Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 33 минути, hohster каза:

От това вече няма и помен..

Една Преслава и една Галена не могат да напълнят малък стадион в Созопол в разгара на лятото.. за какво говорим изобщо?!

Е, важното е, че някак си същите навъртат по 10-20 милиона на клип за отрицателно време в 6-милионна България...😄

Това турне ме препраща към много приятни спомени. По това време започнах да възвръщам интереса си към поп-фолка. Жалко, че само на Ивана и Емилия ги има качени целите миксове.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, hohster каза:

От това вече няма и помен..

Една Преслава и една Галена не могат да напълнят малък стадион в Созопол в разгара на лятото.. за какво говорим изобщо?!

За изключително издържан репертоар и поведение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

Нещо  ги е ядосала селяните, хем пари й бутат, хем я викат, тя ни взима, ни ходи. Аааама ха, какви са тия, те са свиканили наркоманите каквото кажат, певицата да го изпълнява. :D Шегата настрана, ама из провинцията са се възродили разни лекета, дето се въобразвят на СИКаджии. Заврял се в полата на певицата и досажда, егати смешкото.

Няма какво друго да се очаква от гербаджийски подлоги, кметове и калинки. 

Гледал съм поне още 2-3 клипчета, на които отказва пари или ги дава на някой от музикантите в заведението. Има си хонорар, пее за него, не взима 50-толевки и други такива. Топ е!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото надутата и студена Глория е една от малкото, които почти винаги слизат при публиката и се снимат с всеки. Някоя от великите youtube и други там звезди прави ли го?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DenFevgo каза:

Между другото надутата и студена Глория е една от малкото, които почти винаги слизат при публиката и се снимат с всеки. Някоя от великите youtube и други там звезди прави ли го?

За жалост почти всички го правят. Друг е въпроса дали целта им е да удовлетворят феновете или да си проправят път до сепаретата на най-оборотните тузари на вечерта за по някой и друг шот и тлъст бакшиш.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Е, важното е, че някак си същите навъртат по 10-20 милиона на клип за отрицателно време в 6-милионна България...😄

Това турне ме препраща към много приятни спомени. По това време започнах да възвръщам интереса си към поп-фолка. Жалко, че само на Ивана и Емилия ги има качени целите миксове.

Ако това е във Варна, ме има във видеото :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеделник: В най-слабия ден за трафик Азис и Дамян покачват интереса

1. Азис и Дамян - Airport 325К

2. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 212К

3. Галена - Честит рожден ден 171К

4. Фики - Отпусни се 143К

5. Анелия - Наранихме се 84К

-------

Airport явно ще е хитът на този празничен сезон. "Любовта е гадно нещо" показва сензационно дълго задържане с над 200К близо 20 дни след премиерата си. Малката и Данна също са с хит, въпреки че тук не му се обръща внимание, две седмици след старта са със 73К. Глория със сбор от двете клипчета все още е в ТОП 10 с ~60К.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, hohster каза:

Ако това е във Варна, ме има във видеото :D

От Пловдив е.

Обаче тук на ранните турнета Емилия, Гергана, Райна и т.н. са такива куклички, а децата и тийнейджърите са толкова луди по тях... Много напомнят на някои певици от днешната най-млада генерация, с тази разлика, че новите нямат концерти, на които да си докажат хитовете.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Това наистина ли е Хайван?

Баш тя е същата даскалица от малка не иска да сваля килограми :D

преди 13 часа , DarkChild каза:

Това наистина ли е Хайван?

Баш тя е същата даскалица от малка не иска да сваля килограми :D

image.png.2f8d1f79cb9c66556c7907ff66b1acea.pngimage.png.ef1b7e7a462ba3087b3dc42bf649bb6b.png

  • drunk 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дядо Стораро май и той е влюбен във филтъра в клиповете тука си е старец :D

Ако махне брадата и косата и едно бастунче :D

Щял да избухва с още 2-3 шитни до края на годината ууужааас.

