Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Новият химн на България!

На Гери Никол и оная лелка също е готина. Както и на Марина Тошич,но превъртам само на нейната част,100 кила е отврътителен както винаги.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

350К за ден, една от най-силните премиери, и жестока избухвация се усеща❤️ Лансирането на Саби явно започва с дует с Галена, и купуване на гледания, за да се създаде илюзия, че е успешен. 

https://vm.tiktok.com/ZMFW1n3Q9/ 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

350К за ден, една от най-силните премиери, и жестока избухвация се усеща❤️ Лансирането на Саби явно започва с дует с Галена, и купуване на гледания, за да се създаде илюзия, че е успешен. 

https://vm.tiktok.com/ZMFW1n3Q9/ 

18k likes, 600+ kom. #2 trending

Купени? 😃

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

18k likes, 600+ kom. #2 trending

Купени? 😃

 

Много от тези коментари са на Мегастар. (Всички го правят това, просто констатирам).

Защо Анелия влезна само в музикалния тренд а в нормалния не ? При този дует е обратното - второ място в нормалния тренд а в музикалния и следа няма.

''Алкохол'' продължава да кърти спотифай. Щом и ''Честит Рожден Ден'' не успя да я детронира и продължава да е най-стирймваната чалга песен 3 месеца след премиерата си е показателно. Май само ''ВНЛ'' го постигна това.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

350К за ден, една от най-силните премиери, и жестока избухвация се усеща❤️ Лансирането на Саби явно започва с дует с Галена, и купуване на гледания, за да се създаде илюзия, че е успешен. 

https://vm.tiktok.com/ZMFW1n3Q9/ 

Вече са 405К с 19к лайка и 700 коментара. В тренда с купени не се влиза така.. Само щото е Саби не значи, че ще купуват. И ти не знаеш какво говориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът кой продуцент е купил повече коледни гледания - Меди на брат си, или Гали на Сими 😌😊

Така де - платена реклама, платена реклама хохохо

Иначе поне едно е кристално ясно - Емануела е най-успешната певица за последните над 20 години - само тя е с над милион последователи. 

Нали все цифрите гледаме… 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди вкара брат си в бизнеса а се сърдихте на Стораро с 2-мата сина. Междодругото са роднини с Доан и е чичо на Синан. Смисъл, в Диапазон има цели 4 действащи (и Доан недействащ) от една фамилия. Да бяха взели Касъмови за зетове, ама нямат женско...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Въпросът кой продуцент е купил повече коледни гледания - Меди на брат си, или Гали на Сими 😌😊

Така де - платена реклама, платена реклама хохохо

Иначе поне едно е кристално ясно - Емануела е най-успешната певица за последните над 20 години - само тя е с над милион последователи. 

Нали все цифрите гледаме… 

Колкото е ясно и че последователите й са купени. Купените гледания си личат и не може да се скрие. Не знам защо продължаваш да го споменаваш и да провокираш с глупави сравнения. От дни все към тази тема се въртиш и все едно и също. Както и това за броенето... Става банално вече с това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Много от тези коментари са на Мегастар. (Всички го правят това, просто констатирам).

Защо Анелия влезна само в музикалния тренд а в нормалния не ? При този дует е обратното - второ място в нормалния тренд а в музикалния и следа няма.

''Алкохол'' продължава да кърти спотифай. Щом и ''Честит Рожден Ден'' не успя да я детронира и продължава да е най-стирймваната чалга песен 3 месеца след премиерата си е показателно. Май само ''ВНЛ'' го постигна това.

На Галена и Саби вече е в двата тренда за ден.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върнали са чалга участията по казината, а вие се чудите за концерти в зали и стадиони.
Като гледам клипове как се спъват между машинките обиколени от изпаднали наркомани ми става тъжно.

Разбирам певиците които не са популярни и трябва да изкарат месеца, ама отвърдени имена и изпълнители които въртят милиони гледания… жалко.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , alisali1234 каза:

Меди вкара брат си в бизнеса а се сърдихте на Стораро с 2-мата сина. Междодругото са роднини с Доан и е чичо на Синан. Смисъл, в Диапазон има цели 4 действащи (и Доан недействащ) от една фамилия. Да бяха взели Касъмови за зетове, ама нямат женско...

