Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 18 часа , DevilWish каза:

Ама тя е написала дует за Лили Иванова и Луна? Ми предложи й дует, Ваше Президентство? Какво от това че звездите са много, а Луната е само една? 

Значи нека изясним една подробност. Луна е написала дует ЗА Лили, което значи, че Лили може да си го изпее с друг. Не е задължително да го правят двете. Луната няма да бъде огряна от Слънцето. Не и в този живот. 😃

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Мария се била върнала окончателно при мъжа си след серия скъпи подаръци. Язък че цялата гилдия се изсипа да я съжалява.

Другия път когато я набие изобщо да не се оплаква. Почвам да си мисля, че просто си прави пиар с тази история. Не мога да повярвам, че човек може да е толкова заслепен от парите. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, BobiTo каза:

Задава се хит!

 343303200_1373104576756284_3371770057946

“Ти си моето днес, ти си моето утре” явно пак ще е по-бавна песен.

Музиката ще е от Kyriakos Papadopoulos и май ще е оригинал. Не виждам да е тагнала български композитор.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

“Ти си моето днес, ти си моето утре” явно пак ще е по-бавна песен.

Музиката ще е от Kyriakos Papadopoulos и май ще е оригинал. Не виждам да е тагнала български композитор.

Значи първо пуска песента от гръка, сигурно за лятото е оставила песента от Кости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , mihael каза:

Това момиче от Мюзик Айдъл има хубав глас, но не успя да се наложи у нас. Аз очаквах, че ще се насочи към чалгата, вероятно заради леко чалга визията на моменти, но не. Жалко, че доста талантливи емигрираха, а ни изтезават с такива като Биляниш. Щеше да й отива фолк.

С Гери бяха заедно на турнето на Булсатком през 2008. ❤️ Даже се беше пробвала при Токича когато вече беше напуснал Пайнер, но все пак имаше някаква фирма и все още правеше музика.

преди 1 час , Willy каза:

Е чак 20 години кариера? 5 години звезда, 10 години певица и 10 години господарка на камъните и емплои оф ди мант ин Лидъл. 

Много са ми интересни такива коментари, още откакто Гера беше в Пайнер. Само през 2014 и 2017 не е пускала нито песен, нито клип, но това не значи, че трябва да й ги приспадаме. Все е имала по някое и друго участие през годината, участвала е в предавания и т.н., значи си е била действаща певица. Тони Дачева примерно също е имала години без клип, да й режем ли от стажа? 2021 ли беше като я махнаха от каталога на Пайнер? За тогава вече можем да кажем, че е край на певческата й кариера. Иначе последните й клипове са от 2018.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Е чак 20 години кариера? 5 години звезда, 10 години певица и 10 години господарка на камъните и емплои оф ди мант ин Лидъл. 

Чак и сериозна.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоите думи е последният хит на Гергана, който колкото пъти го качват, толкова пъти прави милиони гледания. Към днешна дата щеше да има над 10 млн. При нея липсата на продуцент бе проблемът. Но да не я жалим, Галин беше казал, че би я продуцирал, ама тя не ще.

Странно ми е как тя заряза 15 годишна кариера. Опции винаги има.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

Твоите думи е последният хит на Гергана, който колкото пъти го качват, толкова пъти прави милиони гледания. Към днешна дата щеше да има над 10 млн. При нея липсата на продуцент бе проблемът. Но да не я жалим, Галин беше казал, че би я продуцирал, ама тя не ще.

Странно ми е как тя заряза 15 годишна кариера. Опции винаги има.

Според мен или ѝ е омръзнало или е чувствала че няма повече какво да доказва. Ако още имаше желание да е певица щеше да продължи въпреки всичко.

Освен че индустрията щеше да я натисне към корекции и интервенции, теглото ѝ щеше постоянно да бъде под лупа като Десислава. Та тя дори не се показва и пак има статии че е дебела.

И всичко това за да пуска Асенови бози или да ходи постоянно по участия, за да си позволи песни от Ганев. Като цяло не мисля че Гергана изпуска много.

Иначе близките ѝ от хайлайфа не веднъж са казвали, че не се е отказала напълно. Просто би се върнала само ако ѝ предложат качествен проект за който си струва.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, RumyanaFen каза:
 
VM.TIKTOK.COM

#foryou #гергана

❤️❤️

Много исках ремикс на "Измама", беше ме яд, че остана без клип, а иначе озвучаваше всеки Пайнерски концерт дълго време. Много се радвам да видя някаква нова версия. ❤️

Да си припомним и този лайв на "Боли" feat. Галин ❤️

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана, също като други оттеглили се след силните години на жанра, просто осъзна, че бранша се е превърнал в един свят с постоянно надцакване за лъжовна слава. В който като нямаш собствен усет трябва да имаш или добър продуцент, или тонове пари, а при липсата на първите две Гери просто с времето предпочете да не си харчи парите. Доколкото знам не е зле тя, работи не само в Лидл, а и в музей. Ако сега наистина ще ражда положението й си е даже доста добре.

