Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 27 минути, DarkChild каза:

Грозно изказване. Със или без дете Симона няма перспектива.

Никак не е грозно. Тя си обърка целия живот без време в личен план и оттам за  перспектива в кариерата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Да човееееееек. Това споделях и на @-A., много искам да харесам новите песни на Глория и да спра да съм от село като останалите от форума. Искам и аз да съм от буржоата, от скъпото, ма е къде още не мога.

Аз се базиках. Какви бутикови песни за ценители и бла-бла, дрън-дрън чи праз.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, i810 каза:

Никак не е грозно. Тя си обърка целия живот без време в личен план и оттам за  перспектива в кариерата. 

Това са пълни глупости. Не е виновно бебето ѝ, че тя няма никаква самоличност. И без нея щеше да си е вечната беквокалистка и имитаторка на майка си.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Това са пълни глупости. Не е виновно бебето ѝ, че тя няма никаква самоличност. И без нея щеше да си е вечната беквокалистка и имитаторка на майка си.

Аз се изкефих Сима и Глория, като изгониха Даниел. Сима гледа бебе сама. Обичам драмата!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Това са пълни глупости. Не е виновно бебето ѝ, че тя няма никаква самоличност. И без нея щеше да си е вечната беквокалистка и имитаторка на майка си.

Сътресенията в личен план и отглеждането на дете, когато тя самата е дете, има огромно значение, повярвай ми. Но явно всеки от вас вижда нещата по-различен начин. Защото ако всичко при нея се беше случило с правилния човек, да не е самотна майка с дете, което да гледат основно бабите, щеше да е друго. А сега се разкъсва между майчинството и кариерата в тази доста крехка за нея възраст, когато и е време да си живее живота, да си мисли за нови проекти и тепърва да изживява любовта в живота си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Аз се базиках. Какви бутикови песни за ценители и бла-бла, дрън-дрън чи праз.

Ако под бутикови се има предвид квартално магазинче-гараж със стоки от Одринския битак - да.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, i810 каза:

Сътресенията в личен план и отглеждането на дете, когато тя самата е дете, има огромно значение, повярвай ми. Но явно всеки от вас вижда нещата по-различен начин. Защото ако всичко при нея се беше случило с правилния човек, да не е самотна майка с дете, което да гледат основно бабите, щеше да е друго. А сега се разкъсва между майчинството и кариерата в тази доста крехка за нея възраст, когато и е време да си живее живота, да си мисли за нови проекти и тепърва да изживява любовта в живота си. 

Хората имат деца рано в много страни и дори в повечето случаи не се получава връзката. Не че е идеално, но в България чакат да станат на 40, за да забременеят, след като са си "уредили живота". А какво е уреждането? Някаква работа в кол център.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Аз се изкефих Сима и Глория, като изгониха Даниел. Сима гледа бебе сама. Обичам драмата!

В женското царство място за мъже няма!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Balkandji1 каза:

Аз се изкефих Сима и Глория, като изгониха Даниел. Сима гледа бебе сама. Обичам драмата!

Знaм, че обичaш и койоти!

преди 11 минути, DarkChild каза:

В женското царство място за мъже няма!

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Боклук е много силна дума, не знам защо човек като теб я използва - изказът не добива повече тежест така. Само ще ти кажа, че имаше период, в който бях по-малък и имах претенции към Глория да прави нещо повече, така да го кажем - тя помни и дори го каза на представянето на книгата. В момента според теб "лижа", ок. Никога не сме си пили кафето, нито целя това. Има хора, които го правеха и вече не са сред феновете й. Те ходеха с дискографиите по предавания, не аз. И сега се сърдят и клечат на други певци, псуват я, защото не се домогнаха до нея. Аз не съм я предавал, с критика или без. Периодът е труден за всички и е редно повече да се влиза в положение на хората като цяло. За пореден път казвам, виждам старание от нейна страна, променила е много неща. А когато се критикува, има начини. Не е нужно да го правя пред @HIStory, за да си каже колко обективен фен съм. Никога не съм бил гъзолизец. Нито в живота, нито в работата (нали сме работили на едно място... само ако имаше как да знаеш на какво съм правил ръководството), но в живота така не става. Остро и грубо. Първо, трябва нещо да си дал от позицията си на някакъв... Най-малкото, което е, дай пример, факти, теза и чак тогава очаквай да бъдеш разбран. Аман от криворазбрани дискусии, кадифясах вече. Кажи поне кои песни искаш да чуеш на концерта догодина. :)

Не ми отговори на въпроса - проекти като Кадифе отговарят ли на нивото и позициите, които се предполага, че Глория има в българската музика (или можеше да има)? Анализа ти на песента обективен ли е или е това, което Глория би искала да чуе?

Както казах - харесвам Глория откакто се помня и не изтърпях "Кадифе" до края, втори път не съм я пускал. Пък си мислех, че вече трудно ще ме разочарова. Какво остава за масовата публика... Повтаряйте й колко е хай с подобни незапеваеми бълвочи и не се чудете що копае дъното.  Колкото до концертите - със сигурност хората не са отишли там заради песни като горепосочената, Нюансите, Докосването има памет и всички подобни от последното десетилетие. В противен случай в залата щяхте да сте само гореизброените десетина почитатели на новото й творчество, щото други няма.

