Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 52 минути, Emanuela.Carey каза:

Покрай развилата се тема тук за велики вокалистки, Деса мешаната скара снощи реши да имитира Глория. Разбира се, форумният любимец Весоу също присъства.

 

Когато Глория имитира Деса ми обадете.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Когато Глория имитира Деса ми обадете.

Защо завършва фразите като народна песен е въпросът? Същата работа и през 2000, докато я пеят двете. Фалцет нямала. И фалцет не знае какво е. Не пее "Женала е дюлбер Яна" все пак. Аман от лиготии и имитации. Да се хване в ръце и да запише фолклорен албум, посветен на Вълкана, там поне ще избие рибата. То не става само да се ботоксираш и да бичиш комерси.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, adorable каза:

Защо завършва фразите като народна песен е въпросът? Същата работа и през 2000, докато я пеят двете. Фалцет нямала. И фалцет не знае какво е. Не пее "Женала е дюлбер Яна" все пак. Аман от лиготии и имитации. Да се хване в ръце и да запише фолклорен албум, посветен на Вълкана, там поне ще избие рибата. То не става само да се ботоксираш и да бичиш комерси.

иска да е и Мира, която също имитира безуспешно, но не. Два шамара зад врата да усети тръпката!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не могат да я докарат Глория, напъват се, а тя пее с лекота тая песен и извивките й не са толкова дълбоки, нито сече така думите... но няма грижи, млади са, имат още време да я послушат и да се упражняват.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом може да ги докара толкова добре и Глория и Камелия, значи нейният глас е по-универсален и тя може да пее като тях, ако поиска. Това, че в това клипче с Майки е не в кондицич не значи, че не може да ги изяде с парцалите.

 

Онзи ден гледах няколко сторита от частно парти, на което е била поканена Глория. Не бях особено впечатлен от пеенето. 

Не съм вярвал , че ще го напиша, но малко ми липсват цифричките с гледания на дневна база от феновете на гла и прес. Тези на глория има леко нейното държание - леко нагло и без никаква основа. Може би само адорабле е приятен и звучи искрено. 

Мяуу

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам си Туценцето, дори да ми спами теми и постове за Коци! Туци и Коци дигаха форума, останалите сте головодници(ци)!

А Рена е сложила Ивана в малкия си джоб. Имаме нов рекорд за дебелуша в чалгата! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, adorable каза:

Рашка вика, че по участя я пеела .. Да съм се самоубила ако съм на мястото на Деса такъв шедьовър да се пеят от такива противни мангусти.. 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, stereoto_ каза:

Рашка вика, че по участя я пеела .. Да съм се самоубила ако съм на мястото на Деса такъв шедьовър да се пеят от такива противни мангусти.. 

И я много ги не обичам, но както виждам си ставаме Мангасария. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава и Майки едвам се сдържат да не избухнат в неукротим смях. :D

Ето откъса от новата песен. Струва ми се, че кралицата на баладите пак няма да разочарова, само дано официалната версия да не е твърде кръчмарска.

https://vm.tiktok.com/ZMFr8QCFC/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой стоя ли за целия лайв? Деса обеща че ще пусне следващата си песен на лайфа ако спечели битка, обаче не дочаках понеже много викаше и ме заболя глава да я слушам.

Иначе за една вечер вдигна сина си до 18то място и събра над 2 милиона лайка. Може и да се преквалифицира на тиктокърка скоро.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд, че тя не развива като хората нейния си Тик ток. Имах високи очаквания, когато го стартира с едно единствено клипче и за нула време направи доста последователи. С нейното забавно поведение и припомнянето със самоирония на някои изцепки от миналото може да стане доста вървежна. Вместо това тя клипчета от участия качва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , NazzkO каза:

Щом може да ги докара толкова добре и Глория и Камелия, значи нейният глас е по-универсален и тя може да пее като тях, ако поиска. Това, че в това клипче с Майки е не в кондицич не значи, че не може да ги изяде с парцалите.

 

Никой не може да изяде и никой не може да докара. Тя собствените си песни вече не може да изпее, камо ли тези на някой друг. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...