Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Любимата песен на активните лесбийки!

Тъкмо мислех да я постна нея като пример за иновативност след напускането на Пайнер, но щом ти ме изпревари, за втори пореден ден ще поздравя форума с този як смаш, с който през 2006 Рени показа, че още е в играта и е сред най-добрите!

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Тъкмо мислех да я постна нея като пример за иновативност слез напускането на Пайнер, но след като ти ме изпревари за втори пореден ден ще поздравя форума с този як смаш, с който през 2006 Рени показа, че още е в играта и е сред най-добрите!

И тая е много добра!


 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става на 54, трябва да си издейства я филм за кариерата документален, я книга. Малко да се поразшуми за нея. По-добре такива неща, отколкото поредното потретване на вече известни факти.

Откакто Тина Търнър е починала се рових в живота и в кариерата й, че ми е в главата, та жената достига върха си чак след 44 годишна възраст и от там се почват, освен колосалните турнета - книги, филми, издания, роли във филми и какво ли не, толкова й се завърта колелото, че май бачка повече отколкото предните й 25 години. Тука в БГ отписваме всеки на 40..., ама като ги гледам и те сдават багажа. Освен Лили Иванова, която е наборка на Тина, но никога не е имала толкова работа и такива подобни концерти и турнета.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен една от причините за необратимия траен спад при Рени беше, че много се забави с първия албум след Пайнер. Вече някак си го нямаше ефекта на завръщането като самопродуцираща се, което примерно при Десс се получи брутално. Въпреки което албума предложи някои много силни песни дори без клипове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Става на 54, трябва да си издейства я филм за кариерата документален, я книга. Малко да се поразшуми за нея. По-добре такива неща, отколкото поредното потретване на вече известни факти за нея.

Така е. Било каквото било, няма смисъл от недоволство или ПРЕхвалване.

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

За мен една от причините за необратимия траен спад при Рени беше, че много се забави с първия албум след Пайнер. Вече някак си го нямаше ефекта на завръщането като самопродуцираща се, което примерно при Десс се получи брутално. Въпреки което албума предложи някои много силни песни дори без клипове.

Мисля, че към "Виж ме" имаше интерес. Тя след 2005 и последния клип в Пайнер "Страст" напусна. 2006 Горчиво и сладко, после Йерусалим, 2007 пусна албум. Харесаха се тогава песните. Мисля, че спада започна след "Виж ме". Някъде към 2008 година, ако не греша? Забави се с последния албум "Нека няма край".

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Става на 54, трябва да си издейства я филм за кариерата документален, я книга. Малко да се поразшуми за нея. По-добре такива неща, отколкото поредното потретване на вече известни факти за нея.

Добра идея, но трябват $$$. За жалост не знам дали някой ще иска да вложи, та до скоро никой не искаше дори на участия да я кани. Уважение голямо от българския народ, който е славила и в чужбина...

Ето нещо добро и от ерата на последния албум, в който, между другото, също имаше добри предложения. Това парче звучи доста свежо, като се има предвид в каква насока тъкмо беше започнала да отива музиката по онова време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Мисля, че към "Виж ме" имаше интерес. Тя след 2005 и последния клип в Пайнер "Страст" напусна. 2006 Горчиво и сладко, после Йерусалим, 2007 пусна албум. Харесаха се тогава песните. Мисля, че спада започна след "Виж ме". Някъде към 2008 година, ако не греша? Забави се с последния албум "Нека няма край".

Имаше интерес към Горчиво и сладко и Йерусалим, но после при Жалко, че не може и Съмнявай се в мен вече не беше същото. А албумът излезе доста след тях и вече я нямаше нещо тръпката, въпреки което аз лично си го бях купил още първите дни.

По онова време, между другото, самата Рени още се усещаше като голяма звезда, дори и вече без огромни нови хитове. Спомням си каква тълпа се беше събрала да я чака след интервю в Сигнал плюс - тя дори се опита да избяга като се скрие в колата на Емилия Стоянова, но не й се получи номера.😃

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Това й е транс хита.

 

Боже,това Счета ли е? Та тя е по-голям транс от Данчо и Доник взети заедно.

