Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DarkChild каза:

Съседната родилка: Аз сънувах името Цветея. А вашата как ще се казва?

Джена: Ами, мислехме Джена да е, но това твоето пò си ми харесва, така че си го вземам.

Съседната родилка:

Мани, ама то точно така е станало. Имало само 3 Цветея в БГ-то, трябва да сме у-уникални, де отиваш чи. Много е ор'гинална Джена. Жената го е мъдрила това име толкова години и накрая нахалната чалгарка идва и го взима. :D 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми да, сигурно при Цуци Янева е било трудно: Искахме детето да се казва Цуцка, но понеже щяхме да обидим бабите го нарекохме Гуцка, така ще има и от двете по нещо. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът на Глория и на останалите, които пропяха заедно с нея в онези години е основно един, единствен...че вече са големички, а младите си търсят нови идоли. Каквото и да изпее, ще си я слушат основно хората, които от самото начало на нейната кариера са и обърнали внимание като изпълнител. Ще и фенстват зрели хора на години близки до нейните. Трудно ще и бъде да привлече младите, защото ЕГН-то не и го позволява. Единственото, което и остава е да нацелва вкуса на големите хора, които да и ходят по концертите. Тя си стана певица, не за масите, а за определена таргет група. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Emanuela.Carey каза:

Тази снимка как ми напомни на 2010 - кенефни снимки и руси екстеншъни  ❤️

29D2732E-8DA8-4445-B916-DDAA5C77C3A3.jpg

Туй Кристиана Гущера лий? 

преди 31 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория е много лимитиран изпълнител:

1. Тя не прави кавъри, което е безумно тъпо решение. Едни от най - големите хитове на Ивана, Камелия, Деси Слава, а дори и в световен мащаб на Мадона, Уитни, Селин Дион са кавъри на песни. Това я ограничава страшно много, и поне преди като искаше подобна песен правеше копи/пейст на песента, но за да не е същото я изменяше и тя ставаше една идея по - зле. Примери няма нужда да давам?

2. Тя не сменя екипите, което е безумно. Няма как да се развиваш ако тъпчеш на едно място с хора, които очевидно са изчерпани до болка.

3. Тя не се води по модните течения в музиката. Дори не им дава шанс, застинала в пълнежите от 2005 (не дори хитовите течения тогава) тя продължава да бълва на кило песни, които НИКОЙ не слуша. Буквално бълва е точната дума, а те са еднакви и отвратителни. 

Кавърите излизат по-скъпо от авторските, хъхъ. Тя ги преправяше, за да не плаща. 

преди 10 минути, pacho каза:

Мани, ама то точно така е станало. Имало само 3 Цветея в БГ-то, трябва да сме у-уникални, де отиваш чи. Много е ор'гинална Джена. Жената го е мъдрила това име толкова години и накрая нахалната чалгарка идва и го взима. :D 

 

Веднага го е гепила като Ивана кавър на Индира. :P

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, i810 каза:

Проблемът на Глория и на останалите, които пропяха заедно с нея в онези години е основно един, единствен...че вече са големички, а младите си търсят нови идоли. Каквото и да изпее, ще си я слушат основно хората, които от самото начало на нейната кариера са и обърнали внимание като изпълнител. Ще и фенстват зрели хора на години близки до нейните. Трудно ще и бъде да привлече младите, защото ЕГН-то не и го позволява. Единственото, което и остава е да нацелва вкуса на големите хора, които да и ходят по концертите. Тя си стана певица, не за масите, а за определена таргет група. 

Ми Деси Слава, Камелия, Софа, Стругаро, Азис, Емилия, Анелия, Преслава имат какво да кажат по този въпрос. От големите само Глория не може и само тя е с вечни претенции, вечни условия, вечно вдигане на нивото. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ми Деси Слава, Камелия, Софа, Стругаро, Азис, Емилия, Анелия, Преслава имат какво да кажат по този въпрос. От големите само Глория не може и само тя е с вечни претенции, вечни условия, вечно вдигане на нивото. 

Не забравяй "стил", "стайлинг" и най-вече "класа"! 

image.png.1ebd5c5d7fca92d893c57ac40c354e9d.png

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не забравяй "стил", "стайлинг" и най-вече "класа"! 

image.png.1ebd5c5d7fca92d893c57ac40c354e9d.png

Не знам човек, но нейния стил се е пренесъл на дъщеря й. Тя прави същите бози, а е на 20+. Сере по 5 песни и нищо не пониква да стане дори средно популярно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, i810 каза:

Проблемът на Глория и на останалите, които пропяха заедно с нея в онези години е основно един, единствен...че вече са големички, а младите си търсят нови идоли. Каквото и да изпее, ще си я слушат основно хората, които от самото начало на нейната кариера са и обърнали внимание като изпълнител. Ще и фенстват зрели хора на години близки до нейните. Трудно ще и бъде да привлече младите, защото ЕГН-то не и го позволява. Единственото, което и остава е да нацелва вкуса на големите хора, които да и ходят по концертите. Тя си стана певица, не за масите, а за определена таргет група. 

