Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Нищо й няма на Лиди. При положение, че най-големите имена в чалгата имат изцепки като:

"На майка ти п*тката" (Емилия)

"Тука ми мирише на к*рви" (Анелия за Емилия)

"Ш'ти забия един шЪмар" (Глория)

"Толкова ли много цигани има в България?!" (попита Деси Слава, която днес се бори за същия този таргет)

и т.н., и т.н.

А и на мен честно казано не ми пука коя колко акъл има, спрях да гледам интервюта и да си губя времето с 1 час чалга безмислици още по времето, когато Гергана още пееше. :D 

Нищо и няма, показва завидни умения като за говореща кукла, преди години можеха да казват само "мама". Някой от следващите модели може да почне да говори и смислено даже, особено както напоследък искуствения интелект се развива с бясна скорост. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Нищо и няма, показва завидни умения като за говореща кукла, преди години можеха да казват само "мама". Някой от следващите модели може да почне да говори и смислено даже, особено както напоследък искуствения интелект се развива с бясна скорост. 

Кой й измисли прякор Барби (кукла) пък на Лидия? Симпатична ми е ама чак пък красива...... нормално момиче. Гергана на времето си имаше визия на Барби, а и честно казано куклите са по-красиви от нея!

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Нищо и няма, показва завидни умения като за говореща кукла, преди години можеха да казват само "мама". Някой от следващите модели може да почне да говори и смислено даже, особено както напоследък искуствения интелект се развива с бясна скорост. 

Значи е първата AI певица, което си е иновативно. Лиди - новаторка! :heart: 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Това няква тайна ли е станало? Ние сме си хай, Самолет си е най! 

 

Няма омръзване този самолет!
Ама много Направо-та се появиха - Райна - Направо ми заспа, Емануела - Направо в коша, Теодора-Направо нов, има ли още някое НАПРАВО?

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Няма омръзване този самолет!
Ама много Направо-та се появиха - Райна - Направо ми заспа, Емануела - Направо в коша, Теодора-Направо нов, има ли още някое НАПРАВО?

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Няма омръзване този самолет!
Ама много Направо-та се появиха - Райна - Направо ми заспа, Емануела - Направо в коша, Теодора-Направо нов, има ли още някое НАПРАВО?

 

Направо не е интересно. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Gerganafen каза:

Нищо й няма на Лиди. При положение, че най-големите имена в чалгата имат изцепки като:

"На майка ти п*тката" (Емилия)

"Тука ми мирише на к*рви" (Анелия за Емилия)

"Ш'ти забия един шЪмар" (Глория)

"Толкова ли много цигани има в България?!" (попита Деси Слава, която днес се бори за същия този таргет)

и т.н., и т.н.

А и на мен честно казано не ми пука коя колко акъл има, спрях да гледам интервюта и да си губя времето с 1 час чалга безмислици още по времето, когато Гергана още пееше. :D 

Бих добавил и знаменитата класика на Десс, че Манхатън е столицата на Австралия + класното изказване на Галена за нея: "Аз от бити карти не ревнувам".:heart:

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Нищо и няма, показва завидни умения като за говореща кукла, преди години можеха да казват само "мама". Някой от следващите модели може да почне да говори и смислено даже, особено както напоследък искуствения интелект се развива с бясна скорост. 

Поощрявам такъв иновативен прогрес от лидерката, само да не завърши като M3GAN. ;)

m3gan-megan-2023.jpg.2aee6a002cb84da2962255746bbbe1e9.jpg

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

Бих добавил и знаменитата класика на Десс, че Манхатън е столицата на Австралия + класното изказване на Галена за нея: "Аз от бити карти не ревнувам".:heart:

Поощрявам такъв иновативен прогрес от лидерката, само да не завърши като M3GAN. ;)

m3gan-megan-2023.jpg.2aee6a002cb84da2962255746bbbe1e9.jpg

Ще го разкараш това "не" след като Татяна покори Холивуд с бъдещия си хорър франчайз след Сърбайбрадър!  

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

original.jpg

Че тва била било ли е излязло от, както би казала Емилия, на майка си п*тката преди 5 години да се точи на баба????? 

А тя как не го е забравила от деменция през тоя период, или шъмарите лекуват и това заболяване????? 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Lelqtian каза:

original.jpg

Че тва била било ли е излязло от, както би казала Емилия, на майка си п*тката преди 5 години да се точи на баба????? 

А тя как не го е забравила от деменция през тоя период, или шъмарите лекуват и това заболяване????? 

Какъв шЪмар Глорче удари си сама, 5 години казваше не и то бе лъжааааааа...

 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 3 месеца написаха, че му била шута... сега друго пишат. :D 

WWW.PLOVDIV24.BG

Глория изкара една много щастлива връзка с близо 20 години по-младия от нея Добромир, но очевидно ща...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, pacho каза:

Мисля че ако започна да пърдя и да се оригвам едновременно, ще извадя по-добър звук от Дани Пенелова по ZEX TV. 

 

 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

465к за Меди за 24 часа без реклами от топ имената. Това мисля е най-силната премиера за тази година и една от най-силните в кариерата му. Радвам се че хората отново показаха как трябва да изглежда и звучи чалгата през 2023. Стискам палци да продължи да се развива толкова добре,а да не флопне защото е много тежка и депресарска песен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Мале бях я забравил тая песен благодаря че ми я припомни💖

и аз я бях забравил, а ми беше любима. не знаех, че е същата Дани
 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...