Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Тук не моа се съглася, по скоро Рашия е тяхна имитация. Още 2003 в мрежата се беше появило фенче на Глория дето се увило в перде и пее 100% жена. Те на баба ти феновете са пионери, имаше един чак пола си смени още преди години. Къде Рашия е тръгнала да се мери с истинските царици. Абе дет се вика, не е ли пял 100% жена с роклята на мама, не ми го брой за фен.

Абе вие я изкарахте Гюра, че само геюве са й фенове.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Lelqtian каза:

То хубаво есен, но къде са хитовете? И толкова ли са изпаднали, та слагат извънземно, Дион + две други никому неизвестни бедни женици от народа, които дори до номер не са стигнали, на предната обложка? 

3 хита на кръст, но летни! На Джена, Автогол и Джордан :D 

  • Like 3
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, stereoto_ каза:

Може да бъде изображение с 3 души, изправени хора и текстово съобщение

Новите забиват се,  Бившите оплюват се, 

Клюките обсъждат се, Яко парадира се, 

Випа пак газира се, Оу, най-добрите сме! 

Welcome to the party, Да си правим шоу по български стандарти!

  • Wow 1
  • Sad 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Абе вие я изкарахте Гюра, че само геюве са й фенове.

Не всички са, но тези които публично са се показали са пионери, много са шармантни както обичаме да казваме ❤️ Шармантии са си, нали нейна беше каката дето си смени пола още едно време. Май от ДОбрич беше дамата, да не объркам нещо?

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, omline каза:

Абе между другото, я разкажете как мина И този концерт! 😆 :1000(29):

 

image.png

Още някъде началото на октомври като гледах за билети събитието вече беше изчезнало от Eventim. :D

Пропиляна възможност.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Още някъде началото на октомври като гледах за билети събитието вече беше изчезнало от Eventim. :D

Пропиляна възможност.

Пропиляна за Азис и ко., за Валя Балканска е спасение от резил на стари години.

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Тва не разбрах за мен ли е и ако да защо 😂

Ако ти си този в тоя клип където обясняваш, очаквайте новата песен на Теофиков в моя канал да :D

 

  

преди 31 минути, SG каза:

Още някъде началото на октомври като гледах за билети събитието вече беше изчезнало от Eventim. :D

Пропиляна възможност.

Как падат тия концерти като камъни от небето :D Само Софка успя да издържи на напъна :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Как падат тия концерти като камъни от небето :D Само Софка успя да издържи на напъна :D

Е, Слави съумя, ако не своя, поне блясъка на бенда си да опази.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, omline каза:

Пропиляна за Азис и ко., за Валя Балканска е спасение от резил на стари години.

Е що бе, едно лайф трио с Гери-Никол и Лорена можеше да я изстреля директно на върха в дискотеките. :D

преди 12 минути, FolkEmpire каза:

Как падат тия концерти като камъни от небето :D Само Софка успя да издържи на напъна :D

За мен този фолклорния е най-тъжната картинка. Някои от въпросните изпълнители са легенди, които с години са били тотални любимци на публиката, а през 2022... концертът им се отлага без оповестяване и почти никой дори не разбира за това. Не включвам Валя Балканска в това изказване, тъй като знаем, че не тя е причината за този тотален провал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

За мен този фолклорния е най-тъжната картинка. Някои от въпросните изпълнители са легенди, които с години са били тотални любимци на публиката, а през 2022... концертът им се отлага без оповестяване и почти никой дори не разбира за това. 

Не обичам да съм дребнав, но ще си позволя да отбележа, че концертът им не се отлага, а се отменя. 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Не обичам да съм дребнав, но ще си позволя да отбележа, че концертът им не се отлага, а се отменя. 

Абсолютно си прав.

Аз си бях взела билет и в мейла, с който ме информираха че се отменя, пишеше че ще се състои през 2023. Но нямаше опция билетите да важат за тогава и нямаше дата, а директно връщаха пари. Което е пределно ясно, че значи анулиране...

Поне го направиха по дискретен начин, а не като отмяната на концерта на Преслава и Теа. Там беше с много излишен шум..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Поне го направиха по дискретен начин, а не като отмяната на концерта на Преслава и Теа. Там беше с много излишен шум..

Е, моля ти се, там беше по "технически причини" - какво по-тихо от това...

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига сме гледали толкова негативно, дайте да покълвем Глория - тая стара, грозна, надменна, безхитова, надценена женица. 😀 Кво друго?

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, omline каза:

Не обичам да съм дребнав, но ще си позволя да отбележа, че концертът им не се отлага, а се отменя. 

И аз исках да кажа отменя, но не съм написал правилната дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Айде стига сме гледали толкова негативно, дайте да покълвем Глория - тая стара, грозна, надменна, безхитова, надценена женица. 😀 Кво друго?

И как Екстра Нина не е голям глас и не издава албуми. Сигурно и тя само за кучки пее ;) 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И как Екстра Нина не е голям глас и не издава албуми. Сигурно и тя само за кучки пее ;) 

Екстрата настрана, моля - и нейният ред ще дойде. Сега Глория е на масата.

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това, че на по-актуални изпълнители не им се получава да правят концерти не значи, че много от казаните за Глория неща не са истина.

Но и аз съм привърженик този път да се говори за Екстра Нина, тъй като Гло е твърде банална тема. :D

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Абе между другото, я разкажете как мина И този концерт! 😆 :1000(29):

 

image.png

Извинявай, ама кой нормален би си причинил концерт с народни песни в изпълнение на Азис, Криско, Фики и тази последната оная сръбската свиня, дето Сашка кучката ни я навира в България??

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...