Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

2003та 

И кво я пускате толкова тая обложка на компилация от 2003та? То че качеството е гадно, гадно е, ма само Секси хита Майчето (Нури) все още си отговаря на оригиналния фейс. Останалите дори със жокер ще ми е трудно да налучкам кое заглавие отговаря на коя снимка ;) 

Primary

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

2003та 

И кво я пускате толкова тая обложка на компилация от 2003та? То че качеството е гадно, гадно е, ма само Секси хита Майчето (Нури) все още си отговаря на оригиналния фейс. Останалите дори със жокер ще ми е трудно да налучкам кое заглавие отговаря на коя снимка ;) 

Primary

Разпознах мъжовете - Найден, Славеев, Магапаса, Жоро, Коста... 

Защо Мариана Калчева са я сложили два пъти? Над нея май е Есил Дюран. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

WWW.FACEBOOK.COM

795 хил. преглеждания, 9 хил. харесвания, 222 коментара, 414 споделяния, Facebook Reels от Поп - фолк хитове до скъсване: Преслава да се учи!😂🎄❤️ Да...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цели 20 години откакто напусна Пайнер в най-силната ера за монопола и все още не е залязла, въпреки усилените си опити да постигне точно това... С повече акъл тази жена можеше да е егати звездата на България...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , meleto каза:

 

Май това е първият клип в метрото

 

Нелина в "Сляпата неделя" има кадри от метрото - преди Ивана, за Протокола само. :D 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Нелина в "Сляпата неделя" има кадри от метрото - преди Ивана, за Протокола само. :D 

 

 

Въобще не бях се заглеждал. Ама то са толкова кратки кадри. А тая песен не ми е била интересна през 2000. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Попфолк певицата Дебора обяви, че се завръща към музиката, след като последните 4 години посвети на сина си Самуил. „Имам една песен, която имам от няколко години, тя е бърза, любовна и много хубава, планирала съм лятото да се завърна с нея и се надявам да е много ударно“ – споделя тя пред “Телеграф”. Вече […]

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Щом вече и на гърба си има косми явно се боде с хормони.

Това на снимката не е той. Доста често качва чужди гърди, ръце и тн, да не говорим че представя един арабин за свой баща 😂 Яко удря дъното с лъжите и изцепките си..

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:
SIGNAL.BG

Попфолк певицата Дебора обяви, че се завръща към музиката, след като последните 4 години посвети на сина си Самуил. „Имам една песен, която имам от няколко години, тя е бърза, любовна и много хубава, планирала съм лятото да се завърна с нея и се надявам да е много ударно“ – споделя тя пред “Телеграф”. Вече […]

 

Голяма наглост, какво шумно завръщане, все едно някой знае че се е отказвала. Или изобщо?????

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Луна се преобрази тотално и шокира последователите си в социалната мрежа с новия си вид. Певицата, за която русия цвят на косите е запазена марка още от началото на кариерата й, реши да експериментира. Луна посрещна 2023-а дръзко: Вдигни летвата над всички останали Легендарната фолк звезда пусна кадри, на които се вижда, че е заложила […]

Луна направи най-драстичната промяна във визията си

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...