Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

По повод на Глория и Кати само ще припомня, че без Глория Кати изобщо нямаше да има песен, която се казва "Пеперуда". Разбира се и извън този факт е ясно, че само умствено изостанал човек може да сложи Кати над Глория по какъвто и да е показател. Хубава неделя на всички! :)

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Цанката пак направил видео за Денис с шофьора му

 

Това ми е един от най-противните хора в интернет, така че ако някой има линк към частта от пейтриън, нека споделя :)

Утре е годишнината от смъртта на Денис... да видим колко хора ще го отбележат. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

Като му гледаш нежните устнички и нежни китки дали не си пада? :D

Доста повърхностно мислене.

Току що, lucellent каза:

Защо една Сърбия (еднакво население с България) има 5-10 пъти повече гледаемост, коментари, лайкове на песните в Ютюб? 

Защото ги гледат и в съседните държави със същия/подобен език.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DarkChild каза:

Доста повърхностно мислене.

Защото ги гледат и в съседните държави със същия/подобен език.

Благодаря Ви за психоанализата д-р DarkChild :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DarkChild каза:

Защото ги гледат и в съседните държави със същия/подобен език.

Да де, нас защо не ни гледат? Езикът ние не е коренно различен от сръбския

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

По повод на Глория и Кати само ще припомня, че без Глория Кати изобщо нямаше да има песен, която се казва "Пеперуда". Разбира се и извън този факт е ясно, че само умствено изостанал човек може да сложи Кати над Глория по какъвто и да е показател. Хубава неделя на всички! :)

Понякога имам чувството, че сте оперирани от каквото и да е чувство за ебавка и ирония. Относно Глория, може и ние да кажем и този път сериозно, че целия свят мое да ти дава шансове, хората да те искат, и ти да се насереш. Ето пример, бяха и дали златно място на тоя концерт, хората бяха загряти, тя дори имаше що годе популярна песен като циганите, но съсипа САМА всичко:

Беше точно след най - големия хит, и какво направи, отвори с бълвоч и изби рибата в лошия смисъл. После квото и да изпее няма да се опраат нещата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, lucellent каза:

Защо една Сърбия (еднакво население с България) има 5-10 пъти повече гледаемост, коментари, лайкове на песните в Ютюб? 

Заради бивша Югославия, те все пак са били най-развитата държава в съюза, че и столицата на Югославия си е Белград. В екс-юго още ги боготворят, пък и говорят един език (без Македония). 

Езиците ни са много близки, аз в Сърбия се оправям на български (щото там не всеки говори английски), ама нас ни мразят, така че не чакай да ни харесват музиката. :D

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Понякога имам чувството, че сте оперирани от каквото и да е чувство за ебавка и ирония. Относно Глория, може и ние да кажем и този път сериозно, че целия свят мое да ти дава шансове, хората да те искат, и ти да се насереш. Ето пример, бяха и дали златно място на тоя концерт, хората бяха загряти, тя дори имаше що годе популярна песен като циганите, но съсипа САМА всичко:

Беше точно след най - големия хит, и какво направи, отвори с бълвоч и изби рибата в лошия смисъл. После квото и да изпее няма да се опраат нещата. 

Съвсем резонно, нормални хора няма да харесат Гюрга. Освен да им купим билетчета (обратно) за село да продължат с култа към Трактористката на подходящото място? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че някой е възприел насериозно сравненията между тази и онази певачка, еле па Кати, с Глория. Разбира се, че има ирония и не бива човек да се връзва. Само че, нали, някак е тъпо тия иронии да са все на гърба на Глория. А като погледнем реално участията на терминаторките, да ни идва да се застреляме. Ама на тях по презумпция всичко им е простено.

Ето снощи Глория разцепи в пиано бара - пя си пак жестоко и хората си изригваха на "Златна клетка", "Феникс", "Не заслужаваш" и т.н., даже пя "Пепеляшка", "Ненаситна" и акапели на "На мъжете, които не обичах", "Нека останем приятели", "Вика моята душа" и песни, които не пее по принцип, ама хората си ги знаят. На 3-ти е в Театро с Дани Милев. В смисъл, няма как да ги имаш предвид всичките тия неща и да кажеш, че не държи добро ниво. Не разбирам защо всеки път трябва да се привеждат някакви факти, за да се докаже на някого нещо. Който иска да се увери лично на живо, може да го направи на една ръка разстояние.

По една друга тема - много ме изкефи интервюто на Роксана при Мон Дьо и най-вече как е изобличила Галин. Първична е, но е супер откровена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Не мисля, че някой е възприел насериозно сравненията между тази и онази певачка, еле па Кати, с Глория. Разбира се, че има ирония и не бива човек да се връзва. Само че, нали, някак е тъпо тия иронии да са все на гърба на Глория. А като погледнем реално участията на терминаторките, да ни идва да се застреляме. Ама на тях по презумпция всичко им е простено.

