Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Хитът във всички сладкарници и зоологочиски градини! ❤️ Много се радвам, че Еклерени смаза - още от първо слушане ми се стори супер свежа песента, но се съмнявах да се наложи както трябва. Изненадан съм приятно!:1000(33): @Runevskiпразнуваме ли?

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, hohster каза:

 

Русата: Ако Глоринда ми забие един шЪмар в гръб дали ще ми се оправи остеопорозата.. Я да взема да се обърна аз...

Screenshot_1 (4).jpg

Глория: "Ма коя си ти, ма? Я бързо да се обръщаш и да не ме гледаш така, да не ти сбръчкам и без друго сбръчканото лице! Не един шЪмар, пет ще изядеш и ще тичаш! Селянка!"
Русата: "Вече нямам остеопороза, Глория, Вие сте доктор, по-голям и от Д-р. Емилова"
Глория: "Ч....шшът.... чай, мед и плодове! Всеки понеделник, така ми изчезнаха сланините. Да не съм чула лоша дума за тази жена! Коя си, кфа си ти? Селянка проста! Я не говори така за жената-чудо!"

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Емилия са на първите две места в класацията на моят настоящ прозорец към чалгата (не следя фолк телевизия от години, а в Ютуб си пускам предимно стари фолк парчета). Наистина и двете песни на първите две места много ги въртят, но аз предпочитам Еуфория и пред двете. Тези ра-та-та са култови. Малко ми напомня за ta-ta-ta-ta-ta на Миси Елиът в Work It, неочаквано е от фолк песен, Галена знае как да изненадва. Вече не съм й фен, но е факт, че винаги е знаела как да задържи вниманието, защото не престава да търси с какво да изненада. експерименти напоследък сякаш.

Сега, може да поспорим до колко едно радие е фактор, но е факт, че сред цели прослойки от обществото е може би едно от най-слушаните.

image.png.4fce5ec59a51ae6ac3db518da24a1cec.png

Редактирано от mihael
Link to comment
Сподели в други сайтове

Синан излака в песен тежкия живот зад граница – “Тоз гурбет”
 

Броени дни преди най-светлите празници Синан и оркестър Metin Taifa поднасят специална песен, озаглавена “Тоз гурбет”. Премиерата на видеото се състоя в ефира на ФЕН ТВ.

Музиката на песента е дело на Миглен Карагьозов от орк. Metin Taifa, а аранжиментът е на Спас Лазаров. Текстът е написан от самия Синан.
 

Песента е посветена на емигрантския живот. Разказва за перипетиите, които съпътстват живота в чужбина, който мнозина са принудени да изберат в търсене на по-добра перспектива.

“Исках да покажа с тази песен, че животът на музикантите и изобщо на хората, които отиват да живеят и да работят в друга държава, не е толкова блестящ, колкото някои си мислят. На тези хора им се налага да правят големи жертви и да рискуват много, но всичко е в името на по-добро бъдеще” – сподели певецът.
 

Това, което вълнува изпълнителят на Diapason Records, е емоционалният момент, в който на хората, избрали да живеят в чужбина, им се налага да са разделени от своите семейства, близки и приятели.

“Неслучайно избрахме да издадем тази песен точно в този период на годината, когато обикновено хората се събират заедно. Много е тежко да бъдеш далеч от тези, които обичаш. Но има много хора, на които им се налага да живеят по този начин” – каза още Синан.

“Посвещаваме тази песен на всички тях и това е нашият начин да им подарим надежда, че скоро ще бъдат отново заедно” – допълни още талантливият изпълнител.

Видеото “Тоз гурбет” на Sinan и ork. Metin Taifa се завъртя  в ефира на ФЕН ТВ, както и в официалния YouTube канал на медията. Песента е налична и в музикалните платформи Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music и други.

ИЗПЛАКА В ПЕСЕН! Какъв оригинален текст е написал, три думи на кръст. Вчера Азис и Дамян пуснаха песен на същата тематика, днес и този. Това ли е новата мода? Глория отдавна направи това с "Носталгия"!
Я да хване един "Самолет" и право там! 

