Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, pacho каза:

Aко гледаше ДС ТВ щеше да я знаеш! :D Всеки ден я пускат май.

Именно там я видях,но или накрая пропуснаха да дадат плочката с името й,или аз пропуснах да я видя. :(

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Именно там я видях,но или накрая пропуснаха да дадат плочката с името й,или аз пропуснах да я видя. :(

Ивенa си гледa детето и чaт-пaт хвaщa някое учaстие кaто Джинa и Пепa. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, xroflx9 каза:

Между другото знам,че знаеш всичко за чалгата. ..знаеш ли с какво се занимава Ивена сега?

И тя като Джина Стоева се отбелязва само в кръчми и механи и то много рядко. Мисля че даже имаше общи участия с Пепа. 
Уж мъжа ѝ бил достатъчно заможен, за да не ѝ се налага да работи, но според мен просто не я търсят за участия.

Иначе от чалга поколението си тя остана най-запазена и красива. Не знам дали си е правила нещо, но дори да е си изглежда естествена. Ако имаше повече мерак можеше да си остане на някакво разпознаваемо ниво.

Даже си мисля че не трябваше да се води по Джина и Емануела и трябваше да си остане в Ара. Без тях можеха да ѝ обърнат повече внимание, а в други лейбъли не я искаха така или иначе.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Същата е,мерсии!

Наскоро се замислих, че ще е яко да пуснат още един дует. В отговор Десислава издаде нов ромски шлагер.

Гледам качила е най-накрая за стрийминг и албума, от който се жалваше навсякъде, че бил 'гаден' и с 'ужасни кючеци'. Кралица на иронията...

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:
SECRET.BG

Братът на фолк певеца Константин - Светослав, не е единственият досег до чалгата в...

Ще гледате ли?

Да

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

Най-големият й хит от "Пясъчни кули" насам. :) Някой има ли идея колко от гледанията са от бивша Югославия?

 

 

Убава песен. Не я спирам, като почне. 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Фики и Емрах са снимали нов клип на бензиностанция. Песента отново е кавър на кючек и този път е на тази песен:

 

Фики рязко ще падне от трендинг ако продължава с еднотипните кючеци. Както беше лидер на 2022, така и на всеки бързо ще му писне (даже вече почна писването с тази Вамос Вамос боза)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , meleto каза:
SECRET.BG

Братът на фолк певеца Константин - Светослав, не е единственият досег до чалгата в предстоящото издание на риалитито. сървайвър

Ще гледате ли?

Ще може да си кендза на воля навсякъде без да се крие.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...