Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Danger. каза:

@xroflx9ти от самото начало ли си мразиш Емилия или е от скоро? Защото е доста крайно твоето, изглежда, че все едно ти е направила много мръсно, за да ги пишеш тия коментари. :1000(29):

Това същество, дето урочасваше цигарите, се е вселило в него. Личи си от километри. Повечето хора, които са правили секс поне веднъж в живота си и са свързани с мен по някакъв начин са засегнати от това изчадие.

И познайте кой ще чисти...

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, Danger. каза:

@xroflx9ти от самото начало ли си мразиш Емилия или е от скоро? Защото е доста крайно твоето, изглежда, че все едно ти е направила много мръсно, за да ги пишеш тия коментари. :1000(29):

Легенда за Емилия дето разваляла лятото на хората .. 😂

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

@xroflx9ти от самото начало ли си мразиш Емилия или е от скоро? Защото е доста крайно твоето, изглежда, че все едно ти е направила много мръсно, за да ги пишеш тия коментари. :1000(29):

Винаги ми е била безразлична,но откакто е с Башур и започна това звездеене,а феновете й започнаха да я изкарват за нещо повече от бейсик чалгарка с 0 лидерски качества ми стана особено противна. Не мисля,че коментарите ми относно нея са крайни,все пак тук се е пожелавало дори смърт на някои изпълнители.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, xroflx9 каза:

Винаги ми е била безразлична,но откакто е с Башур и започна това звездеене,а феновете й започнаха да я изкарват за нещо повече от бейсик чалгарка с 0 лидерски качества ми стана особено противна. Не мисля,че коментарите ми относно нея са крайни,все пак тук се е пожелавало дори смърт на някои изпълнители.

Бейсик чалгарките нямат балкански хитове като Джале и Турбуленция. :1000(29): Не мисля, че някой я е изкарвал лидерка, но пък такива успехи, каквито извади, не са за подценяване. 

Иначе и на мен ми писна от Стораро и неговите дуети - вече и с кючеци, и с нормални песни, и с машъпи няма особен интерес към него. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Dessitax има достатъчно пари, не желае да бъде официалната робиня на Галин като една друга. Пък и точно тази другата трябва да пести пари за поредната операция на носа! 

Буквално Лидка е най-бутаната от трите а единствена без самостоятелен хит. Колко жалко, хъхъ.

Dessitax е с малко участия защото предпочита да си почива на морето и т.н.! Майтапа настрана, момичето наистина е талантливо. Най-добрите проекти на Алфа са нейно дело било то текста или музиката. Другите две (Лида и Симона) ги няма никакви в тези начинания.

 

Вижте само разликата - докато талантливата Dessitax свири другата се усмихва фалшиво на камерата.

Лидия има самостоятелен хит - "Щрак". Но да, от началото на Алфа, Лидия е най-бутана. Единствено миналата година Симона малко я измести, но от тази година отново залагат най-много на Лидия. 

Само не разбрах защо така закопаха Симона... Миналата година тръгна супер добре, а тази година дуети... Да не говорим, че Лидия я уреждат за колаборации с големи имена, а Симона - два дуета с Лидия и Адам... Десита пък имам чувството, че тотално са я отписали

Редактирано от Mousie
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче дори без да съм големия привърженик на Преслава днес ме обзе носталгия като чух тази песен. Мега силния период за чалгата, а с този сингъл Петя си стана баш конкуренция на Ивана и после с Лъжа е, албума и наградите я измести от върха.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Обаче дори без да съм големия привърженик на Преслава днес ме обзе носталгия като чух тази песен. Мега силния период за чалгата, а с този сингъл Петя си стана баш конкуренция на Ивана и после с Лъжа е, албума и наградите я измести от върха.

Тази песен така гърмеше навсякъде, че в някакъв момент ми омръзна и после не можех да я слушам. 😁 А "Дяволско желание" например никога не съм я харесвала. Иначе аз много се кефих тогава, че измести Ивана и нали заради фен войната Глория - Ивана, като фенка на Гло ми беше яко. 😁 

От албума "Дяволско желание" обожавам тази песен:

Другита ми любима е "100 причини". 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Тази песен така гърмеше навсякъде, че в някакъв момент ми омръзна и после не можех да я слушам. 😁 А "Дяволско желание" например никога не съм я харесвала. Иначе аз много се кефих тогава, че измести Ивана и нали заради фен войнита Глория - Ивана, като фенка на Гло ми беше яко. 😁 

От албума "Дяволско желание" обожавам тази песен:

Другита ми любима е "100 причини". 

На мен пък това насилствено изместване е една от причините Преслава да ми е анти и до днес. Ивана можеше за си е the ultimate певица на народа още поне няколко години. Но не е като и Троянския кон да не го играеше мръсно, де. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, като сравних графиците на Десита и Лидия, имат само едно общо участие. Преди постоянно вървяха в комплект. Вярно, че сега има още две маймунки на клона (Адам и Симона), но от 19 на Цомбата да съвпада само едно е странно. Има нещо! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Интересно, като сравних графиците на Десита и Лидия, имат само едно общо участие. Преди постоянно вървяха в комплект. Вярно, че сега има още две маймунки на клона (Адам и Симона), но от 19 на Цомбата да съвпада само едно е странно. Има нещо! 

