че е трябвало да ми доказваш временния успех на "Не си ме давай" и липсата на залез при Галена- все неща, които не помня да съм твърдял, но явно така са били интерпретирани.

А какво ще кажеш ако след 5 мин някой сподели подобен прием на песни на Алфа, които са с много по-малко гледания?

Успехите в чалгата са сезонни за всички и това е, което ме дразни, че отричате, за да изтъквате двете втръснали любимки като нещо много повече от другите.

преди 13 минути, Stela каза:

Критиката е нещо друго, което не забелязвам в твоите коментари. Няма двойни стандарти, просто към момента няма друга, която да може да си позволи мисли, че ще измести Преслава и Галена. За залязване и дума не може да става. При тях и с по-слаби проекти и с паузи пак няма да има осезаем спад в интереса. И двете са си постигнали да са на върха, като Галена в последните години, а и не само има по-изразено лидерство и успехи. 

"Името ти" е тв версия, не е клип. Просто тв версията при Галена е на по-високо ниво от клиповете на някои други. "Шушанита" и "За да те забравя" гръмнаха за времето си, но към днешна дата не се помнят особено, нито някой ги брои за успех, нито за песни на Преслава. Никой не твърди, че трябва да налагаме "Името ти". И да беше гръмнала повече това не е песен на Галена и аз я приемам за кеф, не за състезание за успех и гледания.

Триото е в неизвестния канал на Антонио първо и второ от много предишни опити видяхме, че включването на голямо име в песен не гарантира успех и гледания, ако песента не се хареса. 

А от къде точно трябва някоя да измества Преслава и Галена? Не, сериозно, някой да ми обясни с какво толкова други изпълнители изостават зад тях във времена, в които чалга хитовостта е брутално занижена и успехите не се доказват по никакъв кой знае какъв начин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Виж и ЧУЙ клипът от профила на Сашка, към който пуснах линк на предната страница и приемите към абсолютно ВСИЧКО дето е изпяла. Буквално лидерка отвсякъде.

Сега го изгледах. Виж още какви приеми на Стара каравана, Хаваната - златни хитове. Името ти, Скандал, Не си ме давай, ВНЛ - тооп! 👻

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Ами Ок, щом чувстваш, че е трябвало да ми доказваш временния успех на "Не си ме давай" и липсата на залез при Галена- все неща, които не помня да съм твърдял, но явно така са били интерпретирани.

А какво ще кажеш ако след 5 мин някой сподели подобен прием на песни на Алфа, които са с много по-малко гледания?

Успехите в чалгата са сезонни за всички и това е, което ме дразни, че отричате, за да изтъквате двете втръснали любимки като нещо много повече от другите.

А от къде точно трябва някоя да измества Преслава и Галена? Не, сериозно, някой да ми обясни с какво толкова други изпълнители изостават зад тях във времена, в които чалга хитовостта е брутално занижена и успехите не се доказват по никакъв кой знае какъв начин?

Сезонен успех и хитове: 
Стара Каравана и Хаваната гонят 10 години, Диагнозата 15, ВНЛ и Скандал - 2 години.
Не знам в кой юнивърс сме, че сезоните да са с продължение на години. Може би в този на George R. R. Martin ?

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Успехите в чалгата са сезонни за всички и това е, което ме дразни, че отричате, за да изтъквате двете втръснали любимки като нещо много повече от другите.

А от къде точно трябва някоя да измества Преслава и Галена? Не, сериозно, някой да ми обясни с какво толкова други изпълнители изостават зад тях във времена, в които чалга хитовостта е брутално занижена и успехите не се доказват по никакъв кой знае какъв начин?

Може ли ти да ми обясниш по какво съдиш, че са втръснали и че не са нещо повече? И също така коя ще се задържи толкова години, колкото те и то на лидерски позиции в топ 3 примерно? Коя ще може да си позволи по-дълга пауза или да пуска песни за собствен кеф, без очаквания към тях? Коя може да си позволи да смята, че няма да бъде изместена от следващата новопоявила се тийн сензация? Понеже много се появиха, но двете си останаха лидерки. Изобщо в някоя виждаш ли потенциал за успехите на Галена и Преслава, че задаваш въпроса от къде по-точно да ги измествал някой. И моля те не давай примери с приемите на Алфа, а ми кажи дългосрочно какъв потенциал виждаш в тях и дали могат да се наложат така, че да не бъдат заменени от следващата Лидия, Десита, Мирела...? През годините много ги спрягаха за "следващата Преслава", "следващата Галена", но къде са сега? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Рени е номер 1. Приемете го!!! Тежи си на мястото!

