Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Най-следвани изпълнители в Spotify
 

1. Галена - 147,355
2. Преслава - 129,452
3. Криско - 85,501
4. Тони Стораро - 83,101
5. Азис - 80,738
6. V:RGO - 75,733
6. Галин - 70,759
7. Меди - 68,708
8. Фики - 62,094
9. Емануела - 61,838
10. Емилия - 57,326
 

  • Thanks 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че съм фен на Галена, но първата половина къдете пее само Саби е толкова безлична и изпълнението и присъствието му я правят поредната му песен с 200к за година...и после идва Галена!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Не че съм фен на Галена, но първата половина къдете пее само Саби е толкова безлична и изпълнението и присъствието му я правят поредната му песен с 200к за година...и после идва Галена!

 

Именно защото си фен на Галена не можеш безпристрастно да заявиш, че и втората половина е също толкова безлична колкото и първата. :D 

  • Like 2
  • Haha 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Не че съм фен на Галена, но първата половина къдете пее само Саби е толкова безлична и изпълнението и присъствието му я правят поредната му песен с 200к за година...и после идва Галена!

 

Мали, какво е това слабо парче? Грешка е Галена да се включи в него, няма мегахитов заряд, а някаква провлачена ретро нотка. То е ясно, че тя спасява положението в песента, ама пак не е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторник: Азис и Дяман с драстичен скок, приближават 400К

1. Азис и Дамян - Airport 388К

2. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 196К

3. Галена - Честит рожден ден 154К

4. Фики - Чупки в кръста 142К

5. Анелия - Наранихме се 73К

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Най-следвани изпълнители в Spotify
 

1. Галена - 147,355
2. Преслава - 129,452
3. Криско - 85,501
4. Тони Стораро - 83,101
5. Азис - 80,738
6. V:RGO - 75,733
6. Галин - 70,759
7. Меди - 68,708
8. Фики - 62,094
9. Емануела - 61,838
10. Емилия - 57,326
 

Последователите в Спотифай нямат толкова значение колкото слушатели на месец. Въпреки че горе-долу пак съвпадат цифрите с плюс 10к освен при Азис който има 247,200 слушателя, Емилия с 174,206 и Фики с 258,678.

Преслава пък е някакъв прецедент с по-малко слушатели от колкото последователи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.12.2022 г. от 16:39, hohster каза:

Гръм песен.. май излезе точно на 31-ви декември или 1-ви януари ли беше ..

На 1-ви януари излезе. Страхотна е, и аз много я харесвам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.12.2022 г. от 20:12, Balkandji1 каза:

Яче-то с първия си милион. Да очакваме ли и трети, како Глори? :3fdb8960598fa63e:

 

Както казва Азо в техния емблематичен дует: "Хайде Глория, ти сииии". Може разбира се. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сряда: Азис и Дамян със заявка за най-голям хит от 2022 година

1. Азис и Дамян - Airport 370К

2. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 173К

3. Галена - Честит рожден ден 134К

4. Фики - Отпусни се 132К

5. Саби и Галена - Не си ме давай 102К

------

В същинския край на годината Азис и Дамян изненадват с парче, което в дългосрочен план прави заявка да стане най-големия хит, издаден през 2022. Брутален трафик за 7-ми ден след премиерата.

Баладата на Галена губи тяга, но новото й парче влиза в ТОП 5 с гледания от непълен първи ден.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , DevilWish каза:

И ще казва "Я се разкарай от тука с тая камера"!!!

тЪЪЪкааааа.... колко ги обичам тия материали. Пращаш екип ей така помежду другото, не възлагаш големи надежди, не очакваш кой знае какво! И изведнъж - оп и някоя Дива Селянка, самичка, без никой да я моли, без да иска да й се плаща дори, вземе, че направи цирка!!! 
Вие селянка в голям град виждали ли сте? Ей, ся леля Ви Глория ще Ви покаже що е то фина дама и синя кръв... Май на тая венците са й сини!
Ама то класната дама от далече си личи, бе, като има една жена стил, няма как да го скрие! Кръв вода не става, Дами и Господа! Гена си казва думата колкото и да крият някои кирката и мотиката, дето са си прекопавали селското дворче, до оня ден!
Гледайте сега Галя Селското как прави изявления пред медиите:
Репортерка -Добър ден! На какви метаморфози сте готова за да задържите феновете си?
Глория - Я СЕ РАЗКАРАЙ ОТ ТУКА С ТАЯ КАМЕРА!
Репортерка- Остеопорозата ли Ви попречи за да участвате на Пайнер на концерта?
Глория - Ко ти забия един шЪмар?

