Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DarkChild каза:

Милано - столицата на Италия. Това малко ли е?

Тя и столицата на Укей премести в Манчестър ако не ме лъже паметта, ма това са велики географски открития, къде е творческото в тая схема? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Топ 10 най-слушани бг поп-фолк песни 2022(видео+топик+Spotify)

1. Отпусни се - 21.1M
2. Пак ще се броиш - 15.1М
3. Сладкото зло - 14.2М
4. Welcome to Bulgaria - 13.9M
5. Пистолет - 12.3M
6. Мария - 11.5М
7. Еуфория 11.4М
8. 69 - 11.1М
9. Единствено - 9.9М
10. От утре - 9.7М

Хахаха, благодаря, явно изоставам със статистиките. Гледах предимно официални видеа в ютуб и то със сигурност не на всички песни пуснати през годината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Тя и столицата на Укей премести в Манчестър ако не ме лъже паметта, ма това са велики географски открития, къде е творческото в тая схема? 

Тук ще намерите отговора

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , SG каза:

Според мен в последните години пак някой или някои й влияят негативно. А тя и този път, както винаги, се връзва. Но с толкова кофти имидж не е била никога. Дори и в 90те освен "100 парички, бате" имаше и много добри песни от първия албум.

Азис и проекта все пак донякъде вършат работа поне за позициите й. Това е най-силната премиера в нейния канал, има шанс да стане и най-силната нейна изобщо.

След "100 парички, бате" изгради кариера със супер качествени песни и именно с тях си спечели славата, името и класата. Нека проекта си свърши работата, дано има успех, но се надявам в бъдеще да залага повече на песни, като тези, заради които я обичаме. Да видим повече проекти, които да могат да останат във времето. Някой комерс от време на време винаги е от полза. Аз след "Пистолет" и "ВНЛ" и имайки предвид предните два дуета на Деса с Азис, очаквах нещо подобно, а не мазнотия с посредствен текст. Може би заради това се разочаровах. :)

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , xroflx9 каза:

Деса ако е искала хит като ВНЛ щеше да пусне песен в същото темпо,а не кючек. А и все пак когато тя тресеше държавата с дуети с Азис,Галена още си е менкала прашките с Преса.

Говорим за сега, ясно е за предишните дуети. Нормално е обаче и след като се видя успеха на ВНЛ и Пистолет да си помислят, че следваща песен с Азис пак ще е хит. Не е като да не сме виждали как се опитват да повтарят някоя успешна формула. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

Вие тука да не изпадате случайно в траур като ви пуснат песен, която не ви харесва и не е във ваш стил? 

Само ако е на Галена, иначе не! 😂

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , GSA каза:

Някой да и прати тези хитове и да и каже, че такава музика се очаква от име, като Десислава… жалка деградация…

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Stela каза:

Лоренцо на Софка трафикант ли е станал? 

https://www.dnes.bg/notifikacii/2022/09/24/izdirvat-sina-na-sofi-marinova-za-trafik-na-migranti.544713

А какъв да стане? Цялата проституция и наркотрафик се движат в циганските махали. Последните години се изместиха към Западна Европа, където да въртят повече пара. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

💕💕💕

 

Слушайте качествените песни на Мис Финанси, а не тези дискотечни бози!

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните месеци страшно много слушам тази песен. Няма такова брутално изпълнение. Самата ѝ постановка на пеене зарибява страшно много.

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, THE IIconic каза:

 

Липсва й на чалгата социалната тематика, с която да обхване целия таргет на 6-80 годишните. Например тази песен, ако беше с текст, засягащ актуалните събития в последните месеци, би разбила:

"Пиеш първо, второ, после трето
и с гордост свършваш ми на лицето.
На визия богат, а в сърцето гето,
марш при Симона Радева у МВР-то."

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, FolkEmpire каза:

Пламена в Звездите в нас :D

"Вокалистка съм в една от най-легендарните групи на 90-те SNAP" :D Е вече не са толкова :D

Да и половината х фактор 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, FolkEmpire каза:

Пламена в Звездите в нас :D

"Вокалистка съм в една от най-легендарните групи на 90-те SNAP" :D Е вече не са толкова :D

То пък една хвалба ... Преди 30 години когато SNAP! бяха по върховете на чартовете никой не се е вълнувал от вокалисткаТА на групата, та кво остава към днешна дата. А тая явно е някъв маргинал там от обслужващия персонал. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DenFevgo каза:

А какъв да стане? Цялата проституция и наркотрафик се движат в циганските махали. Последните години се изместиха към Западна Европа, където да въртят повече пара. 

Е той не го е закъсал за пари, че да го прави. Просто явно си го тегли да е престъпник. Ако не е на високите нива, като обикновен каналджия на емигранти надали ще изкара много. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stela каза:

Е той не го е закъсал за пари, че да го прави. Просто явно си го тегли да е престъпник. Ако не е на високите нива, като обикновен каналджия на емигранти надали ще изкара много. 

Бая пари се изкарват от мигранти. Едно, че плащат, едно, че ги обират.

Не е от недоимък, а от келешлък и липса на възпитание. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FolkEmpire каза:

Пламена в Звездите в нас :D

"Вокалистка съм в една от най-легендарните групи на 90-те SNAP" :D Е вече не са толкова :D

Имам толкова въпроси. Коя дъ фак е Пламена и защо е толкова важно, че е работела за НАП? Това може да вълнува само Счети. Все пак е хубаво да има неин човек там. За всеки случай.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...