Ето снощи Глория разцепи в пиано бара - пя си пак жестоко и хората си изригваха на "Златна клетка", "Феникс", "Не заслужаваш" и т.н., даже пя "Пепеляшка", "Ненаситна" и акапели на "На мъжете, които не обичах", "Нека останем приятели", "Вика моята душа" и песни, които не пее по принцип, ама хората си ги знаят. На 3-ти е в Театро с Дани Милев. В смисъл, няма как да ги имаш предвид всичките тия неща и да кажеш, че не държи добро ниво. Не разбирам защо всеки път трябва да се привеждат някакви факти, за да се докаже на някого нещо. Който иска да се увери лично на живо, може да го направи на една ръка разстояние.

По една друга тема - много ме изкефи интервюто на Роксана при Мон Дьо и най-вече как е изобличила Галин. Първична е, но е супер откровена.

Дай линк за Роксана, иначе за Театро и аз очаквам бабче да разцепи. Най - накрая почна да се усеща какво се очаква от нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/роксана-отвращава-ме-поведението-на-м/ 

Роксана: Отвращава ме поведението на мои колежки! Виждам деца да правят страшни неща по дискотеките

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Дай линк за Роксана, иначе за Театро и аз очаквам бабче да разцепи. Най - накрая почна да се усеща какво се очаква от нея.

https://nova.bg/news/view/2022/10/23/387482/роксана-развратът-ме-отвращава-виждам-деца-да-правят-страшни-неща-по-дискотеките/

Не го виждам в ютуб, затова ти го давам от сайта. Някъде към средата е за Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adorable каза:

https://nova.bg/news/view/2022/10/23/387482/роксана-развратът-ме-отвращава-виждам-деца-да-правят-страшни-неща-по-дискотеките/

Не го виждам в ютуб, затова ти го давам от сайта. Някъде към средата е за Галин.

Кой е Галин и какво е казала за него? Не ми се гледа... 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Кой е Галин и какво е казала за него? Не ми се гледа... 

Ама то якото е да си го чуеш от нея, така първично.

Първо нахлеби диджеите - права беше. После каза, че като излизаха на протести против мерките с Алфите и Теда, Галин е казал, че не иска заради 300 умрели да си стои вкъщи и на нея ѝ станало тъпо, а всъщност тя ги е събрала, защото първоначално никоя медия не им е обърнала внимание. И после Галин се изкарал, че благодарение на него отворили клубовете. Права беше за повечето неща. И за Софка говори. Чуй го, ако искаш.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Кой е Галин и какво е казала за него? Не ми се гледа... 

Към 12:нещо в клипа. 

За протестите. Не казва Доня Галина поименно, но според монтажа предполагам за нея става въпрос. 

Начи Рокса била на протеста миналата година, докато дофтасат ТВтата да ги отразят била самичка. Вместо както и викал мъжо и, сега ти е паднало, кажи си квото имаш да казваш, тя не - викнала куцо, кьораво, сакато, както и Елза от Али Експрес и Доня Галина, щото колегиално се били организирали, и Доня окупирала микрофона да ръси неадекватни глупости, с които тя не била съгласна. И после ходила по телевизиите да претендира че заради нея отворили кръчмотеките.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, adorable каза:

https://nova.bg/news/view/2022/10/23/387482/роксана-развратът-ме-отвращава-виждам-деца-да-правят-страшни-неща-по-дискотеките/

Не го виждам в ютуб, затова ти го давам от сайта. Някъде към средата е за Галин.

Изгледах го цялото. Много е тъпа Гина. Сега като се сетих ми е още по неприятна тая швестерка. Заради 300 умрели, той нямало да работи. Нека да беше майка му, тогава щях да я питам кучката.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Благодаря Ви за психоанализата д-р DarkChild :D

Това не беше психоанализа, но добре.

преди 2 часа , lucellent каза:

Да де, нас защо не ни гледат? Езикът ние не е коренно различен от сръбския

Защото не сме толкова близки.

преди 2 часа , Blueberry каза:

Заради бивша Югославия, те все пак са били най-развитата държава в съюза, че и столицата на Югославия си е Белград. В екс-юго още ги боготворят, пък и говорят един език (без Македония). 

Езиците ни са много близки, аз в Сърбия се оправям на български (щото там не всеки говори английски), ама нас ни мразят, така че не чакай да ни харесват музиката. :D

Сърбите са най-мразени от всички в бивша юго. Как ще ги боготворят? 🤣 Освен това не са били най-развитата страна. Това са били Словения и Хърватия.

Заради езика имат до някъде един пазар и затова правят гледания.

В Словения имат свой език.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Питането ми няма нищо общо със сравненията на тази и онази с Глория, че да се налага да сработва чувството ми за ирония. Ще попитам пак възможно най-просто, за да ме разберете - защо ежедневно дъвчете точно "залязлата" и "забравена" според двама-трима потребители Глория, ми не се насочите към останалите 999 чалгаджийки? Точно на тея, които обясняват какво дъно е, всеки ден им е в устите. Ще се окажете всички скрити фенове на Гло, усещам 🤣

 

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DarkChild каза:

Това не беше психоанализа, но добре.

Защото не сме толкова близки.

Сърбите са най-мразени от всички в бивша юго. Как ще ги боготворят? 🤣 Освен това не са били най-развитата страна. Това са били Словения и Хърватия.

Заради езика имат до някъде един пазар и затова правят гледания.

В Словения имат свой език.

Плюс има много сърбежи в Швейцария и други страни. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...