Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, meleto каза:

Това беше най-успешното й от 2014.

За съжаление милата нямаше истински хит от Нежна полиция все до Зле те чувам, с изключение на нещо фолклорно между тях.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия като е толкова добра приятелка с Дора защо харесва всички постове на Кубрат?

Джорджина да не вземе да наследи една съмнително голяма глава, но не от Башур

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредния интелектуалец който се изказва срещу жанра, какво мислите:

SIGNAL.BG

Ивайло (Noisy) Цветков представи книгата си “Диалози” пред водещия Toто Йотов (ТоТо от СкандаУ). Тя включва 26 диалога със съвременни мислители, сред които: Георги Господинов, Ицо Хазарта, Теди Москов и др. Целта на книгата си Noisy определя като опит “да остави мисловно свидетелство за времето, в което живеем”. Обяви, че вече мисли и за...

 

  • Ooo 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

И като сме почнали неска с травеститските визии ... Защо я пишат в графата "женски"????? 

orig.jpg?_=1674456610

Ето това е буквално да си залепиш ново лице - ужас. Голяма гордост, че ще участва, след като я пишат "Забравена чалгаджийка влиза в Сървайвъра" - егати излагацията. Добре, че Гера си се отдръпна сама, та поне да не й слагат такива определения. Да не говорим, че това шоу би трябвало да е табу в България завинаги след като почина човек там, а не да изчакат няколко години и айде наново. Тотя и тя толкова уважава колегата си, щом се е набутала там.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е в днешната игра-загадка на радио Веселина. Най-прогресиращ балкански изпълнител била някога. Докато изреждата това и дуети с кого е правила си мислих, че за Азис или някакъв сърбин говорят и после "този изпълнител имаше връзка с Кубрат Пулев до еди-коя си година. Кой е той?" и бях в изненада.

И голяма слава да имаш е временна и хората те забравят с времето. Факт. Но остави супер песни. "Като непознат" е един доста добър дебют. Аз всъщност я помня още от когато беше с истинското си име и беше манекенка. Но и леко позабравена поне не остава в историята като one-hit wonder каквито има много в последните години. Около 2009-2011 неизменно присъстваше сред топ имената в Пайнер.

DARIKNEWS.BG

Най-проспериращата БГ-манекенка Теди Андреева се готви да напусне подиума, за да завладее сърцата на многобройните фенове на фолка. Преди дни тя...

 

Редактирано от mihael
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, z_o_ каза:

Поредния интелектуалец който се изказва срещу жанра, какво мислите:

SIGNAL.BG

Ивайло (Noisy) Цветков представи книгата си “Диалози” пред водещия Toто Йотов (ТоТо от СкандаУ). Тя включва 26 диалога със съвременни мислители, сред които: Георги Господинов, Ицо Хазарта, Теди Москов и др. Целта на книгата си Noisy определя като опит “да остави мисловно свидетелство за времето, в което живеем”. Обяви, че вече мисли и за...

 

Не знам кой е този Ивайло но ми изглежда че има някаква краста. Да остави певачките и да си мазне нещо по лицето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Ето това е буквално да си залепиш ново лице - ужас. Голяма гордост, че ще участва, след като я пишат "Забравена чалгаджийка влиза в Сървайвъра" - егати излагацията. Добре, че Гера си се отдръпна сама, та поне да не й слагат такива определения. Да не говорим, че това шоу би трябвало да е табу в България завинаги след като почина човек там, а не да изчакат няколко години и айде наново. Тотя и тя толкова уважава колегата си, щом се е набутала там.

Боцкала се е яко, за да е свежа на острова. Веждите ѝ са вдигнати, защото ѝ е правено "котешко око" (което между другото си е правила и 19-годишната Данна...), ботоксче, филъри... явно никой не я предупредил, че там от жегата ще се подува и ще изглежда по-гротескно, отколкото ако покаже някоя и друга бръчка и увисване. Който е гледал Игри на волята помни как беше Жени Джаферович на Реката, а тя е доста по-млада, макар и с повече филъри поради здравословен проблем (фациалис).