Все пак не пречи малко да се разчупи, да си поръча една песен от друг композитор, да смени режисьора. През 2003-та това беше направила. Има и друг проблем - иска да записва песни, които може да изпее на живо, а към днешна дата хитовите парчета не са точно такива, много текст е наблъскан, за да звучи по определен начин и да зарибява. Не виждам проблем да си поръча песен от Ганев, примерно, никой от старата й фенска маса няма да се обиди, ако изпее нещо ударно, като последната на Емануела да кажем. Колкото да й донесе там 5-6 месеца слава и ротaция по клубовете. И мимолетната слава не е за подценяване. На който не му харесва нещо - подминава просто.

ЕГН-то й е в главата, има визията и гласа да е мега. Нелина също, скоро се разминах на см от нея, брутална, просто нещо не върви, трябва им сносен "менажер". :D 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам човек, но нейния стил се е пренесъл на дъщеря й. Тя прави същите бози, а е на 20+. Сере по 5 песни и нищо не пониква да стане дори средно популярно. 

Симона с това раждане без време си съсипа кариерата и бъдещето. За повечето и тя попада в графа голяма леличка с дете. Дефакто не е точно така, защото е малка на години, но такива ги надроби, че няма как вече да постигне повече от това. Пък и тя вечно върви с майка си навсякъде като притурка, добавка, цвят и каквото там се сетиш...Нито е самостоятелна, нито нищо. Тя сама не пуска полата на майка си, а чака резултати. Да не говорим, че вечно се лута какво да изпее. Ту е чалга, ту е поп, ту е джаз, ту е каквото и както дойде. Е, не става така. Хората се объркват и изобщо не знаят къде да я сложат - в чалгата ли, в попа ли. Сигурна съм, че това се отразява на нейната ротацията по медиите като цяло. А, иначе ми е безкрайно симпатична. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Все пак не пречи малко да се разчупи, да си поръча една песен от друг композитор, да смени режисьора. През 2003-та това беше направила. Има и друг проблем - иска да записва песни, които може да изпее на живо, а към днешна дата хитовите парчета не са точно такива, много текст е наблъскан, за да звучи по определен начин и да зарибява. Не виждам проблем да си поръча песен от Ганев, примерно, никой от старата й фенска маса няма да се обиди, ако изпее нещо ударно, като последната на Емануела да кажем. Колкото да й донесе там 5-6 месеца слава и ротaция по клубовете. И мимолетната слава не е за подценяване. На който не му харесва нещо - подминава просто.

ЕГН-то й е в главата, има визията и гласа да е мега. Нелина също, скоро се разминах на см от нея, брутална, просто нещо не върви, трябва им сносен "менажер". :D 

Е, не може да сравняваш Глория с Емануела, които със сигурност имат минимум 10 години разлика в годините. Дори не мога да си представя Глория да пее за кучки, да кълне, да се държи като някоя разюздана шаврантия. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, i810 каза:

Симона с това раждане без време си съсипа кариерата и бъдещето. За повечето и тя попада в графа голяма леличка с дете. Дефакто не е точно така, защото е малка на години, но такива ги надроби, че няма как вече да постигне повече от това. Пък и тя вечно върви с майка си навсякъде като притурка, добавка, цвят и каквото там се сетиш...Нито е самостоятелна, нито нищо. Тя сама не пуска полата на майка си, а чака резултати. Да не говорим, че вечно се лута какво да изпее. Ту е чалга, ту е поп, ту е джаз, ту е каквото и както дойде. Е, не става така. Хората се объркват и изобщо не знаят къде да я сложат - в чалгата ли, в попа ли. Сигурна съм, че това се отразява на нейната ротацията по медиите като цяло. А, иначе ми е безкрайно симпатична. 

И Гюрга роди в началото на кариерата си, но това не й попречи. Тогава изгради свой стил. Дъщеря й няма стил и копира майка си, която не е вървежна сред младите. Сима и сред дъртите не е вървежна, понеже те се интресуват от майка й. Но явно я ползва за безплатна беквокалистка и дорде се преоблича в поредния "класен" тоалет.

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

И Гюрга роди в началото на кариерата си, но това не й попречи. Тогава изгради свой стил. Дъщеря й няма стил и копира майка си, която не е вървежна сред младите. Сима и сред дъртите не е вървежна, понеже те се интресуват от майка й. Но явно я ползва за безплатна беквокалистка и дорде се преоблича в поредния "класен" тоалет.

Времената бяха други. Нямаше толкова много на брой изпълнители, когато Глория проходи в жанра. Сега в момента ако беше пропяла, не се знае до каква степен щеше да е успяла. За Симона си абсолютно прав. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Казах "песен от Ганев", от който тя самата е имала песни, а не текст на еди кого си...