Оле, колко смешно пее като второкласничка, дето я карат насила да припее нещо.. скръстените ръце хахах

Ако съдя от тоя клип, само Десислава може да пее, всички други са супер зле.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Имаше интерес към Горчиво и сладко и Йерусалим, но после при Жалко, че не може и Съмнявай се в мен вече не беше същото. А албумът излезе доста след тях и вече я нямаше нещо тръпката, въпреки което аз лично си го бях купил още първите дни.

По онова време, между другото, самата Рени още се усещаше като голяма звезда, дори и вече без огромни нови хитове. Спомням си каква тълпа се беше събрала да я чака след интервю в Сигнал плюс - тя дори се опита да избяга като се скрие в колата на Емилия Стоянова, но не й се получи номера.😃

Тя "Жалко, че не може" май е в албумът, различна версия на "Мъж да съм", чак има и някакъв ремикс. "Съмнявай се в мен" излезе месец преди албума май? След това го пусна заедно с Джурджевдан йе. На мен "Съмнявай се в мен" много ми харесва и останах с впечатлението, че като цяло тази песен се хареса, все пак беше и пилотната във "Виж ме".? Без клип също се хареса и "Каменно сърце"? Поне тогава навремето я чувах, въртяха я.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Какво е обич кариерата на Рени умря. За кратко се възроди със серията Йерусалим и Горчиво и сладко и след това се приравни със Сашо Роман, Весела и други. В края на десетилетието повечето стари муцуни бяха супер зле с участията.

Рени беше супер разочарована от БГ публика и когато мъжът й предложи да заминат, тя го послуша. И без това кариерата й бе в най-големия си застой. Изглеждаше неспасяема. Години наред ни убеждаваше, че Израел е невероятна държава, а България е стар спомен. После се върна. Пак беше в изолация, публиката не я щеше. Тя се укроти и спря да мрънка. И почна да работи. Мина ковид и ето, че има участия и тн.

Реално Рени не съществуваше на музикалната карта от 2008-2021. Общо взето беше като Весела, само дето пускаше някоя замряла песен. От 25 години на сцена, половината беше духчето Каспър на фолка. Хем знаем, че я има, хем я няма.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Тя "Жалко, че не може" май е в албумът, различна версия на "Мъж да съм", чак има и някакъв ремикс. "Съмнявай се в мен" излезе месец преди албума май? След това го пусна заедно с Джурджевдан йе. На мен "Съмнявай се в мен" много ми харесва и останах с впечатлението, че като цяло тази песен се хареса, все пак беше и пилотната във "Виж ме".? Без клип също се хареса и "Каменно сърце"? Поне тогава навремето я чувах, въртяха я.

Не знам какъв точно беше случаят, но мисля, че Рени предварително си беше сменила заглавието на "Мъж да съм" в "Жалко, че не може".

"Съмнявай се в мен" излезе скоро след нея, ако не ме лъже паметта - някъде през зимата. А албумът чак на пролет, някъде по времето, което сме сега, на практика година след първия сингъл "Горчиво и сладко". Доста си се забави, но проектът наистина си беше доста силен и разнообразен, привлече си и интерес, макар и понамалял. Аз лично го харесвах от-до, Рени тогава ми беше директно след Десислава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

След Какво е обич кариерата на Рени умря. За кратко се възроди със серията Йерусалим и Горчиво и сладко и след това се приравни със Сашо Роман, Весела и други. В края на десетилетието повечето стари муцуни бяха супер зле с участията.

Рени беше супер разочарована от БГ публика и когато мъжът й предложи да заминат, тя го послуша. И без това кариерата й бе в най-големия си застой. Изглеждаше неспасяема. Години наред ни убеждаваше, че Израел е невероятна държава, а България е стар спомен. После се върна. Пак беше в изолация, публиката не я щеше. Тя се укроти и спря да мрънка. И почна да работи. Мина ковид и ето, че има участия и тн.

Реално Рени не съществуваше на музикалната карта от 2008-2021. Общо взето беше като Весела, само дето пускаше някоя замряла песен.

