Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, xroflx9 каза:

От идването на Доник в Алфа ли щяхме да сме изненадани? Както казах неотдавна нещата за този лейбъл хич няма да развият добре тази година.

Ще има бълване на Асенова продукция два пъти месечно.

Тази или другата седмица излиза песента на Мирела, после Ивайла, после Лидия и след това Десита и Адам до края на Март. 
А сега в този график трябва да се вмъкне Доника, Галин (няма как без него) и горката Сими която ще бъде използвана за дуетно жертвоприношение.

Подозирам че тази година някой ще напусне Алфа - най-вероятно Адам или Лидия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Или Мегастар я бяха взели само за да имат връзка с Галена, или Галена се е молила да я вземат. 
Факта е че Галена още си работи с тях, а Доника не им е никаква загуба - само тя може да изкара песни с Меди и Галена и да са пълен провал.

Аз бях дочул че Меди за малко да го бият в някакво заведение заради Доника, която била на неговата маса и се държала неадекватно.

Напълно е възможно и около дуета с Десита да са я прикоткали в Алфа и Меди затова да се е разсърдил. 
Не подценявам замислите на Галин да пореже Меди - въпреки че като му взима травестита само му прави услуга.

Реално, тя и Меди бяха доста добри приятели, и заради него заряза Хит микс. Въпросът е, че аз не виждам голямо бъдещо развитие при нея - нито глас, нито харизма. 

Имам чувството, че я взимат или от приятелство (Меди), или за да се мазнят на Галена за колаборации и тн (Оцко и Галин).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Ще има бълване на Асенова продукция два пъти месечно.

Тази или другата седмица излиза песента на Мирела, после Ивайла, после Лидия и след това Десита и Адам до края на Март. 
А сега в този график трябва да се вмъкне Доника, Галин (няма как без него) и горката Сими която ще бъде използвана за дуетно жертвоприношение.

Подозирам че тази година някой ще напусне Алфа - най-вероятно Адам или Лидия.

Не мисля, че някой ще напусне Алфа в близкото бъдеще. Лидия абсурд да напусне, тя и Десита са в много добри отношения с Галин, а и го уважават, както Галена и Преслава уважават Димитров. Адам къде ще отиде като напусне, няма финансите да се самопродуцира, а не виждам да е близък с някой от гилдията и останалите компании, че да има къде да го вземат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като напуснат къде ще ходят? Айде Деса ми се струва по-адаптивна. Може и поп да прави. На другата животът й е поп-фолк, както пееше навремето Ицо депутата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Като напуснат къде ще ходят? Айде Деса ми се струва по-адаптивна. Може и поп да прави. На другата животът й е поп-фолк, както пееше навремето Ицо депутата.

Точно. Само Десита може да прокопса, ако продължи сама. Но никой от там няма финансова стабилност за самопродуциране, а другите лейбъли не са на някакво много по-голямо ниво, за да ходят в тях. Затова казах, че в близкото бъдеще никой няма да има файда, за да напусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Emanuela.Carey каза:

Ще има бълване на Асенова продукция два пъти месечно.

Тази или другата седмица излиза песента на Мирела, после Ивайла, после Лидия и след това Десита и Адам до края на Март. 
А сега в този график трябва да се вмъкне Доника, Галин (няма как без него) и горката Сими която ще бъде използвана за дуетно жертвоприношение.

Подозирам че тази година някой ще напусне Алфа - най-вероятно Адам или Лидия.

Те нали са намерили някакъв нов композитор сега. Мисля че Галин като отговаряше на въпросите студиото,което беше за фон не беше на Асенов.

Аз също мисля че някой ще напусне тази година. Адам не ми се вярва да напусне доброволно,по-вероятно е Галин да му  прекрати договора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално вече няма смисъл да сменяш лейбъл ако искаш друго качество - реално работят с едни и същи композитори и режисьори. Едва ли и процентите са по-високи. Честно казано не знам защо Галин е прибрал Доника. Тя наистина е доста безлична. Не вярвам да просперира особено.

преди 3 минути, GSA каза:

Новата песен на Ванча звучи убийствено. 

Страх ме е да ти повярвам. Да не е някой римейк на Гасне пламък :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Реално вече няма смисъл да сменяш лейбъл ако искаш друго качество - реално работят с едни и същи композитори и режисьори. Едва ли и процентите са по-високи. Честно казано не знам защо Галин е прибрал Доника. Тя наистина е доста безлична. Не вярвам да просперира особено.