Да издам лека тайна, че преди Десита се е занимавала с Атанас Колев🤭

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Да издам лека тайна, че преди Десита се е занимавала с Атанас Колев🤭

Щях да се избъзикам, че е нещо за Наско, но явно е истина. :D

Who cares, то си личеше, че приятелството им е крехко. Всички помним звукозаписите, в които плюеше Лидия и ѝ се подиграваше.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Щях да се избъзикам, че е нещо за Наско, но явно е истина. :D

Who cares, то си личеше, че приятелството им е крехко. Всички помним звукозаписите, в които плюеше Лидия и ѝ се подиграваше.

То никога не е било приятелство, а сладко лицемерие и пълна конкуренция. Лидия има голямо самочувстие и е надменна, Деситах е коренната противоположност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

То никога не е било приятелство, а сладко лицемерие и пълна конкуренция. Лидия има голямо самочувстие и е надменна, Деситах е коренната противоположност. 

Аз пък съм чувала точно обратното - Десита се беше държала крайно надуто с един мой познат в обща компания, а Лидия (в друг момент) била много чил. Ама то това е субективно, може Деса да е била в ПМС.:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

May be an image of 1 person and text that says 'Lidia LIDIA_ ALPHA f LIDIA AUGUST 01 THE CORNER -cлbH4eB 6pRr CLUB AURA KbpAжaли THEATRO -uapeBo CLUB MYSTERY co3onoл MASQUERADE npиmopcKo 06-PRIVATEPARTY 06 SECRETS- cлbH4eB 6pRr SUMMER CULT BaPHA 08 THE CROWN KиTeH PREMIUM cлbH4eB 6pRr 10 CAVALLI CLUB -npиmopcKo CLUB BIKINI co3onoл 13 AFTERPLACE npиmopcKo CLUB GABANA cлbH4eB 6pRr 17- PLANETA BY ELEVEN- coфиR -p-T6opoBo OKO TbproBиwe 18-PLANETAPAYNER TbproBиwe 19 PLANETA SECRETS 3aropa 20 ONE cл.6pRr CAVALLI CLUB npиmopcKo 23 CORNER cл.6pRr -THEATRO BAPHA 25 CLUB coфиR 26 SECRETS CLUB cл.6pRr CLUB JACK B.TbpHoBo e-npиmopcKo CAVALLI CLUB KиTeH 31 SECRETS nлoBAиB и3RBи y4acTиR: +359 89 626 11 16',

 

28 🥰

Я преброй още един път :) Тия в Търговище поне не са през половин час, приморската кръчмотека са обявили час 2330 за не-Чипса, созополската не пишат нищо засега, но мАриа, Фики, Лорена, Дана+Ръбов са била обявена за 2300 тия дни като се е размотавала там. 

image.png.453e3e20429a0f8b3a11e2e5a19b414a.png

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Интересно, като сравних графиците на Десита и Лидия, имат само едно общо участие. Преди постоянно вървяха в комплект. Вярно, че сега има още две маймунки на клона (Адам и Симона), но от 19 на Цомбата да съвпада само едно е странно. Има нещо! 

Цомбата явно не е в промоция, виж днеска е/била/ще бъде на Созополския плаж, но за разлика от не-Чипса, а същи и Фики, Лорена и вероятно други ма не ми се търсеше повече няма да бие път до скачената кръчмотека в Приморско :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Гальо каза:

Да издам лека тайна, че преди Десита се е занимавала с Атанас Колев🤭

То щеше да е по-голяма изненада ако тая разпоретина не се беше занимавала и с тоя бавняр.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Аз пък съм чувала точно обратното - Десита се беше държала крайно надуто с един мой познат в обща компания, а Лидия (в друг момент) била много чил. Ама то това е субективно, може Деса да е била в ПМС.:girl_witch:

Доколкото съм чувал от гримьори, танцьори и тн и в двете има известна доза надменност, която я няма дори при по-големите и утвърдени имена. Но пък мисля че и по-старите им колежки са имали такива периоди на техните години. Дора и Мара например още не са го израстнали.

Най-добри мнения за по-новите имена съм чувал за Симона, Ариа и Диона.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на база на какво го имат това огромно самочувствие Лидия и Десита като още утре могат да бъдат забравени от всички? Та те дори нямат и половината успех, сензация и фенове, каквито имаха Гери Никол и Тита, както и двете нямат самостоятелен мегахит.

И не, няма нужда да ме цитирате с Поредната цигара и Щрак и другите лиготии там за мегахитове. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Топ 5 вчера:

 

#1 Пистолет 235K

#2 Welcome to Bulgaria 204K

#3 Отпусни се 136K

#4 Пияни нощи 83К

#5 Еуфория 74К

 

@Danger. има ли да добавиш нещо?!

Опа, кой се е върнал в топ 5 два месеца след премиерата? ЛиДеРКаТа ли чух? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

И на база на какво го имат това огромно самочувствие Лидия и Десита като още утре могат да бъдат забравени от всички? Та те дори нямат и половината успех, сензация и фенове, каквито имаха Гери Никол и Тита, както и двете нямат самостоятелен мегахит.

И не, няма нужда да ме цитирате с Поредната цигара и Щрак и другите лиготии там за мегахитове. :1000(29):

От тия трите, само Никол съм чувал. И защо я слагаш в едно изречение с никому неизвесни, бедни жени от народа със заглавията Гери и Тита???? 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

От тия трите, само Никол съм чувал. И защо я слагаш в едно изречение с никому неизвесни, бедни жени от народа със заглавията Гери и Тита???? 

 

Мисля, че няма предвид Гери, а Грета. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...