Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 27 минути, meleto каза:

Емилия сигурно се търка при Касъмови понеже си имат Балканика. А знаем, че счети има амбиции да си разширява популярността на Балканите. Въобще е впечатляващо, че има 250К в Ютуб.  Жалена  и Праска имат по-малко от нея, а са топ имената в БГ-то.

У вас, Гала и Преса са минало. Сега вече е времето на цифрите. А никой не ги умее по добре от великата Емилия Башур, изкусителка, лидерка и счетоводителка! 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви фенове в Доминикана е забавлявала леля Галош?

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Емилия честити рожден ден на Фен Тв. Да не забегне в Ара/Диапазон напук на инженера?

2CB1AFF4-B235-46F1-BF1C-138D291E638F.jpg

Какво нещо е животът. Мислехме, че Пайнер и Планета са погребали Фен, но май сега е обратното.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе има една фенка на баба, тя гримьорка го раздава, че даже иска да се изкара гримьорката на звездите. Каква гримьорка на звездите си ма, една парцалана. Има толкова по успешни гримьори дето ги гримират, тая една фотосесия няма, дори баба не работи с тая парцалана. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Емилия сигурно се търка при Касъмови понеже си имат Балканика. А знаем, че счети има амбиции да си разширява популярността на Балканите. Въобще е впечатляващо, че има 250К в Ютуб.  Жалена  и Праска имат по-малко от нея, а са топ имената в БГ-то.

Голям праз, като 80% от тия абонати са на гърба на Денис, Флорин, Кости, Жадор...

Галена има само 6 клипове в канала и стартира 15 месеца след нея.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

😀😀😀щото галена сама си ги трупа милионите гледания

без миле китич, хайпа по меди, историята забавна с дамян, азис и кавър 🥸😉

Сега чекнах и единствената нейна песен е ти не си зА мен

по-спокойно го давайте 😀

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, NazzkO каза:

😀😀😀щото галена сама си ги трупа милионите гледания

без миле китич, хайпа по меди, историята забавна с дамян, азис и кавър 🥸😉

Сега чекнах и единствената нейна песен е ти не си зА мен

по-спокойно го давайте 😀

Ти не си за мен щото не е кавър :) 

 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Емилия сигурно се търка при Касъмови понеже си имат Балканика. А знаем, че счети има амбиции да си разширява популярността на Балканите. Въобще е впечатляващо, че има 250К в Ютуб.  Жалена  и Праска имат по-малко от нея, а са топ имената в БГ-то.

И те са хора, пък и успешен бизнес въртят, та и Касъмовите имат нужда от счетоводни услуги, защо да не им се отърка? 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , NazzkO каза:

😀😀😀щото галена сама си ги трупа милионите гледания

без миле китич, хайпа по меди, историята забавна с дамян, азис и кавър 🥸😉

Сега чекнах и единствената нейна песен е ти не си зА мен

по-спокойно го давайте 😀

Галена има 5 соло песни над 20М. Нито една певица няма повече...излишно е да говорим.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Галена има 5 соло песни над 20М. Нито една певица няма повече...излишно е да говорим.

Не си върти гъза както ти е удобно.

Ти коментираше как абонатите на счети в нейния канал са заради други хора, аз направих паралел с гледанията в нейния собствен канал.

мяу

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Не си върти гъза както ти е удобно.

Ти коментираше как абонатите на счети в нейния канал са заради други хора, аз направих паралел с гледанията в нейния собствен канал.

мяу

Е, мяу, бау ама сериозно ли си вярваш че Галена и Емилия са сравними. Колкото и хитове да изкара втората, никога няма да има голяма фен група и интерес около името. Смешно е да го отричаме.

Галена си е била добре и без Азис, Меди и Дамян. Пак ще го кажа, не знам на кого е помогнала Скандал, като на Меди влиза в топ 2, а на Галена не е дори и в първите 10.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Е, мяу, бау ама сериозно ли си вярваш че Галена и Емилия са сравними. Колкото и хитове да изкара втората, никога няма да има голяма фен група и интерес около името. Смешно е да го отричаме.

Галена си е била добре и без Азис, Меди и Дамян. Пак ще го кажа, не знам на кого е помогнала Скандал, като на Меди влиза в топ 2, а на Галена не е дори и в първите 10.

Вярно е, няма какво да си кривим душата.

В цялостен план доминацията и присъствието на Галена вече 12 години е толкова силно, че според моите наблюдения много хора сред българите вече я приемат като по-успешна и вървежна от Преслава. Това го казвам във връзка с изказването на @WindWalkerMonk че обикновеният българин винаги щял да приема Преслава като по-голямото име. Имаше го това до определен период, но царуването на Галена през последните 5-6 години и тази обществена нагласа започна да променя.

Редактирано от Balkandji1
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Е, мяу, бау ама сериозно ли си вярваш че Галена и Емилия са сравними. Колкото и хитове да изкара втората, никога няма да има голяма фен група и интерес около името. Смешно е да го отричаме.

Галена си е била добре и без Азис, Меди и Дамян. Пак ще го кажа, не знам на кого е помогнала Скандал, като на Меди влиза в топ 2, а на Галена не е дори и в първите 10.

Аз не съм ги сравнявал, просто ема не е единствената, която пробва различни начини дуетни партньори и тн за по-голям интерес.

Прави го и Галена.

На мен преди Емилия ми беше по-симпатична, но в последните години изобщо.

Галена е по-голяма звезда от счети, това е ясно.

Както и че ема пее по-добре от галче.

Туй то

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да определя дали Галена има към ден днешен необходимата аудитория за да промени наглсите, но със сигурност има отдръпване от Преслава.  Това е гарантирано.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои нагласи?

Кефят ѝ се хората, в чалгата е постигнала всичко, че и отгоре.

Единственото жалко е, че гласът ѝ отиде по дяволите, а в началото на кариерата си си пееше даже приятно.

Хубавото е, че все още ѝ се занимава и се старае за различни проекти и като визия и като саунд, за разлика от много нейни колежки.

Според мен хората се разочароваха от Преслава масово след злополуката с носа ѝ.

А и като че откакто е с пламен има някак по-надменно поведение и излъчване.

Като цяло в последните години особено и без наградите някак няма еднолични лидери без прецедент, както беше преди.


 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съдбата на чалгаджийките, всяка една от големите е разочаровала хората. Сега вече няма за какво да се борят, нямат концерти, няма светски събития, имат само клубове. Там Емилия Башур е на тяхното ниво и като прием, и като хонорар и като търсене. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Е, мяу, бау ама сериозно ли си вярваш че Галена и Емилия са сравними. Колкото и хитове да изкара втората, никога няма да има голяма фен група и интерес около името. Смешно е да го отричаме.

Галена си е била добре и без Азис, Меди и Дамян. Пак ще го кажа, не знам на кого е помогнала Скандал, като на Меди влиза в топ 2, а на Галена не е дори и в първите 10.

Току-що оборихте всичките си спорове за това колко са вайни абонати и гледания. Номер едно в България e Емилия, точка!

преди 1 час, Balkandji1 каза:

100 милионa гледания за най-слушаната песен в Булгаристан през последната седмица. Галче и вокалите на Симона мачкат класациите:

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, NazzkO каза:

Една от най-яките песни на гло нека да звучи в този сив вторник, фолкмаратонции

 

https://youtu.be/xA2JGpFXKNE

Връщам жеста

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...