Страх ме е да ти повярвам. Да не е някой римейк на Гасне пламък :D 

Качила си е припева на стори. Май песента се казва “Цирк”. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе аз мисля че Галин поне в началото ще налага Доник здраво. Знаем,че му е болна тема това че никога не го огря за дует между него и Галена. А сега има шанс голям шанс да й се мазни,налагайки братовчедка й.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Mousie каза:

Лидия и Десита са качили сторита, че записват нещо, не се знае дали е дует, но не е студиото на Асенов.

да не записват

  • Like 2
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, xroflx9 каза:

Иначе аз мисля че Галин поне в началото ще налага Доник здраво. Знаем,че му е болна тема това че никога не го огря за дует между него и Галена. А сега има шанс голям шанс да й се мазни,налагайки братовчедка й.

Май дуета им е готов. Бяха го питали ще има ли дует с Галена преди седмица-две и той беше отговорил с намигващо лице.

преди 1 час, GSA каза:

Качила си е припева на стори. Май песента се казва “Цирк”. 

Абе мен малко ми тъпее, но да видим цялата песен първо

WWW.INSTAGRAM.COM

IVANA shared a post on Instagram: "Издавам ви припева 😍 на новата ми песен и част от работния процес в студиото на Пайнер 😛 #new #newsong #song #2023 #ivana...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Май дуета им е готов. Бяха го питали ще има ли дует с Галена преди седмица-две и той беше отговорил с намигващо лице.

Абе мен малко ми тъпее, но да видим цялата песен първо

WWW.INSTAGRAM.COM

IVANA shared a post on Instagram: "Издавам ви припева 😍 на новата ми песен и част от работния процес в студиото на Пайнер 😛 #new #newsong #song #2023 #ivana...

 

Мхм. Ето го отговора на въпроса защо се е съгласил да вземе Доника в Алфа, както и предполагах. Дори Галена вече ги следва в Инстаграм. А ако си спомняте преди 2-3 години всичките бяха спрели да я следват, защото беше отказала фийт или дует на някой от тях, а се отъркваха яко на Преслава. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Като напуснат къде ще ходят? Айде Деса ми се струва по-адаптивна. Може и поп да прави. На другата животът й е поп-фолк, както пееше навремето Ицо депутата.

На работа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Mousie каза:

Мхм. Ето го отговора на въпроса защо се е съгласил да вземе Доника в Алфа, както и предполагах. Дори Галена вече ги следва в Инстаграм. А ако си спомняте преди 2-3 години всичките бяха спрели да я следват, защото беше отказала фийт или дует на някой от тях, а се отъркваха яко на Преслава. 

Според мен прави грешка. Жертва си коза в лицето на Меди, с когато има най-голяма химия от мъжете сякаш. С тази Доника сигурно трудно се работи, щом сменя лейбъла всяка година (може и да бъркам) Много ме дразни този манталитет - "семейството преди и въпреки всичко".  Нещата не винаги са толкова простички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава ще участва в благотворителния мини сезон на "Както две капки вода" в подкрепа на каузите на УНИЦЕФ. Ще пеят с деца.

12, 13 и 14-ти февруари от 20:00 часа по NOVA.

 

.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Според мен прави грешка. Жертва си коза в лицето на Меди, с когато има най-голяма химия от мъжете сякаш. С тази Доника сигурно трудно се работи, щом сменя лейбъла всяка година (може и да бъркам) Много ме дразни този манталитет - "семейството преди и въпреки всичко".  Нещата не винаги са толкова простички.

Галин и Меди не се понасят. Първо че Меди стана лидер сред младите мъже когато Фики имаше слаб период, а после и той отвори лейбъл когато Алфа спряха да вадят хитове. Това с Доника в момента е пряко обявяване на непоносимост между двамата.

Отделно ако си спомняте целия скандал в който Теди Александрова разказа как Стораро мразят Меди и постоянно са ѝ говорили против него, някак си Галин също се оказа замесен в цялата работа. А съм сигурен че и Азис е някъде там между Стораро и Меди и ръчка в кошера.

Общо взето мъжката част на жанра излезе по-скандалджийска от жените които се сдобряват една по една.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Освен за сервитьорки, какво друго не знам. Освен ако Гергана не ходатайства да ги назначат в Лидъл.

Твърде престижно. Повече ще им тича като чистачки, шивачки, берачки, миячки, перачки, гладачки ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...