Голямо баране на тая брада еййй обърсни я бре :D

"Изключителна силна песен удариха" - синовете му :D "И тука" ударих 200 и ми дади после ударих на дитету" :D 

"Аз съм първия чуек в света койту и двамата му сина са певци - могат да пеят" Ейй Сружката голямо самочувствие :D За Лайнахимаме съмнения :D 

Догодина концерт в Арената уужаааас :D

image.png.d1d7306119deb2a72d699a0fa98c5560.png

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Аз съм първия чуек в света койту и двамата му сина са певци - могат да пеят" Ейй Сружката голямо самочувствие :D За Лайнахимаме съмнения :D 

Прав е, фамилията му са прецедент - такива тапири ги няма на друго място. Най-вече малкия е толкова уникално прост.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Emanuela.Carey каза:

Прав е, фамилията му са прецедент - такива тапири ги няма на друго място. Най-вече малкия е толкова уникално прост.

Тя Даяна им го изпя още преди години, само, че в женски род! Е, може да важи и за него естествено!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Гло вилнее в Тикток. След Преслава и Киронова следващия тренд ще е да ходиш на участие на Глория да ти се скара

 

И ще казва "Я се разкарай от тука с тая камера"!!!

тЪЪЪкааааа.... колко ги обичам тия материали. Пращаш екип ей така помежду другото, не възлагаш големи надежди, не очакваш кой знае какво! И изведнъж - оп и някоя Дива Селянка, самичка, без никой да я моли, без да иска да й се плаща дори, вземе, че направи цирка!!! 
Вие селянка в голям град виждали ли сте? Ей, ся леля Ви Глория ще Ви покаже що е то фина дама и синя кръв... Май на тая венците са й сини!
Ама то класната дама от далече си личи, бе, като има една жена стил, няма как да го скрие! Кръв вода не става, Дами и Господа! Гена си казва думата колкото и да крият някои кирката и мотиката, дето са си прекопавали селското дворче, до оня ден!
Гледайте сега Галя Селското как прави изявления пред медиите:
Репортерка -Добър ден! На какви метаморфози сте готова за да задържите феновете си?
Глория - Я СЕ РАЗКАРАЙ ОТ ТУКА С ТАЯ КАМЕРА!
Репортерка- Остеопорозата ли Ви попречи за да участвате на Пайнер на концерта?
Глория - Ко ти забия един шЪмар?

Ако й забиеш един шЪмар, остеопорозата няма да ти мине, ако това ти е въпроса.... Най-много и тя да ти забие един и да ти избие порцелановите фасети!
А!? Кфо Ше кажете? Цирк, а ?! Ама какъв глас извади! Тя явно от много диети се превръща в мъж!
Нищо! Лошо няма! И БЕЗ ДРУГО СЕГА ПРИЛИЧА НА ТРАВЕСТИТ!!! Ми то при толкова пластични операции, хората се чудят вече какво да й подобрят и взели направо й сменили й пола, че да почне отначало, че явно хич не се харесва, милата!



 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Гло вилнее в Тикток. След Преслава и Киронова следващия тренд ще е да ходиш на участие на Глория да ти се скара

 

Ако на някого са му пропуснали домашното възпитание, в краен случай и Глория е ок да му го навакса. Това, че си отишъл не чалга заведение, не значи че то ти е излишно. 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис на участие е взел телефон от фен, който му го подава за снимка и си го е набутал в гащите, след което продължава да си бичи плейбека...с двоен пакет. 😃

  • Haha 2
  • Ooo 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Азис на участие е взел телефон от фен, който му го подава за снимка и си го е набутал в гащите, след което продължава да си бичи плейбека...с двоен пакет. 😃

Гнусар. Чужда лична вещ не се слага в контакт с гениталиите ти, но мангалът е изключително пошъл и елементарен.

Как да си го допираш до лицето после тоя телефон?

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...