Иначе не съм съгласна, че шоуто трябва да се забрани. Смъртта на Нончо е инцидент, бил е прегледан от лекари (не български) преди началото на снимките на конкретната игра и не е имало проблем. Тъжно стечение на обстоятелствата. Изчакали са 5 години преди следващия сезон, а реално до момента са минали 14 години от смъртта му.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Иначе не съм съгласна, че шоуто трябва да се забрани. Смъртта на Нончо е инцидент, бил е прегледан от лекари (не български) преди началото на снимките на конкретната игра и не е имало проблем. Тъжно стечение на обстоятелствата. Изчакали са 5 години преди следващия сезон, а реално до момента са минали 14 години от смъртта му.

Възрастта му също е изиграла роля според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

BREAKING Доника напуска Мегастар за Алфа Мюзик

WWW.INSTAGRAM.COM

ALPHA MUSIC shared a post on Instagram: "Скъпи приятели, казваме добре дошла в семейството на Алфа мюзик на Доника! Очаквайте много различни, цветни и...

Коментарите са главно негативни. Явно няма третата певица на Алфа да е Славина, въпреки че самата тя се опита да пусне този слух.

По-странно ми е как Галена я е оставила да напусне Мегастар.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

BREAKING Доника напуска Мегастар за Алфа Мюзик

WWW.INSTAGRAM.COM

ALPHA MUSIC shared a post on Instagram: "Скъпи приятели, казваме добре дошла в семейството на Алфа мюзик на Доника! Очаквайте много различни, цветни и...

 

И разбира се Галин веднага й е връчил опаковката с перхидрол, за да я превърне в Лидия №3.:wacko: Индивидуалността е забранена в "Алфа". Тая заслужава Галена да се откаже от нея, все едно никога не е била от нейната рода.:gun_bandana:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

BREAKING Доника напуска Мегастар за Алфа Мюзик

WWW.INSTAGRAM.COM

ALPHA MUSIC shared a post on Instagram: "Скъпи приятели, казваме добре дошла в семейството на Алфа мюзик на Доника! Очаквайте много различни, цветни и...

Коментарите са главно негативни. Явно няма третата певица на Алфа да е Славина, въпреки че самата тя се опита да пусне този слух.

По-странно ми е как Галена я е оставила да напусне Мегастар.

То не беше в Хит, Мега, сега в Алфа. До кога ще продължава? С какво се издържа това момиче всъщност и от къде тези пари за песни и клипове ми е чудно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

То не беше в Хит, Мега, сега в Алфа. До кога ще продължава? С какво се издържа това момиче всъщност и от къде тези пари за песни и клипове ми е чудно. 

От Галена, разбира се. Да не би някой някога да я е викал да "пее" на участие. Чудно ми е Галя как е реагирала на това, че Доника е решила да зареже Меди и да отиде при конкуренцията да става новата Тройница. Наистина не си намери място това момиче.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

То не беше в Хит, Мега, сега в Алфа. До кога ще продължава? С какво се издържа това момиче всъщност и от къде тези пари за песни и клипове ми е чудно. 

Има доста богат мъж, Бедри се казва. Оттам идват финансите и, за съжаление няма да се откаже скоро

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз преди 1-2 месеца писах тук, че Доника вече не е в Мега стар, защото от началото на Септември не качваха нищо за нея в Инстаграм профила им, нито имаше участия. Не се изненадвам, че е влязла в Алфа, дори го подозирах заради Десита. 
 

Някъде четох, че си е развалила отношенията с Меди, но ми е чудно дали е защото е искала да отиде в Алфа или е отишла там в последствие..?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или Мегастар я бяха взели само за да имат връзка с Галена, или Галена се е молила да я вземат. 
Факта е че Галена още си работи с тях, а Доника не им е никаква загуба - само тя може да изкара песни с Меди и Галена и да са пълен провал.

Аз бях дочул че Меди за малко да го бият в някакво заведение заради Доника, която била на неговата маса и се държала неадекватно.

Напълно е възможно и около дуета с Десита да са я прикоткали в Алфа и Меди затова да се е разсърдил. 
Не подценявам замислите на Галин да пореже Меди - въпреки че като му взима травестита само му прави услуга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...