Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, GSA каза:

От кой ще е кючека този път? Ганев, Кости или от Гърците? Време е за “Гъзарка 2”.

Най-вероятно от Ганев, другите 2 песни тепърва ги е записала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Най-набедената за хит песен в историята.

Да не говорим, че сигурно е най-слабият дует на Миро. :D 

Сега я чух, Анелия тотално си е загубила възможностите, високите тонове ги е погребала.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, GSA каза:

От кой ще е кючека този път? Ганев, Кости или от Гърците? Време е за “Гъзарка 2”.

Кючек ли? Има песни от Кости, Ганев и гръцки кавър 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пак ме хвана носталгия като си спомних истерията по Анелия и куп други фолкаджии в онези години... Днес дори Меди не може да се доближи до такъв интерес...

След малко Кали и Криско ще ни върнат в реалността с Красиви лъжи. :D Ама каква е пък тази роля дето са й дали на Кали, тя ще си е съвсем себе си... Като ще й дават нейния си жанр трябваше да й се падне някой мъж или певица тип Петра, която няма нищо общо с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

След малко Кали ще имитира Галена. 

То па една имитация... Нито я бяха направили като Галена, нито пък е положила минимални усилия, не става Галина за това предаване и това си е.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха я направили на Галена от ретро чалгата. :D А самата Кали големи четки й направи, явно най-накрая е разбрала, че трябва да се мазни най-напред на шефката на Сашка Ангелчето, за да си уреди повече участия...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, BobiTo каза:

То па една имитация... Нито я бяха направили като Галена, нито пък е положила минимални усилия, не става Галина за това предаване и това си е.

Нищо общо нямаше с Галена, но голямо мазнене падна.. това й било най-трудната задача по нейни думи.😁

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Най-набедената за хит песен в историята.

Моля? Когато се появи, през 2007 година, Анелия просто смаза, тъкмо след като се беше разделила с Токича. Песента течеше и от чешмата и се харесваше от цяла България, заради неочакваната комбинация от фолк и поп, което за онова време си беше уау. Късно лято-есен 2007 (до преди появата на “Не съм Ангел”), Анелия беше номер 1 със “Завинаги” и “Единствен ти” във всички възможни класации и не само. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Моля? Когато се появи, през 2007 година, Анелия просто смаза, тъкмо след като се беше разделила с Токича. Песента течеше и от чешмата и се харесваше от цяла България, заради неочакваната комбинация от фолк и поп, което за онова време си беше уау. Късно лято-есен 2007 (до преди появата на “Не съм Ангел”), Анелия беше номер 1 със “Завинаги” и “Единствен ти” във всички възможни класации и не само. 

Вярно е. Завинаги и Мъж на хоризонта бяха големи хитове, мисля даже че в класациите на Планета доста се редуваха. Така и през 2005 когато се завърна с Всичко води към теб, след Дяволско желание през пролетта, цяло лято беше на всякъде първа с нея!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тази вечер в Капките Христо Гърбов не беше никаква Алма, а направо си беше КЛЕА!

@asylum@Lelqtian, коментар, че сценаристите се опитват да внесат нещо от тази харизма без да им се налага да уреждат права!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

На 2-ри Май излиза новата песен на Анелия.

п.с. Малее, всички се разбързаха да го кажат. 

Сега с новия sugar daddy трябва да размаже с клип. Ако клипа е слаб предвиждам раздяла.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Yunona - Да го полеем 🎶
Една песен която ще ви повдигне настроението, а клипа оставям сами да прецените! 🎬
Photography: Mariyan Tomoff
Че как няма да ГО повдигне? ... Не съм пияЛаааа 
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:
Yunona - Да го полеем 🎶
Една песен която ще ви повдигне настроението, а клипа оставям сами да прецените! 🎬
Photography: Mariyan Tomoff
Че как няма да ГО повдигне? ... Не съм пияЛаааа 

No may me hvaLaaa 😍

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория трябва да спре да дава интервюта. Последното за сръбската медия предизвиква голям хейт заради превзетото поведение. Убеден съм, че не този ефект преследва тя като се прави на класна прима.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

KLIUKI.NET

Тая за богиня и се има, питат се възмутените фенове, видя клюки.нет

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, SG каза:

Глория трябва да спре да дава интервюта. Последното за сръбската медия предизвиква голям хейт заради превзетото поведение. Убеден съм, че не този ефект преследва тя като се прави на класна прима.

Аз го прочетох като перверзното поведение на пръв поглед и си мисля "крайно време беше" .... 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Аз го прочетох като перверзното поведение на пръв поглед и си мисля "крайно време беше" .... 

 

Супер много би скандализирала и би накефила! Ще привлече дори Тик-ток аудиторията ако вземе да пусне примерно нещо такова послучай 50-тия юбилей:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...