Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 17 часа , DenFevgo каза:

Най-големият й хит от "Пясъчни кули" насам. :) Някой има ли идея колко от гледанията са от бивша Югославия?

 

 

То пък едни хитове дето са и двете. Дори и Юнона е имала по-известна песен за последните 10 години...

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

То пък едни хитове дето са и двете. Дори и Юнона е имала по-известна песен за последните 10 години...

 

Хората са казали - ако не можеш да кажеш нещо смислено, по-добре не казвай нищо.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

SIGNAL.BG

Ясни са десетте фолк звезди, в категория „Певец“, които достигнаха до втория етап на допитването за „Фолк идол 2022“.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

 

SIGNAL.BG

Ясни са десетте фолк звезди, в категория „Певец“, които достигнаха до втория етап на допитването за „Фолк идол 2022“.

 

Фики

Емрах

Меди/Дамян

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Диона

Доника

Борис Дали

Дион дори тук ли вече не се класира? 

Едит: а, написал си я, сега видях. Но все пак - Дион е правилното изписване!

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

 

SIGNAL.BG

Ясни са десетте фолк звезди, в категория „Певец“, които достигнаха до втория етап на допитването за „Фолк идол 2022“.

 

Илиян>Борис Дали.

Иначе категорично е годината на Фики.  После Меди, Емрах, Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

 

SIGNAL.BG

Ясни са десетте фолк звезди, в категория „Певец“, които достигнаха до втория етап на допитването за „Фолк идол 2022“.

 

Аз мога да гласувам само за Фики от представените.

Меди, Емрах и Азис са ми противни, Галин е сводник, Коцето е наркоман, Борис Дали какво по-точно е правил 2022?, Dj Дамян е социален експеримент за капацитет на простотията

Ще дам един глас на Адам, че песента му не беше лоша, а и от състрадание че е трябвало да лапа на Галин.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

То пък едни хитове дето са и двете. Дори и Юнона е имала по-известна песен за последните 10 години...

 

Просто си представих как Гюрче подхваща Юнче и я спуква от шЪмари.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

Няма такава напаст вече с тия еднообразни крадени кавъри и кючеци :1000(10):

 

Много тъпо тоя път. Фики сякaш ще се нaсере всеки момент от нaпън. Емрaх е типичен нaркомaн. Сторaро е излишен. Ники излизa нaй-поносим, хъхъ

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Danger. каза:

Няма такава напаст вече с тия еднообразни крадени кавъри и кючеци :1000(10):

 

Дъртото Стораро пее “Спрете да ни копирате и да ни имитирате” на песен която е кавър с миш маш текст от други песни.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия май наистина е яко прецакана от Пайнера и не може да си качи нищо в канала. Рени и Десислава явно са друга лига и са си гледали договорите. Рени си беше качила всичко в канала 5-6 години след напускането, а Камелия още не може.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Danger. каза:

Няма такава напаст вече с тия еднообразни крадени кавъри и кючеци :1000(10):

 

Въх, колко тъп трябва да си, че да напишеш и запишеш подобна "песен". Спешно трябва да се въведе някакъв контрол за пускане на музикални продукти.

И тоя Фикрет ще обяснява наляво и надясно, че бил почитател на Стиви Уондър.... утайката безподобна.... слушаш класик като Стиви и в същото време те кефят подобни повърни. Сериозно психическо разстройство е това.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, pacho каза:

Камелия май наистина е яко прецакана от Пайнера и не може да си качи нищо в канала. Рени и Десислава явно са друга лига и са си гледали договорите. Рени си беше качила всичко в канала 5-6 години след напускането, а Камелия още не може.

 

Това не е ли защото повечето песни на Камелия са кавъри? Възможно е оригиналните автори да я ограничават, а не Пайнера защото дори в стрийминг платформите ги няма.

Някак ме съмнява Пайнера да е прежалил Деса и Андреа, а още да я мисли някаква Камелия от преди 100 години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pacho каза:

И Рени има доста кавъри в първия албум. Ами, да си качи Камелия авторските, но и това не прави. 

Мен ме кефи, че Нинче пак си пее Екстра жена-та. 

 

 

10:55 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Fast каза:

Ако продължава да бълва, ще вземе съвсем да ме откаже от чалгата..

Ти пък. Толкова лесно ли се влияеш. Пълно е с други певци за слушане. Все едно аз да съм се отказал от чалгата заради Преса или Райна. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Мен ме кефи, че Нинче пак си пее Екстра жена-та. 

 

 

10:55 

 

Покажи ми тия екстрии.... са са са 

Дай ги тия екстри са са са :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.01.2023 г. от 1:13, GSA каза:

Фен към Деса: Софи Маринова готви лятно турне с Ку Ку Бенд.

Деса: Толкова много цигани ли има в България?

 

Сериозно ли го е казала или се шегуваш... Ако го е казала е доста тъпо. Софка не се слуша само от циганите. В Арената не беше пълно само с цигани със сигурност. Май и завиждат, че я напълни, а те не биха могли. Или поне им липсва смелост да опитат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.01.2023 г. от 14:34, meleto каза:
SECRET.BG

Братът на фолк певеца Константин - Светослав, не е единственият досег до чалгата в предстоящото издание на риалитито. сървайвър

Ще гледате ли?

Там няма крави какво ще прави? Поне ще може да си ходи по нужда в пясъка съвсем спокойно. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...