Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DarkChild каза:

Извинявай, ама кой нормален би си причинил концерт с народни песни в изпълнение на Азис, Криско, Фики и тази последната оная сръбската свиня, дето Сашка кучката ни я навира в България??

Никой! 

преди 7 минути, SG каза:

Е, това, че на по-актуални изпълнители не им се получава да правят концерти не значи, че много от казаните за Глория неща не са истина.

Но и аз съм привърженик този път да се говори за Екстра Нина, тъй като Гло е твърде банална тема. :D

Ще й обърнем заслуженото внимание като излезе новият й клип тия дни!

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , xroflx9 каза:

Нека по повод този тъжен ден да си обявим мир помежду ни

 

Добре. Но ще спорим от време на време примерно по темата Емилия, че да не ни стане скучно 😁

Поздрав с любимката ти Сими.

Искам нова соло песен от нея скоро! 

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Е, това, че на по-актуални изпълнители не им се получава да правят концерти не значи, че много от казаните за Глория неща не са истина.

Напротив, точно това значи...защото всичките тези са давани за пример контрапункт на всичко, което Глория не прави "по правилния начин", а се сгромолясват така безславно и то в комплект. Редно е да се мълчи, точно както сега.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изненадвам за концерта. Милениалите и Gen-Z не са много по фолклорната музика, а по-възрастните генерации не слушат попфолк и рап, за да знаят какви са тези изпълнители. Може би само Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, omline каза:

Напротив, точно това значи...защото всичките тези са давани за пример контрапункт на всичко, което Глория не прави "по правилния начин", а се сгромолясват така безславно и то в комплект. Редно е да се мълчи, точно както сега.

Е то е доста логично защо тя прави, а те не. Различни са им аудиториите. Глория има твърда фенска маса и песни, които са познати на аудиторията 35+. Затова тя си прави средно големи концерти, както и пее по събори. 

Ако погледнем реално масата която слуша тази музика (до 30) ще разберем обаче, че Глорето не е чак такъв терминатор на клубната сцена, защото не й се кефят. Виж последното й участие в Театро Варна не беше успешно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Добре. Но ще спорим от време на време примерно по темата Емилия, че да не ни стане скучно 😁

Поздрав с любимката ти Сими.

Искам нова соло песен от нея скоро! 

Разбира се. Неведнъж сме съживявали скандалите с нашите спорове😜

 

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Напротив, точно това значи...защото всичките тези са давани за пример контрапункт на всичко, което Глория не прави "по правилния начин", а се сгромолясват така безславно и то в комплект. Редно е да се мълчи, точно както сега.

Тези въпросните имена (от чалгата) за жалост нямат сериозни намерения за концертна дейност, а главно за настояща актуалност. Не съм съвсем Ок с този факт, но пък няма защо и да се преструваме, че благодарение на техните си методи не са много над Глория в днешната йерархия. Чак след години може би ще изпаднат брутално, ако в предходните такива не са зацепили какво ще им е нужно на по-напреднала възраст. Но до тогава приспособяването към новото време може да им е от полза, колкото и пропаднало да става това време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

 Ако погледнем реално масата която слуша тази музика (до 30) ще разберем обаче, че Глорето не е чак такъв терминатор на клубната сцена, защото не й се кефят. Виж последното й участие в Театро Варна не беше успешно. 

И сигурно щото не е било успешно от същия клуб са решили другия месец пак да я поканят за баланс на иначе успешната си работа. Screenshot_20221025-212111-072.png.8b5aa8d31df398ba484ac2cb8d5841eb.png 

 

  • Wow 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета 10 страници как ни налагат че Глория била най-голямата звезда...

Ето пример за истински големо балканско име, с тотални хитове през 5(ПЕТ!!!) различни десетилетия. Глория е в спотлайта и конкурентно способна само едни 10-12 години за бога... Само Азис може да се каже че е истинска легенда засега.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

В петък когато Театро така или иначе е пълно.🤡🤡

Значи Тони Стораро, Азис и Лидия им палим и на тях по една заупокойна свещ за кариерите, че са ги докарали дотам да ги канят на едни места с Глория в силните дни.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, omline каза:

Значи Тони Стораро, Азис и Лидия им палим и на тях по една заупокойна свещ за кариерите, че са ги докарали дотам да ги канят на едни места с Глория в силните дни.

Ами да,все пак вие феновете на Трактористката на другите изпълнители гледате като на втора категория хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Чета 10 страници как ни налагат че Глория била най-голямата звезда...

Ето пример за истински големо балканско име, с тотални хитове през 5(ПЕТ!!!) различни десетилетия. Глория е в спотлайта и конкурентно способна само едни 10-12 години за бога... Само Азис може да се каже че е истинска легенда засега.

За да си легенда не трябва задължително да си се задържал много дълго. Понякога и 5-10 години стигат, а тези на Глория бяха повече от достатъчни, за да стане легенда. При нея главния проблем е, че е от позабравените легенди, а във форума нещата постоянно се изкривяват, та да се изкара отдръпването й от спотлайта нещо едва ли не наложително - защото, видиш ли, тези които са се задържали повече от нея само се мъчат излишно.

Сори ама никак не е за завиждане, че от толкова много години при Глория няма никакъв отличаващ се силен момент, че новите поколения почти не я знаят, а златните хитове й се знаят и слушат главно от хората 30+ които помним и времената й на върха - като Галена, от чийто благи слова тръгна това поредно събуждане на темата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Ами да,все пак вие феновете на Трактористката на другите изпълнители гледате като на втора категория хора.

Едва ли има друг изпълнител, блокирал повече хора, които го харесват, отколкото Глория. Каквото за нея, такова и за останалите. Другото са комплекси.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Малееее, Емануела вече има 952К последователи.... Яко шопинг откачалка 😂😂😂

Нищо не купува, просто си е топ иконата. Останалите са аматьорки и :)рки. 

  • Thanks 4
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

Кефим ли се още на тази песен?

Джена си е Дженааа 

Честно казано не. Доста ми омръзна Джена,не ме е зарибявала нейна песен от дуета с Тита насам.

липсват ми приключенията на @mitak_94 с Джен.🥲

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, xroflx9 каза:

Честно казано не. Доста ми омръзна Джена,не ме е зарибявала нейна песен от дуета с Тита насам.

липсват ми приключенията на @mitak_94 с Джен.🥲

На мен в началото дуета с Тита не ми хареса. Може би защото ми беше страно да видя и чуя Тита в тази светлина. След време обаче ме зариби. 

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Чета 10 страници как ни налагат че Глория била най-голямата звезда...

Ето пример за истински големо балканско име, с тотални хитове през 5(ПЕТ!!!) различни десетилетия. Глория е в спотлайта и конкурентно способна само едни 10-12 години за бога... Само Азис може да се каже че е истинска легенда засега.

 

Кое е това разпасано копие на Дино Флинтстоун?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Честно казано не. Доста ми омръзна Джена,не ме е зарибявала нейна песен от дуета с Тита насам.

липсват ми приключенията на @mitak_94 с Джен.🥲

Пияни нощи ми е в топ 2 на годината!

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Бавиш се със споделянето на новия хит на Ани Принцес.

 

Светотатство! Благодаря ти от сърце! Vchera si misleh, che otdavna ne e puskala hitove! Nay-mnogo mi haresa slednata informatsiya:

Музика:

Текст:

Аранжимент:

видео:

image.png.9185919d4d5bcc0b152cac9c6f6d370d.png

Omg! ❤️ 

image.png.25976a96b79db49c59712ea5fea8ce06.png

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...