Дали към днешна дата не умира от яд че докато е пяла нейните глупости, други са награбили песента за баклавата, за кекса, бабиното сладко, шопската салата и другите любими манджи? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Рени е номер 1. Приемете го!!! Тежи си на мястото!

Толкова тежи, че може да се ползва за връзване на разни неща за да не ги вдигне бурята. Жена с тежест! 

@meleto Може ли да добавиш някаква иконка/еможи с еклери? 🤭giphy.webp.0d504eb412afc3876ecbc3c355b5c85a.webp

 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Толкова тежи, че може да се ползва за връзване на разни неща за да не ги вдигне бурята. Жена с тежест! 

@meleto Може ли да добавиш някаква иконка/еможи с еклери? 🤭giphy.webp.0d504eb412afc3876ecbc3c355b5c85a.webp

 

 

Една жена трябва да си тежи на мястото. Същинска българска Арета Франклин, другите кукумявки само с визия могат, Рени с глас и мас!

  • drunk 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А колко по интересно ще е колежка да и е дала рецепта за толумбички. Или реване. Понички пълнени с карамел. И шоколадова заливка. Лютеница, е тва ша е шол, седят двете да бъркат тавата с лютеница и се припяват 

 

  • Love 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Willy каза:

Сезонен успех и хитове: 
Стара Каравана и Хаваната гонят 10 години, Диагнозата 15, ВНЛ и Скандал - 2 години.
Не знам в кой юнивърс сме, че сезоните да са с продължение на години. Може би в този на George R. R. Martin ?

Е защо скачаме към песни от преди 100 години, аз говоря за по-скорошните. Иначе веднага мога да си набутам Десислава с много по-големи и запазени ретро хитове от Знам диагнозата - ще я признаете ли за вечна лидерка?

За по-скорошните успехи ще кажа това, което неотдавна бях казал по отношение на впечатленията си от концерта с Преслава, на който присъствах и който беше подобен на този от клипчето с Галена - "Моето слабо място" се прие на ниво "Сладкото зло" и много по-слабо от истинските вечни хитове на Преслава от първите й години. Същото, но в дори по-слаб вариант ще бъде и с "Не си ме давай" след време. И какъв ще е бил смисълът с такива краткотрайни успехи да пробутваме Преслава и Галена като големите лидерки?

преди 32 минути, Stela каза:

Може ли ти да ми обясниш по какво съдиш, че са втръснали и че не са нещо повече? И също така коя ще се задържи толкова години, колкото те и то на лидерски позиции в топ 3 примерно? Коя ще може да си позволи по-дълга пауза или да пуска песни за собствен кеф, без очаквания към тях? Коя може да си позволи да смята, че няма да бъде изместена от следващата новопоявила се тийн сензация? Понеже много се появиха, но двете си останаха лидерки. Изобщо в някоя виждаш ли потенциал за успехите на Галена и Преслава, че задаваш въпроса от къде по-точно да ги измествал някой. И моля те не давай примери с приемите на Алфа, а ми кажи дългосрочно какъв потенциал виждаш в тях и дали могат да се наложат така, че да не бъдат заменени от следващата Лидия, Десита, Мирела...? През годините много ги спрягаха за "следващата Преслава", "следващата Галена", но къде са сега? 

Отговорът ми веднага ще го базирам на това кой какво приема като задържане. Освен онова, което горе казах на Willy ще добавя и един въпрос от моя страна - защо в приказките за лидерство винаги удобно се изпуска основния таргет в застаряваща България - зрелите и възрастните над 40-50? Не трябва ли като ще водим някой лидер, той да е лидер сред всички, а не само сред онези, които слушат каквото сезонно и е вървежно им се предложи?

Ето от тази гледна точка Преслава и Галена вече не са никакви лидерки и са втръснали на сумати хора. Но че стандартния чалга таргет не ги е отсвирил както навремето отсвири Ивана и Глория никога не съм отричал. За мен това просто не е достатъчно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Не, ама има снимка с кубче лед.

6.jpg.6c52efac7d44527d89798a744c8baa15.jpg

 

Тя да не минава на ЛЕДЕНА ДИЕТА или това е просто към вредния натурален портокалов сок с много захар, а тя си мисли, че е фреш и пие това естествено? Проявата на лош вкус ще й го простя! Не толерирам нищо друго за пиене освен чисто кафе и вода! Може от време на време малко алкохолче, но с повод! Сигурен съм, че при такава пищна жена това не важи!

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...