Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, SG каза:

Дара си е чалгарка. Но от онези, които в златните години звучаха повече поп и имаха продуцент, който да ги налага като хората.

Резултатът - АНЕЛИЯ имитира рандъм песен на Дара и я възхвалява колко е велика.

Анелия си я знаем с какъв акъл е, или цялостната му липса, нулева изненада как плещи глупости. Дреме ме и на. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Айде да минава ред и на тая песен и после да си чакаме лийд хит! 

image.png.6819e8687c5bd655dd3cd1f1413bdded.png

Квото и да говорим Галош е най-благотворителна туй десетилетие! Колко кариери спаси!
Емрах е хот на тая снимка.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Анелия си я знаем с какъв акъл е, или цялостната му липса, нулева изненада как плещи глупости. Дреме ме и на. 

 

  • Haha 1
  • Love 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Квото и да говорим Галош е най-благотворителна туй десетилетие! Колко кариери спаси!
Емрах е хот на тая снимка.

А чия кариера въздигна? Все още нямаме нова песен на Саби, за да оценим дали няма да сме свидетели на one-hit shot. Повечето, с които има песни - от новите и неуспешните, са си все така в десета глуха. Нямаше ли с Магда, Крум, Кристо, Доника... и не знам кой още.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

 

Реално е доста напред и тя с материала - добре е да запознае щерката с наркотиците от рано, в контролирана атмосфера и заедно с мама и други експерти. Така не е забранено и съответно - не е интересно. 

 

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Квото и да говорим Галош е най-благотворителна туй десетилетие! Колко кариери спаси!
 

Мда, дори е взела някъв произволен транс младеж да се представя за нея, щото експеримента да направи от Дончо Тройница завърши неуспешно. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

А чия кариера въздигна? Все още нямаме нова песен на Саби, за да оценим дали няма да сме свидетели на one-hit shot. Повечето, с които има песни - от новите и неуспешните, са си все така в десета глуха. Нямаше ли с Магда, Крум, Кристо, Доника... и не знам кой още.

Магда я знам, ама кои са другите? Или искам ли да разбирам изобщо? 

  • Haha 2
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Предстоят й много важни неща - НАРКОТИЦИ, полов живот!?
Е , добре на 18+ би трябвало да си го направил вече! А това за наркотиците е поредния й бисер! Обичам я тая жена! Толкова е категорична и ясна в интервютата си, интелигентна! Ех, Ано, Ано... любимка си ми, ама не се научи да говориш! 
Нека тогава поканим Юнона да поЛага!

 

  • Love 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Магда я знам, ама кои са другите? Или искам ли да разбирам изобщо? 

Оказа се, че има 2 с Крум

И Кристиана имала с Галена

Spoiler

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пък вие се оплаквате, че само чалгарките ги гаврели в това предаване:

Врочем Христо изпя песента по-добре от Дара на живо.

Любимото ми изпълнение за този сезон! Без плейбек,при изпълнение на живо фъфлещата Дара щеше да звучи по същия начин.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Оказа се, че има 2 с Крум

И Кристиана имала с Галена

  Покажи скрито съдържание

 

 

Остани чак сега ли се сетиха да я пишат фийт, докато си беше в канала на Планета и Хитмикс беше соло.

Примерно и това:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Оказа се, че има 2 с Крум

И Кристиана имала с Галена

  Покажи скрито съдържание

 

 

Някъв нов Тройник на Доня Галина? И по важното, номер има ли си, или дори не заслужава? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Анелия си я знаем с какъв акъл е, или цялостната му липса, нулева изненада как плещи глупости. Дреме ме и на. 

То това щеше да е казано от която и да е чалгарка, навила се на предавания като въпросното. Просто защото докато чалгарките тъпеят и западат, истинските продуценти, в комбина с медии и други публични личности лека-полека си налагат своето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кристиана след Пайнер ерата абсолютно НИКОЙ не помогна да види хит.

p.s всички имаха поне по 1-2-3 милиона, но от Шитмикс ги триха по няколко пъти.

 

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Сънувах наскоро, че Крум е починал и в този форум го ебавахме. :( 

Аз пък онзи ден сънувах Глория, че с гаджето сме на рожден ден на дъщеря й и живее в съседния блок, само дето отидох аз, а той пусна някакво писмо. :D Глория беше намръщена и недоволна! Някакви такива извратени неща.... но фасоните бяха типични за нея.

  • Haha 3
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Lelqtian каза:

Не знам дали е долна, ма напоследък пресолява манджата и не може да я оправдаем дори като "хубава работа, ама циганска" както навремето като се загаджи с доведения и син. Че се жени за оная отрепка, после го вади от затвора, разведоха, пак си го прибра, пак си го натири, пак бил в затвора, и тя пак му ходела на свиждане ... Или синчето. От трафик на бежанци до размахване на кърпата пред блока. 

Ако беше някоя друга, дето не пееше като дзер, отдавна да сме я зачеркнали. 

Историите с Лоренцо и трафика не бяха потвърдени така или иначе. И да е вярно не може да обвиняваме Софка за грешките на синковеца, освен ако не е замесена лично и тя. Ако е вярно той ше си отговаря.

Кърпата пред блока е типичен цигански обичай и колкото и да е гнусен не я прави долен човек. Такива са им разбиранията просто. 

В отношенията си с хората е непринудена, искрена и не се срамува да се покаже с истинското си лице. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Willy, без да имам никакво желание за нападателност този път, коментирай, че докато говорите как някои си стоим в миналото, положението към 2023 без подсилени гледания е такова:

Мълчете си - 2.4М

Балканско за разкош - 1.5М

Името ти - 4.2М

Галена, Азис и гаджето на Азис - 489k за почти 3 дена

Емрах и Галена - ще оставя всеки сам да си представи, но тук Сторарови вероятно ще бутнат някое милионче

---

Глория и Кеба - 4.8М

Ама без обичайните оправдания, нали, защото имената и снимките на въпросните изпълнители стоят гордо на преден план на всички тези проекти. ;)

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андора говори и мънка като настъпана котка!

Чак в Албания я спирали и разпознавали! Че то такова нещо може ли да се сбърка? 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...