На последния ти въпрос - хитове има достатъчно, които да изпее, но от последните десет години освен До последната сълза, Кулите и евентуално Ненаситна няма какво, да прескочи този си период. Да разкара Славеев и Симона и да изпълни песните, които я направиха голяма.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Ех, как ми се кара Нова година в the USA, ама засега сме на ниво "парите са кът - не стигат за път". Нина ми е житейското гуру.

 

И защо ти е да прекараш Нова година в тази надценана държава? Абсолютна нарочно налагана илюзия е, че това е страната на мечтите. Нова година по-добре на някой курортен, екзотичен остров или в култов европейски град с културно и историческо наследство. Примерно.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

И защо ти е да прекараш Нова година в тази надценана държава? Абсолютна нарочно налагана илюзия е, че това е страната на мечтите. Нова година по-добре на някой курортен, екзотичен остров или в култов европейски град с културно и историческо наследство. Примерно.

Оф, новото Кити? :D Примерно, имам желание Мая да ми пее и да се фръцка пред мен на НГ! Или пък искам да се блъскамв Маями с американските селяни.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението в музиката в съботния ден и вечер:

1. Галин - Едно си пожелавам 172К

2. Фики - Чупки в кръста 163К

3. Меди - Извинявай 94К

4. Емилия и Галин - Алкохол 85К

5. Преслава и Софи Маринова - Мангава тут 84К

...

9. Камелия - Всичко дадох 65К

 

Галин трепе рибата за песен без клип. Кючекът на Фики традиционно уикенда набира сила, иначе през седмицата се движи с около 100К. Това е хитът на сезона, а на второ място Емилия и Галин мачкат със задържане на "Алкохол".

Камелия според данните от днес по всичко личи, че ще направи повече от вчера, което е изненадващо, имайки предвид как се прие песента й тук.

Редактирано от Balkandji1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

И защо ти е да прекараш Нова година в тази надценана държава? Абсолютна нарочно налагана илюзия е, че това е страната на мечтите. Нова година по-добре на някой курортен, екзотичен остров или в култов европейски град с културно и историческо наследство. Примерно.

Тук влизаш в опасна територия, и ще отнесеш много хейт, но не защото те имат против теб, а защото няма как да ги убедиш.

Те са видели Америка по телевизията и по това каквото са чели. Това е техния образ, малко като @Fast или чалгарките. Видели са това което искат да видят без да знаят страната в детайли. 
 

Америка е изкривен комунизъм представен за демокрация. Нямаш права, а само задължения. Нямаш здравно, а всичко ти е платено. Малко като при Глория, уж класа, а всъщност лайна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

Оф, новото Кити? :D Примерно, имам желание Мая да ми пее и да се фръцка пред мен на НГ! Или пък искам да се блъскамв Маями с американските селяни.

Какво ново Кити бе? Това, което казах е самата истина. Примерно-непримерно. Хак да ти е да се блъскаш със селска измет и с мангали - очевидно това е и личната ти самооценка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Тук влизаш в опасна територия, и ще отнесеш много хейт, но не защото те имат против теб, а защото няма как да ги убедиш.

Те са видели Америка по телевизията и по това каквото са чели. Това е техния образ, малко като @Fast или чалгарките. Видели са това което искат да видят без да знаят страната в детайли. 
 

Америка е изкривен комунизъм представен за демокрация. Нямаш права, а само задължения. Нямаш здравно, а всичко ти е платено. Малко като при Глория, уж класа, а всъщност лайна.

Е, аз знам страната в детайли и съм прекарвал време там. Абсолютна идиотщина, робство, бетонна джунгла, масово малоумие и затлъстяване сред населението, а онзи тръгнал да ми офка и да ме нарича "новото Кити". На майка му ...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Тук влизаш в опасна територия, и ще отнесеш много хейт, но не защото те имат против теб, а защото няма как да ги убедиш.

Те са видели Америка по телевизията и по това каквото са чели. Това е техния образ, малко като @Fast или чалгарките. Видели са това което искат да видят без да знаят страната в детайли. 
 

Америка е изкривен комунизъм представен за демокрация. Нямаш права, а само задължения. Нямаш здравно, а всичко ти е платено. Малко като при Глория, уж класа, а всъщност лайна.

Нещо май се разминаваме тоя път. Искаме Нова Година в хАмерика щото Мая Нури е там, не щото там е уж много хубаво като по  телевизора.  Ако премести премиерата на 2023 някъде другаде, там сме, без оглед дали ще е Джайна, Северна Корея, Иран, Булгаристан ... 

Секси хита си е секси хит навсякъде. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Нещо май се разминаваме тоя път. Искаме Нова Година в хАмерика щото Мая Нури е там, не щото там е уж много хубаво като по  телевизора.  Ако премести премиерата на 2023 някъде другаде, там сме, без оглед дали ще е Джайна, Северна Корея, Иран, Булгаристан ... 

Секси хита си е секси хит навсякъде. 

 

Затва може!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Е, аз знам страната в детайли и съм прекарвал време там. Абсолютна идиотщина, робство, бетонна джунгла, масово малоумие и затлъстяване сред населението, а онзи тръгнал да ми офка и да ме нарича "новото Кити". На майка му ...

Той заради транссексуалната ни царица. Иначе на мен Кити ми липсва с нейните неща за Русия:(

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...