Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Преславчето вече с live записи по участие… 

Падение в три действия. Нещастница!

https://vm.tiktok.com/ZMFSVXyaa/

Хората и без това ходят да гледат Петя Киронова, не да слушат Преслава.

  • Like 2
  • Haha 4
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

https://signal.bg/попфолк-певец-тъне-в-лукса-на-абу-даби-и/

Oще една курволетка тере спонсор. 

Кой тоя? И защо от сигнал го пишат поп-фолк певец? Даже фенове имал ????? Като гледам, в най-добрия случай, е може би фен на жанра ... А мислех няма накъде още да свалят нивото 

За да се покажа като добронамерена душа, мога да му пожелая всичко най-добре, след като се е уредил във харема, но занапред да не ни занимава с креватните си подвизи ... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аз съм останал с впечатлението, че всеки трети коментар ти е посветен на колко лоша и пропаднала е Преслава. :)
 

Еми факти, кво да ги правиш :) 

 

Иначе и ти си прав, Лиса отдавна не е интересна, и аз не знам как още има хора се вълнуват от плейбека и по участия. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Еми факти, кво да ги правиш :) 

 

Иначе и ти си прав, Лиса отдавна не е интересна, и аз не знам как още има хора се вълнуват от плейбека и по участия. 

Като направи трио с Ани Принцес и Ванчето Великова друга песен ще запееш. 🤭

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Като направи трио с Ани Принцес и Ванчето Великова друга песен ще запееш. 🤭

Ако почне да пее на живо по участия след триото, със сигурност :D 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми както и да го плючт @Andrew Cunanan. е прав на 200%. Сега попаднах пак на това:

Ми тук не може копче да й кажеш. Има провокация с двете чернилки накрая, което в никакъв случай не й сваля нивото. Напротив, за 2003 това е било революция. Отделно вижте клипа, вижте как тя изглежда, вижте песента. Кой да предположи, че тази песен ще е непосилно ниво(а и клип) за нея 20 години по късно. Та тя няма КЛИП КОЙТО ДА СЕ ДОБЛИЖИ ДО ТОЗИ последните 15 години, нито като заснемане, нито като идея, нито като провокация. Отделно за песента няма да коментирам и визиите. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми както и да го плючт @Andrew Cunanan. е прав на 200%. Сега попаднах пак на това:

Ми тук не може копче да й кажеш. Има провокация с двете чернилки накрая, което в никакъв случай не й сваля нивото. Напротив, за 2003 това е било революция. Отделно вижте клипа, вижте как тя изглежда, вижте песента. Кой да предположи, че тази песен ще е непосилно ниво(а и клип) за нея 20 години по късно. Та тя няма КЛИП КОЙТО ДА СЕ ДОБЛИЖИ ДО ТОЗИ последните 15 години, нито като заснемане, нито като идея, нито като провокация. Отделно за песента няма да коментирам и визиите. 

Човек, това ми е една от най-любимите й песни и проекти като цяло. Със зелената рокля е един път! Но тази Глория и като аура и като творчество е само сянка от миналото. Жалко, че целият този потенциал замина в канала.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Човек, това ми е една от най-любимите й песни и проекти като цяло. Със зелената рокля е един път! Но тази Глория и като аура и като творчество е само сянка от миналото. Жалко, че целият този потенциал замина в канала.

Просто е непосилно за нея, а е 20 години назад. Е сега пее това:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Просто е непосилно за нея, а е 20 години назад. Е сега пее това:

 

Това ми е неслушаемо. Само това ми харесва що годе от последните й бози и то заради аранжимента:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

И тук визията е жестока, ама песента е ужасна тъпня.

 

Няма какво да го дъвчем, тя не инвестира. Не прави песни от вървежните композитори, не влага в клипове, не слуша хората. Участията й ги носят 4 песни - Ледена кралица, Не сме безгрешни, Белите манастири и Феникс. Като нали има няколко други популярни песни според зависи. Но за нейното ниво и претенции трябваше да е къде, къде. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма какво да го дъвчем, тя не инвестира. Не прави песни от вървежните композитори, не влага в клипове, не слуша хората. Участията й ги носят 4 песни - Ледена кралица, Не сме безгрешни, Белите манастири и Феникс. Като нали има няколко други популярни песни според зависи. Но за нейното ниво и претенции трябваше да е къде, къде. 

Ледена кралица заради Азис, Белите манастири заради песента.

 

Това ужасно ме дразни във феновете на Глория - безбожни претенции без покритие.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми както и да го плючт @Andrew Cunanan. е прав на 200%. Сега попаднах пак на това:

Ми тук не може копче да й кажеш. Има провокация с двете чернилки накрая, което в никакъв случай не й сваля нивото. Напротив, за 2003 това е било революция. Отделно вижте клипа, вижте как тя изглежда, вижте песента. Кой да предположи, че тази песен ще е непосилно ниво(а и клип) за нея 20 години по късно. Та тя няма КЛИП КОЙТО ДА СЕ ДОБЛИЖИ ДО ТОЗИ последните 15 години, нито като заснемане, нито като идея, нито като провокация. Отделно за песента няма да коментирам и визиите. 

Като клип не, но е снимала по-готени дивани последните 20 години ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ледена кралица заради Азис, Белите манастири заради песента.

 

Това ужасно ме дразни във феновете на Глория - безбожни претенции без покритие.

Пиано бар Изток и двата и форумни фена не са съгласни! :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гюрга е първообразът на Янева,мутреса,която я шиба правилния човек и докато мъжа на Цуци все още е жив и инвестира в кариерата й,за да поддържа някакво високо ниво,то мутрата на Дъртата я гръмнаха след 2-3 години и кариерата й започна да затъва. Единствената причина поради която все още не прави компания на Весела,Рени и подобни нафталини е тримата й фена тук,които ни я натрисат периодично.

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Гюрга е първообразът на Янева,мутреса,която я шиба правилния човек и докато мъжа на Цуци все още е жив и инвестира в кариерата й,за да поддържа някакво високо ниво,то мутрата на Дъртата я гръмнаха след 2-3 години и кариерата й започна да затъва. Единствената причина поради която все още не прави компания на Весела,Рени и подобни нафталини е тримата й фена тук,които ни я натрисат периодично.

Tук не мога да се съглася. Глория е била 10 години на върха и е мачкала с продажби, награди, хитове и фенски маси. Цуца не е имала нито 1 от тези неща и към днешна дата дори пак ги няма. Но Цуца поне има екип и гледа да се движи с времето, екипа й по - скоро. Глория е точно обратното, има всичко, но просто не го ползва правилно. 

Няма композитор, изпълнител или текстописец дето да й откаже на Глория. Просто на нея явно не й приоритет да е вървежна. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...