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е минала милион на последната си песен..

Сигурно се черпи с петифури, понички, донъти и какво ли още не :D

Сигурно не е вярвала, че ще и се случи подобно нещо в последните години :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Синан излака в песен тежкия живот зад граница – “Тоз гурбет”
 

Броени дни преди най-светлите празници Синан и оркестър Metin Taifa поднасят специална песен, озаглавена “Тоз гурбет”. Премиерата на видеото се състоя в ефира на ФЕН ТВ.

Музиката на песента е дело на Миглен Карагьозов от орк. Metin Taifa, а аранжиментът е на Спас Лазаров. Текстът е написан от самия Синан.
 

Песента е посветена на емигрантския живот. Разказва за перипетиите, които съпътстват живота в чужбина, който мнозина са принудени да изберат в търсене на по-добра перспектива.

“Исках да покажа с тази песен, че животът на музикантите и изобщо на хората, които отиват да живеят и да работят в друга държава, не е толкова блестящ, колкото някои си мислят. На тези хора им се налага да правят големи жертви и да рискуват много, но всичко е в името на по-добро бъдеще” – сподели певецът.
 

Това, което вълнува изпълнителят на Diapason Records, е емоционалният момент, в който на хората, избрали да живеят в чужбина, им се налага да са разделени от своите семейства, близки и приятели.

“Неслучайно избрахме да издадем тази песен точно в този период на годината, когато обикновено хората се събират заедно. Много е тежко да бъдеш далеч от тези, които обичаш. Но има много хора, на които им се налага да живеят по този начин” – каза още Синан.

“Посвещаваме тази песен на всички тях и това е нашият начин да им подарим надежда, че скоро ще бъдат отново заедно” – допълни още талантливият изпълнител.

Видеото “Тоз гурбет” на Sinan и ork. Metin Taifa се завъртя  в ефира на ФЕН ТВ, както и в официалния YouTube канал на медията. Песента е налична и в музикалните платформи Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music и други.

ИЗПЛАКА В ПЕСЕН! Какъв оригинален текст е написал, три думи на кръст. Вчера Азис и Дамян пуснаха песен на същата тематика, днес и този. Това ли е новата мода? Глория отдавна направи това с "Носталгия"!
Я да хване един "Самолет" и право там! 

 

На Синан излезе вчера по същото време, но ме домързя да пусна тема. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на Всички Дрогерии и на щанда в супермаркети Кауфланд, Фантастико, Лидъл, БИЛЛА и всички други .... както и за почистване на тоалетната Ви!

Много е важно да МИРИШЕ, ако ще лайно да е!
Ох, как мирише, ах, как мирише! Мариета Ангелова явно е била със запушен нос когато е писала този текст! 
 

преди 52 минути, hohster каза:

Рени е минала милион на последната си песен..

Сигурно се черпи с петифури, понички, донъти и какво ли още не :D

Сигурно не е вярвала, че ще и се случи подобно нещо в последните години :D

Черпи се с Еклери най-вече! Тези еклери привличат, сякаш ти казват "Ела, изяж ме"! 

  • Haha 2
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RumyanaFen каза:

https://vm.tiktok.com/ZMFGRfEkG/

Тази вечер от 19 часа ще и е гост и ще обясни защо е напуснал Пайнер!

От кога Джордан е напуснал Пайнер? Профила му още е в сайта им.

Но ако ги е напуснал очаквам да е стандартното обяснение, че са запазили отношения и иска да се продуцира сам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Отпусни се ме дразни, но не мога да отрека, че е catchy, направо ми се набива в главата.