Сигурно неща са се скарали. От Пайнер той работеше само с нея. Иначе ковеше хитове на Кондьо и Теодора по онова време. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория неведнъж е имала предложения за дует от актуални имена в жанра, но всичко пропада, защото отказва да изневери на стила си и не иска модерен бийт. За какво говорим...

Харесвам я, ама не става така 🤷‍♀️

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, i810 каза:

Времената бяха други. Нямаше толкова много на брой изпълнители, когато Глория проходи в жанра. Сега в момента ако беше пропяла, не се знае до каква степен щеше да е успяла. За Симона си абсолютно прав. 

Но удържа на огромна конкуренция. Скоро след това започнаха да се появяват нови певици в 5-6 фирми ежедневно с касетки. Откроиха се бая певици като Сашка, Нелина, Емел, Нелина, Екстра Нина, Румяна, Луна, Диана, по-късно много други, и Глория пак беше над всички, въпреки че и другите предлагаха качество и донякъде я имитираха. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, i810 каза:

Симона с това раждане без време си съсипа кариерата и бъдещето. За повечето и тя попада в графа голяма леличка с дете. Дефакто не е точно така, защото е малка на години, но такива ги надроби, че няма как вече да постигне повече от това. Пък и тя вечно върви с майка си навсякъде като притурка, добавка, цвят и каквото там се сетиш...Нито е самостоятелна, нито нищо. Тя сама не пуска полата на майка си, а чака резултати. Да не говорим, че вечно се лута какво да изпее. Ту е чалга, ту е поп, ту е джаз, ту е каквото и както дойде. Е, не става така. Хората се объркват и изобщо не знаят къде да я сложат - в чалгата ли, в попа ли. Сигурна съм, че това се отразява на нейната ротацията по медиите като цяло. А, иначе ми е безкрайно симпатична. 

Грозно изказване. Със или без дете Симона няма перспектива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Глория неведнъж е имала предложения за дует от актуални имена в жанра, но всичко пропада, защото отказва да изневери на стила си и не иска модерен бийт. За какво говорим...

Харесвам я, ама не става така 🤷‍♀️

Пък аз мислех, че просто е предана на екипа си и държи да им дава работа. Явно просто си е дърво. Калин правеше много по-готини песни на Траяна, Мария и други, Гюрга му изпи силиците. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Глория неведнъж е имала предложения за дует от актуални имена в жанра, но всичко пропада, защото отказва да изневери на стила си и не иска модерен бийт. За какво говорим...

Харесвам я, ама не става така 🤷‍♀️

За бийт не можеш да я пипнеш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Пък аз мислех, че просто е предана на екипа си и държи да им дава работа. Явно просто си е дърво. Калин правеше много по-готини песни на Траяна, Мария и други, Гюрга му изпи силиците. 

Аз откога повтарям, че е аутист?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам човек, но нейния стил се е пренесъл на дъщеря й. Тя прави същите бози, а е на 20+. Сере по 5 песни и нищо не пониква да стане дори средно популярно. 

Защото Сима е квалитетен изпълнител, а просташката маса не може да оцени качеството й. На Сима не й трябват милиони гледания, тя прави бутиково издържани песни за истинските ценители. Ама какво разбираш ти!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Защото Сима е квалитетен изпълнител, а просташката маса не може да оцени качеството й. На Сима не й трябват милиони гледания, тя прави бутиково издържани песни за истинските ценители. Ама какво разбираш ти!

Да човееееееек. Това споделях и на @-A., много искам да харесам новите песни на Глория и да спра да съм от село като останалите от форума. Искам и аз да съм от буржоата, от скъпото, ма е къде още не мога.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, asylum каза:

И Гюрга роди в началото на кариерата си, но това не й попречи. Тогава изгради свой стил. Дъщеря й няма стил и копира майка си, която не е вървежна сред младите. Сима и сред дъртите не е вървежна, понеже те се интресуват от майка й. Но явно я ползва за безплатна беквокалистка и дорде се преоблича в поредния "класен" тоалет.

Аз тогава още не слушах чалга, бях дете, но добре си спомням гръмкия отзвук в медийното пространство, че най-голямата чалга звезда, а може би и най-голямата звезда в държавата изобщо е бременна и това щяло да попречи на кариерата й, да й отнеме време, да напълнее. Едно малко национално вълнение си беше.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Just_Me каза:

Глория неведнъж е имала предложения за дует от актуални имена в жанра, но всичко пропада, защото отказва да изневери на стила си и не иска модерен бийт. За какво говорим...

Харесвам я, ама не става така 🤷‍♀️

Не иска модерен бийт? Мисля, че току-що изчерпахме темата. Масов хит няма да има, ще си го кара на нейните мелодийки.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...