Ако й забиеш един шЪмар, остеопорозата няма да ти мине, ако това ти е въпроса.... Най-много и тя да ти забие един и да ти избие порцелановите фасети!
А!? Кфо Ше кажете? Цирк, а ?! Ама какъв глас извади! Тя явно от много диети се превръща в мъж!
Нищо! Лошо няма! И БЕЗ ДРУГО СЕГА ПРИЛИЧА НА ТРАВЕСТИТ!!! Ми то при толкова пластични операции, хората се чудят вече какво да й подобрят и взели направо й сменили й пола, че да почне отначало, че явно хич не се харесва, милата!



 

Е ако ида на участие на Гюрга и не изпълни най-големите си хитове, този и за Илиянци, и да получа профилактичен шЪмар против остеопороза, изобщо брои ли се да съм ходил на нейно участие???? 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Е ако ида на участие на Гюрга и не изпълни най-големите си хитове, този и за Илиянци, и да получа профилактичен шЪмар против остеопороза, изобщо брои ли се да съм ходил на нейно участие???? 

 

Разбира се. "Влюбена в шЪмара" ще бъде новата версия на "Влюбена в живота" и накрая като реши да разкара бившият на Татяна и на него ще забие един шЪмар да го застрахова от остеопороза поне. То шЪмара, Камерата, Илиянци, всичко са мега хитове! Дано ги изпълнява, че ще е голяма загуба за обществото!

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

От къде им хрумна на този и онзи изведнъж да почнат да издават песни точно в дните преди Коледа? :wacko: Горката Сими.

По Коледа се предполага че хората са си вкъщи и ще развъртят песента достатъчно за Нова Година.

Надявам се Ема и Анелия да запазят дуета за Януари.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , FolkEmpire каза:

Вече над 10 минути Планета HD е така забила :D

Хари селския педал спи :D

Ей добре, че писах тука да види тоя тръгна :D

image.png.b6438077bfae55cb494a400f7a0f4bdc.png

И трето име да му сложат на "Фен клуб"-а с поздравите, сигурно пак си е старата система с СМС-ите.:1000(10):Не съм и очаквал да прогресират и милиметър. Фен ТВ ще дават концерта на Фики за празниците, а Планета какво? Едно голямо нищо, за коя ли поредна година. Забравиха що е то музикална празнична програма, а точно покрай пандемията можеха да наснимат куп "концерти" в студиото, където певачките да си заснемат неклипираните песни и да припомнят стари хитове. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Emanuela.Carey каза:

По Коледа се предполага че хората са си вкъщи и ще развъртят песента достатъчно за Нова Година.

Надявам се Ема и Анелия да запазят дуета за Януари.

Като за Нова година може да я развъртят, но точно пък на Бъдни вечер и Коледа никой няма да седне да слуша Симона. :D Гледанията й ще секнат рязко след премиерата, а в първите дни цифрите обикновено са важни, за да се превърне песента в хит. Спомням си, че дори парчета на Галена като Just Show пострадаха, защото бяха издадени в същото неподходящо време, а какво остава за Сими в края на годината, в която продуцента я изцеди за флоп дуети и й прецака хайпа.

Според мен дните преди Коледа са за тематични песни или пък патриотични, фолклорни като тази на Робов. От такива не се очаква на момента да впечатлят с гледания и биха се развили с времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случва с Георги-Никол? Защо така изгуби амбиция да се развива? Като си спомня как тресеше държавата,а сега пуска дует с оная безлична лелка чак ми става тъжно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...