Сега слушам ретро фолк и попаднах на нещо интересно. Мелодията в припева на тази песен на Преслава ми прилича на "Мама ми купи днес нова книжка със картинки, гледам я с интерес и разлиствам лист по лист...", само удебеленото е по-кратко

Мразя те за това, че предаде любовта ми
Молиш ме да простя, късно е сега

Оригиналът е гръцки от 1984-та (Stamatis Gonidis - Niose Me), та се чудя дали БГ детската песничка се е появила след гръцката песен или е просто съвпадение. 😃

Иначе песента е доказателство, че с хубав глас и песен-пълнеж звучи супер. Тази жена може да изпее телефонния указател и пак ще звучи добре.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, mihael каза:

Да, Отпусни се ме дразни, но не мога да отрека, че е catchy, направо ми се набива в главата.

Сега слушам ретро фолк и попаднах на нещо интересно. Мелодията в припева на тази песен на Преслава ми прилича на "Мама ми купи днес нова книжка със картинки, гледам я с интерес и разлиствам лист по лист...", само удебеленото е по-кратко

Мразя те за това, че предаде любовта ми
Молиш ме да простя, късно е сега

Оригиналът е гръцки от 1984-та (Stamatis Gonidis - Niose Me), та се чудя дали БГ детската песничка се е появила след гръцката песен или е просто съвпадение. 😃

Иначе песента е доказателство, че с хубав глас и песен-пълнеж звучи супер. Тази жена може да изпее телефонния указател и пак ще звучи добре.

 

Много яка песен и аз я харесвам много. Това "Мама ми купи днес...." сигурно е песен по-голяма и от Преслава :D Какво излиза сега, че гъркът се е вдъхновил от наша детска песничка? Няма да се учудя изобщо. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Emanuela.Carey каза:

От кога Джордан е напуснал Пайнер? Профила му още е в сайта им.

Но ако ги е напуснал очаквам да е стандартното обяснение, че са запазили отношения и иска да се продуцира сам.

Доколкото разбрах от Глория (транс) става дума за собствения му канал в ютуб, че иска да го развива, но явно Пайнер са били против! Незнам ще разберем тази вечер от 19 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, RumyanaFen каза:

Доколкото разбрах от Глория (транс) става дума за собствения му канал в ютуб, че иска да го развива, но явно Пайнер са били против! Незнам ще разберем тази вечер от 19 часа.

Нормално е да е разсърден. Какво прави Илиян по-специален примерно, че му позволиха канал, а не него не.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mihael каза:

Да, Отпусни се ме дразни, но не мога да отрека, че е catchy, направо ми се набива в главата.

Сега слушам ретро фолк и попаднах на нещо интересно. Мелодията в припева на тази песен на Преслава ми прилича на "Мама ми купи днес нова книжка със картинки, гледам я с интерес и разлиствам лист по лист...", само удебеленото е по-кратко

Мразя те за това, че предаде любовта ми
Молиш ме да простя, късно е сега

Оригиналът е гръцки от 1984-та (Stamatis Gonidis - Niose Me), та се чудя дали БГ детската песничка се е появила след гръцката песен или е просто съвпадение. 😃

Иначе песента е доказателство, че с хубав глас и песен-пълнеж звучи супер. Тази жена може да изпее телефонния указател и пак ще звучи добре.

 

Нямат общо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Нормално е да е разсърден. Какво прави Илиян по-специален примерно, че му позволиха канал, а не него не.

Същия предполагам е и случая с Райна, която многократно е искала да си направи собствен канал, още през 2020. Дори го беше направила, промотираше го в инста и фейсбук, но  малко след това трябваше да го изтрие. :) 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Fast каза:

Нормално е да е разсърден. Какво прави Илиян по-специален примерно, че му позволиха канал, а не него не.

Сигурно и при него не всичко е било по нормален път. Нямаше иначе да почва с нов псевдоним 15 години след старта си.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.12.2022 г. от 16:53, meleto каза:

Добре си пее, женичката. Може да се възроди. Ако продължи да пуска песни и да са поне на нивото с Кеба. И да забрави денс че* иите. 

А какво стана с Ивана?

А Курнелия как пее според теб? Кажи за Курето, мани я Глора?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...