Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

Току що, pacho каза:

Това е прекалено сложно за нея... най-много да намаже една филия с шоколад отгоре. :D 

Глория е била в бекстейджа и виждайки всичко това и станало лошо. Веднага предложила на Рени да я изпрати на почивка при доктор Емилова, а на дъщеря си забранила да опитва от храната. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pacho каза:

Митко Планетчо пуска VHS касети на орк. Кристал и Сашка Васева по Нова тв.

 

А какво стана, че той се отказа от Глория? Май се бяха карали нещо. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ-а от събота:

1. Фики - Чупки в кръста - 264К

2. Азис и Дамян - Airport - 242K

3. Галена и Саби - Не си ме давай - 168К

4. Фики и Емрах - 142К

5. Фики - Вамос, Вамос - 134К

---------------------------------------

Галена - ЧРД - 82К, Мангава тут - 67К, Алкохол - 55К, Пистолет - 54К, WTB - 54K, Като за световно - 53К, Наранихме се - 53К, Към вратата - 53К

ВНЛ - 49К, Отпусни се - 61К, Пияни нощи - 47К, Брутален - 54К, Яче, яче - 37К, Симона - 31К Сладкото зло - 29К, Еуфория - 29К, Мълчете си - 12К, Поискай от мен - 12К

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , pacho каза:

Митко Планетчо пуска VHS касети на орк. Кристал и Сашка Васева по Нова тв.

 

Тоя човек има наистина голям фолк архив. Иначе голяма част от видео касетите които показа ги има и в Олх и Базар бг. В канала си качва и видеоклипове които на практика не ги е имало в интернет, както и откъси от Фолкмаратон.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Топ-а от събота:

1. Фики - Чупки в кръста - 264К

2. Азис и Дамян - Airport - 242K

3. Галена и Саби - Не си ме давай - 168К

4. Фики и Емрах - 142К

5. Фики - Вамос, Вамос - 134К

---------------------------------------

Галена - ЧРД - 82К, Мангава тут - 67К, Алкохол - 55К, Пистолет - 54К, WTB - 54K, Като за световно - 53К, Наранихме се - 53К, Към вратата - 53К

ВНЛ - 49К, Отпусни се - 61К, Пияни нощи - 47К, Брутален - 54К, Яче, яче - 37К, Симона - 31К Сладкото зло - 29К, Еуфория - 29К, Мълчете си - 12К, Поискай от мен - 12К

 

 

 Кефи ме как Airport прави почти 100к повече дневно от Не си ме давай, но втората има повече гледания от България за последната седмица.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

 Кефи ме как Airport прави почти 100к повече дневно от Не си ме давай, но втората има повече гледания от България за последната седмица.

Airport е кючекчийска песен и знаем към кой таргет зрители е насочена. Тематиката на песента е такава, че предполага голямо задържане и стабилни гледания заради работещите в чужбина. А и все пак Азис си прави винаги от чужбина. Похвален е успеха на "Не си ме давай", особено защото не го очаквахме при положение, че Саби не е голямо и развито вече име. Аз не мислех, че ще има този успех и особено, че ще мине ЧРД. Към момента обаче се очертава голям хит и на мен дори ми е по-любима. ЧРД ми омръзна вече, въпреки че и тя си е яка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

А какво стана, че той се отказа от Глория? Май се бяха карали нещо. 

Не знам нищо по темата. Тя май не с един фен само се е карала. Ама те си го причиняват, зор голям да са приятели със звездите....

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Stela каза:

@Willy Според теб кой е най-успешния дует на Галена? 

ВНЛ > Кой > Пей сърце > В твоите очи 
 

Топ 5 е и нещо между Добре ли си, Боже прости или Неудобни въпроси.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Разбира се дестинацията, която ще пропуснеш след 15 дни :bleh:

 

Намери ми полет само до Маракеш и идвам. Иначе ще трябва да я повтаряш пак с мен. 🤪🤪🤪

Много й отиват на Галя арабските визии обаче. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Тя нали не е отделно от Пайнер, защо я пускат по Фен Тв 🤔

Screenshot_20230115_204254_Gallery.jpg

Самопродуциращ се изпълнител е от миналата година, а Пайнер и се явяват само дистрибутори и организатори на събития. Май всичко след "От утре" нататък си е нейно, и може да го влачи свободно по всички радиа и телевизии които пожелае.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...