Той Саби пее преди Меди 😃 Но не поп-фолк и нямаше особен успех. Няма лошо да е във фирмата на брат си. Поне не го мъкне навсякъде със себе си и не го пробутва на хората, както Тонката прави с Емрах примерно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Не беше ли сербиан пиче?

По произход може би, но е от Щип. Помня в разните предавания по Планета беше казала, че е от Македония. Тъй като е пълна неизвестница, не намерих нейна биография на български, но ето в тази статия в сръбски сайт пише

https://www.telegraf.rs/jetset/842149-zbog-nje-biste-tucali-kamen-makedonska-seks-bomba-pokazala-zanosne-obline-u-kamenolomu-foto

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наминавам само да кажа, че Галс оправи и този сезон на чалгата. Единствените 2 песни, които стават за постоянно въртене, са ЧРД и Не си ме давай. Като моите симпатии клонят малко повече сякаш към втората. Пътят на Саби към славата ми изглежда открит.

Друго, което става за слушане, е Като за световно, баладата на Деса и кавъра на Анелия, но последните 2 бързичко омръзват. Азо и Дамян също кефят, изпълнението особено, но това си е песен за бая ракия, да си я слушам така вкъщи някак не ми спори. Фикрет и Емрах са ми отвратителни, не понасям турска музика, а специално тая песен е толкова провлачена и гадна, че не мога да я изтърпя до края. Песните от вчера на Симона и Гера Никол, както и тези на Яница и Глоринда по-добре да не бяха излизали.

Колкото до Преса, нали феновете й много чакахте ударна балада от нея, защо Мълчете си има смешните 1,5 млн. за месец? Нали беше голямо гласище вашата и царица на баладите?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Гальо каза:

На 31 по Нова ще се излъчва концерта на Софи с КукуБенд от Арена Армеец. Голямо признане

Значи със Софи и Куку Бенд изпращаме старата година, а с Кали посрещаме новата. Няма оправия тази държава.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчето има доста равен глас, но пък визуално е по-симпатичен от брат си.

И все пак не си представям да има голям успех някак, но може и да забие някакъв голям самостоятелен хит в бъдеще.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Наминавам само да кажа, че Галс оправи и този сезон на чалгата. Единствените 2 песни, които стават за постоянно въртене, са ЧРД и Не си ме давай. Като моите симпатии клонят малко повече сякаш към втората. Пътят на Саби към славата ми изглежда открит.

Друго, което става за слушане, е Като за световно, баладата на Деса и кавъра на Анелия, но последните 2 бързичко омръзват. Азо и Дамян също кефят, изпълнението особено, но това си е песен за бая ракия, да си я слушам така вкъщи някак не ми спори. Фикрет и Емрах са ми отвратителни, не понасям турска музика, а специално тая песен е толкова провлачена и гадна, че не мога да я изтърпя до края. Песните от вчера на Симона и Гера Никол, както и тези на Яница и Глоринда по-добре да не бяха излизали.

Колкото до Преса, нали феновете й много чакахте ударна балада от нея, защо Мълчете си има смешните 1,5 млн. за месец? Нали беше голямо гласище вашата и царица на баладите?

Съвсем скоро ще слушаме само и единствено “КЪМ ВРАТАТА” от двете ненадминати и неповторими кралици на поп фолка.

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , plambata каза:

Наминавам само да кажа, че Галс оправи и този сезон на чалгата. Единствените 2 песни, които стават за постоянно въртене, са ЧРД и Не си ме давай. Като моите симпатии клонят малко повече сякаш към втората. Пътят на Саби към славата ми изглежда открит.

Друго, което става за слушане, е Като за световно, баладата на Деса и кавъра на Анелия, но последните 2 бързичко омръзват. Азо и Дамян също кефят, изпълнението особено, но това си е песен за бая ракия, да си я слушам така вкъщи някак не ми спори. Фикрет и Емрах са ми отвратителни, не понасям турска музика, а специално тая песен е толкова провлачена и гадна, че не мога да я изтърпя до края. Песните от вчера на Симона и Гера Никол, както и тези на Яница и Глоринда по-добре да не бяха излизали.

Колкото до Преса, нали феновете й много чакахте ударна балада от нея, защо Мълчете си има смешните 1,5 млн. за месец? Нали беше голямо гласище вашата и царица на баладите?

“Мълчете си” е нищо повече от един пълнеж, поставена до нереализирани песни-шедьоври като “Силните мъже”, “Умирам”, “Откакто те познавам”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...