Meanwhile оригинала й ни праща в очакване да видим как за пореден път си е хвърлила парите за стайлинг и видео, за да впечатли (неуспешно) махалата с песен...

WWW.INSTAGRAM.COM

3,344 likes, 72 comments - Desi Slava (@desislavaofficial) on Instagram: "Something is cooking.. 💋"
  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Новия клип на Емануела е сниман в същото студио където са заснети Скъпото се плаща, Изкушение (Яница), Пиян (Преслава), Полудяваш (Малката и Теофиков)

 

Благодаря, много ценна информация. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

3,344 likes, 72 comments - Desi Slava (@desislavaofficial) on Instagram: "Something is cooking.. 💋"

Това на снимката не е Десислава най-вероятно. :D 

Untitled.jpg

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Твоите думи е последният хит на Гергана, който колкото пъти го качват, толкова пъти прави милиони гледания. Към днешна дата щеше да има над 10 млн. При нея липсата на продуцент бе проблемът. Но да не я жалим, Галин беше казал, че би я продуцирал, ама тя не ще.

Странно ми е как тя заряза 15 годишна кариера. Опции винаги има.

На мен ми е странно, че се отказа след скандала с песента и палестинските семпли. Постигна успех с песента и реално нямаше  вина за случилото се. Съмнявам се, че е имало и друга причина да прекрати кариерата си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че шоубизнесът много се изроди и на Гергана вероятно не й се нрави, и с право. Филтъри, филъри, устни, носове, котешки очи... Човешкото, индивидуалното се изгуби под всичките тези изкуствени слоеве. Известните се превърнаха в еднакви карикатури, изкуствени от-до - не можеш да ги различиш коя коя е с тия лица по калъп. Ето една Преслава от момиче с естествен чар в какво се превърна само и само за да се задържи на гребена на вълната. Камелия и тя... По времето на Гергана само гърдите си помпаха, лицата не се пипаха. Единствено Мария, която тогава беше страшно оплювана и подигравана за устните, а днес от 5 момичета 4 са с такива. Ами честно казано предпочитам Гергана да си запази добрата репутация пред това да се принизи до това ниво и да се присъедини към клонингите.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Истината е, че шоубизнесът много се изроди и на Гергана вероятно не й се нрави, и с право. Филтъри, филъри, устни, носове, котешки очи... Човешкото, индивидуалното се изгуби под всичките тези изкуствени слоеве. Известните се превърнаха в еднакви карикатури, изкуствени от-до - не можеш да ги различиш коя коя е с тия лица по калъп. Ето една Преслава от момиче с естествен чар в какво се превърна само и само за да се задържи на гребена на вълната. Камелия и тя... По времето на Гергана само гърдите си помпаха, лицата не се пипаха. Единствено Мария, която тогава беше страшно оплювана и подигравана за устните, а днес от 5 момичета 4 са с такива. Ами честно казано предпочитам Гергана да си запази добрата репутация пред това да се принизи до това ниво и да се присъедини към клонингите.

 

Оф, моля ти се! Навремето оплюваха всички, че си приличат. Райна и Анелия се водиха по-различни, щото бяха без силикон. Гергана не е супер уникален образ, но има харизма. Преди силиконът, сега носовете.. На някои им се получи... на други не. Като се замисля, май само при Преслава беше негативно. Лидия и Кама вече ги приехме с новия им вид.

Гергана никога не е била с добра репутация. Поредната чалгарка. И не е имала някакъв сериозен имидж. Даже помня как Галя я беше насмела, че не се появи в На кафе с мотив - ами спинка си момичето.

Просто някой трябваше да й движи кариерата, да подбира песни и тн. Анелия също остана без Токича, ама е оправна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

На мен ми е странно, че се отказа след скандала с песента и палестинските семпли. Постигна успех с песента и реално нямаше  вина за случилото се. Съмнявам се, че е имало и друга причина да прекрати кариерата си. 

Помня, че уж това беше причината. Според мен й стана скъпо да пуска нова продукция, а резултатите нищожни. Ако сега отиде при Галин, ще й се получи. Все си мисля, че Алфа има нужда и от една доказана чалгарка. Стига с тия дебютанти, които имат скромни премиери. То дори Десита и Лидия флопват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

На мен ми е странно, че се отказа след скандала с песента и палестинските семпли. Постигна успех с песента и реално нямаше  вина за случилото се. Съмнявам се, че е имало и друга причина да прекрати кариерата си. 

Можеш ли да напишеш топ 5 в нейбъла?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Gerganafen каза:

Много исках ремикс на "Измама", беше ме яд, че остана без клип, а иначе озвучаваше всеки Пайнерски концерт дълго време. Много се радвам да видя някаква нова версия. ❤️

Да си припомним и този лайв на "Боли" feat. Галин ❤️

 

 Галин преди операциите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...