Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

FB.WATCH

1,6 хил. views, 33 likes, 1 loves, 115 comments, 8 shares, Facebook Watch Videos from Меринджей: Фолк Звездата Ваня Великова: Честит Рожден Ден на...

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.PLOVDIV24.BG

"Рекетираха ме като по време на 90-те години! "Ще те разпоря, дай парите! Ще те заколя, ако кажеш ня...

 

  • Hug 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

От всички неща които е казвала Луна, “дует с Лили Иванова” е най-побърканото.

По-скоро има шанс да стане президент, отколкото ЛИ да й пусне.... :D 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

 

IMG_9492.png

IMG_9493.png

Ама тя е написала дует за Лили Иванова и Луна? Ми предложи й дует, Ваше Президентство? Какво от това че звездите са много, а Луната е само една? 

  • Haha 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То кога изезе тоав интервю тия кога го пишат хахахаах

KLIUKI.NET

Тая за богиня и се има, питат се възмутените фенове, видя клюки.нет

 

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DevilWish каза:

Ама тя е написала дует за Лили Иванова и Луна? Ми предложи й дует, Ваше Президентство? Какво от това че звездите са много, а Луната е само една? 

Щом уж Ванко 1 е щял да пуска на времето дует с Лили, нищо не би ме изненадало. Ако е казал истината де. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И със 100 кила уж щяха да имат дует. Лилито си пада по рапърчета явно, даже и в нейната версия на Черната овца беше включила един. :D Но за 60 години кариера аз нейн дует с жена не знам, тъй че г-жа Президента трябва да е голяма късметлийка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

И със 100 кила уж щяха да имат дует. Лилито си пада по рапърчета явно, даже и в нейната версия на Черната овца беше включила един. :D Но за 60 години кариера аз нейн дует с жена не знам, тъй че г-жа Президента трябва да е голяма късметлийка.

Мисля, че имат дует с Нели Рангелова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Фолк певицата Гергана в очакване на първа рожба. Подробностите може да научите от линка в първия коментар тук! #Гергана...

Сигнал Точка Бе Ге вече е чисто клюкарски сайт, така ли? Помислих, че наистина са се свързали с нея, а то: "...твърди в-к Уикенд, цитиран от ХотНюз":wacko:

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо е нужно на тортата на Лили да има свещичка във формата на въпросителна?!

Голям зор, хората да не са слепи - на 20 няма да стане отново, ее кафа...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Gerganafen каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Фолк певицата Гергана в очакване на първа рожба. Подробностите може да научите от линка в първия коментар тук! #Гергана...

Сигнал Точка Бе Ге вече е чисто клюкарски сайт, така ли? Помислих, че наистина са се свързали с нея, а то: "...твърди в-к Уикенд, цитиран от ХотНюз":wacko:

 

 

Страхотна е! Въобще не се е променила! Предполагам, че е истина! Явно бебето ще е Теленце ❤️ 
Дано след известно време ни изненада с нови песни и клипове и наистина да се върне на сцената! А до тогава лека бременност и много да я радва. ❤️ 

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Мисля, че имат дует с Нели Рангелова.

Имат обща лайф версия на песента Невероятно на Лили, но не и официален дует. Но нищо, това пак дава някаква надежда, че може някой път Лили да склони с Луна поне да изпеят Чики-чики в някоя чалготека. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче от Мюзик Айдъл има хубав глас, но не успя да се наложи у нас. Аз очаквах, че ще се насочи към чалгата, вероятно заради леко чалга визията на моменти, но не. Жалко, че доста талантливи емигрираха, а ни изтезават с такива като Биляниш. Щеше да й отива фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , hohster каза:

Защо е нужно на тортата на Лили да има свещичка във формата на въпросителна?!

Голям зор, хората да не са слепи - на 20 няма да стане отново, ее кафа...

Щото се заяжда със злобарите, дето все питат на колко е и няма ли да спира да пее.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Мария се била върнала окончателно при мъжа си след серия скъпи подаръци. Язък че цялата гилдия се изсипа да я съжалява.

От къде е информацията? Ами всеки си знае..... Без коментар. 

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

Щото се заяжда със злобарите, дето все питат на колко е и няма ли да спира да пее.

Освен кралица на музиката може да бъде и кралица на shade-а. Оригиналната Тейлър Суифт!

Да си припомним как с настъпването на демокрацията върна Златната си плоча, защото такива вече се давали и за 'жалката цифра от 25 000'. Иронично тогава тепърва се задаваха още много нови звезди със златни и не толкова златни успехи, но днес 30+ години по-късно тя отново е над целият им жанр със завидни продажби, концерти, докато те се чудят как да си уредят повече участия по пропаднали чалготеки.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DevilWish каза:

От къде е информацията? Ами всеки си знае..... Без коментар. 

Естествено от самата Елза Парини, която е по-информирана от Интерпол

  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче някои сайтове разбиват с нелепи заглавия. "Певицата от Говедарци Гергана"... Все едно не става въпрос за сериозна изпълнителка с 20-годишна кариера, а за временна карикатурна сензация тип Емили Тротинетката...🤐

VOX64.COM

Барбито на попфолка – Гергана, е в очакване на първата си рожба.     Певицата бе забелязана в напреднала бременност да се суети между кабинетите в столична болница, но...
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, SG каза:

Обаче някои сайтове разбиват с нелепи заглавия. "Певицата от Говедарци Гергана"... Все едно не става въпрос за сериозна изпълнителка с 20-годишна кариера, а за временна карикатурна сензация тип Емили Тротинетката...🤐

VOX64.COM

Барбито на попфолка – Гергана, е в очакване на първата си рожба.     Певицата бе забелязана в напреднала бременност да се суети между кабинетите в столична болница, но...

Е чак 20 години кариера? 5 години звезда, 10 години певица и 10 години господарка на камъните и емплои оф ди мант ин Лидъл. 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Е чак 20 години кариера? 5 години звезда, 10 години певица и 10 години господарка на камъните и емплои оф ди мант ин Лидъл. 

Имам предвид, че е популярна пред публиката от 20 години и може да мине и просто с 'Гергана'.

Иначе колкото и да се бъзикаме с нейното Лидълство, ще си остане факт, че към нея се запазва някакъв интерес и доста хора са заинтересовани от персоната й и до днес. Без да се е опитвала. Но все пак и спада й изначало не се случи съвсем по нейно желание или по голямото желание на самата публика, колкото от това, че дойдоха онези с големите пачки на мъжете си, продуцентите спряха да са продуценти и такива като Гергана просто изпаднаха зад борда.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...