Да, от 2008 е този застой. Весела за жалост след 2003.... единствено "Ела" 2004 се хареса, тази песен, но така и не стана хит. Абе като цяло Рени си беше доста по-добре от Весела. Точно че през 2006-2007 си имаше Йерусалим, Горчиво и сладко, Съмнявай се в мен, Виж ме и сръбската версия на Гергьовден е... Но от 2008 вече няма някакъв тотален хит, не, че и след 2006-та имаше такива, но все пак имаше интерес още към нея и албумът й.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Не знам какъв точно беше случаят, но мисля, че Рени предварително си беше сменила заглавието на "Мъж да съм" в "Жалко, че не може".

"Съмнявай се в мен" излезе скоро след нея, ако не ме лъже паметта - някъде през зимата. А албумът чак на пролет, някъде по времето, което сме сега, на практика година след първия сингъл "Горчиво и сладко". Доста си се забави, но проектът наистина си беше доста силен и разнообразен, привлече си и интерес, макар и понамалял. Аз лично го харесвах от-до, Рени тогава ми беше директно след Десислава.

Да, аз също харесвам този албум и повечето песни в него. Не съм голям фен на баладите, както много пъти казвам. В този албум най-много харесвам Съмнявай се в мен, Йерусалим и Виж ме. Другите песни, които днес мога да си пусна са Горчиво и сладко, Мъж да съм и въпреки, че са без клип много ми допаднаха Каменно сърце и Между две жени, която впоследствие получи и сръбска версия.
П.С. Версията на Жалко, че не може е определено по-различна от Мъж да съм, която имам тук и я предпочитам като вариант отколкото версията в албума. Което ми напомня, че и на Гергана "Гасна по теб" беше така. Хубавата песен си беше с клип, а по-слабата версия тикната за пълнеж в албума.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

След Какво е обич кариерата на Рени умря. За кратко се възроди със серията Йерусалим и Горчиво и сладко и след това се приравни със Сашо Роман, Весела и други. В края на десетилетието повечето стари муцуни бяха супер зле с участията.

Рени беше супер разочарована от БГ публика и когато мъжът й предложи да заминат, тя го послуша. И без това кариерата й бе в най-големия си застой. Изглеждаше неспасяема. Години наред ни убеждаваше, че Израел е невероятна държава, а България е стар спомен. После се върна. Пак беше в изолация, публиката не я щеше. Тя се укроти и спря да мрънка. И почна да работи. Мина ковид и ето, че има участия и тн.

Реално Рени не съществуваше на музикалната карта от 2008-2021. Общо взето беше като Весела, само дето пускаше някоя замряла песен.

2008 не беше залязла още, албума на сръбски си се наложи добре покрай идеята да го продава заедно с вестниците по будките. И концертът си имаше пълен успех. И в музикално риалити участваше. После започна въпросния период, за който говориш, но не е била чак толкова зле, просто нямаше хитове. Чак като се върна от Израел вече се видя, че е напълно забравена от масата, въпреки което някои чалга фенове си харесаха първата й нова песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да, от 2008 е този застой. Весела за жалост след 2003.... единствено "Ела" 2004 се хареса, тази песен, но така и не стана хит. Абе като цяло Рени си беше доста по-добре от Весела. Точно че през 2006-2007 си имаше Йерусалим, Горчиво и сладко, Съмнявай се в мен, Виж ме и сръбската версия на Гергьовден е... Но от 2008 вече няма някакъв тотален хит, не, че и след 2006-та имаше такива, но все пак имаше интерес още към нея и албумът й.

Говоря, че в периода, когато ретрото не беше на мода и двете бяха в бездихание. 2009-2021. Ако имаха участия, беше само заради старите песни. Реално Рени правеше по някоя песен, но само тя си ги знаеше.

Рени има повече потенциал от реализирания. Мисля, че мрънкането й е причината да се занемари кариерата й за толкова дълго време. Дано е прозряла, че никой не й е длъжен и че трябва да пуска яки песни, за да й обърнат внимание.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

2008 не беше залязла още, албума на сръбски си се наложи добре покрай идеята да го продава заедно с вестниците по будките. И концертът си имаше пълен успех. После започна въпросния период, за който говориш, но не е била чак толкова зле, просто нямаше хитове. Чак като се върна от Израел вече се видя, че е напълно забравена от масата, въпреки което някои чалга фенове си харесаха първата й нова песен.

Може би пресилено казах 2008. Може би година-две е била ок, но след това беше никоя. От 2009 нямаше никакво присъствие в дискотеките. Не знам дали нещо й вървеше.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...