Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Willy каза:

Глория водела на коцерти, ми добре, хубаво, но на всичко останало издиша яко.

Със сигурност не й се налага да си бръсне лицето, за разлика от изпълнителката на А+Н=АБОЛ.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе как не е имало реклама. Целия Созопол, имаше си и по пътя за Бургас и в самия Бургас имаше по пътищата. Това Е повече от достатъчно, нека не оправдаваме провалите. Причината не е в организацията, а в интереса. Глория, Ивана, дори Нелина нямаха и 1:4 от тази реклама и докараха толкова и повече хора.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Да, общо взето, самостоятелни концерти са имали само Гюра 9-ти Номер Копита и Рени Еклери. На Анелия не ги броя, нито читалищните едно време на всички Пайнерки и Араджийки. 

И Ивана има концерти. :)

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе как не е имало реклама. Целия Созопол, имаше си и по пътя за Бургас и в самия Бургас имаше по пътищата. Това Е повече от достатъчно, нека не оправдаваме провалите. Причината не е в организацията, а в интереса. Глория, Ивана, дори Нелина нямаха и 1:4 от тази реклама и докараха толкова и повече хора.

За там не знам, но в социалните мрежи беше почти нулева. И двете имат предостатъчно последователи, а от Галена видях две сторита - едно за новата дата и после още веднъж пусна. При Преслава изобщо не знам дали е пускала нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Hurricane каза:

Сашка каза, че и двата концерта е трябвало да отменят, защото не са разпродали всичко и съответно тя не може да си покрие разходите. Отменили са само този на Преслава и Теа, защото Галена и Меди са се съгласили да не получат хонорара, който по принцип взимат. Теа не се е съгласила да пее за по-малко пари, а за Преслава не знам. 

Факт е, че излагацията е голяма, но за това са виновни организаторите в лицето на Сашка, изпълнителите, които не излизат от задимените чалготеки, както и българският народ, който няма никаква концертна култура. Снощи е било почти празно. Нямало е и 500 човека. От трибуните Галена е извикала хората долу. Цифрите от тикет портал са били просто манипулация. Там пишеше, че средният сектор е разпродаден, а снощи е бил наполовина празен. 

Отмяната на концерта днес е нелепа. Нито Преслава, нито Теа, нито Сашка качиха, че концертът е отменен. Пълна безотговорност! 

Доброжелател пожелал анонимност ме помоли да ви споделя следното:

Бе пращат ни, че в Рамания някакъв фен на Преслава се вълнува прекалено много. Сашка отрече да е говорила с него или да е казвала нещата, които твърди. Сашка по никакъв начин не е организатор на тези два концерта. Единственото ѝ участие в тях е, че артисти, на които е мениджър (Меди и Теа за България), са ангажирани да пеят на тези концерти. Оттам нататък не отговаря нито за организация, нито за провеждане, нито за реклама, нито за пробдажби. Концертът на Галена и Меди се състоя и те са получили пълните си хонорари. Това, че въпросният потребител иска чрез лъжи да оправдае любимката си, е друг въпрос. Защо вторият концерт не се е състоял — обърнете се към организатора.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Без майтап, ама си мисля, че самостоятелен концерт на Преслава щеше да има по-голям интерес от съвместен с Теа Таирович. Не знам кой е решил да ги съчетае тях двете, ама нямат нищо общо нито като звучене, нито като излъчване.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Доброжелател пожелал анонимност ме помоли да ви споделя следното:

Бе пращат ни, че в Рамания някакъв фен на Преслава се вълнува прекалено много. Сашка отрече да е говорила с него или да е казвала нещата, които твърди. Сашка по никакъв начин не е организатор на тези два концерта. Единственото ѝ участие в тях е, че артисти, на които е мениджър (Меди и Теа за България), са ангажирани да пеят на тези концерти. Оттам нататък не отговаря нито за организация, нито за провеждане, нито за реклама, нито за пробдажби. Концертът на Галена и Меди се състоя и те са получили пълните си хонорари. Това, че въпросният потребител иска чрез лъжи да оправдае любимката си, е друг въпрос. Защо вторият концерт не се е състоял — обърнете се към организатора.

Добре де, нали съм ви казал, че като има да питате нещо за Сашка и чалгата, аз съм тук и винаги може да го направите. Което не е ясно, бързо се изяснява. Няма смисъл от научни трудове по въпроса да пишете. 

Четете този пост на Стела, в него всичко е описано точно както си е. Ако има нужда от повече информация ще звънна пак на Сашка да уточним нещата. И без това говорих с нея преди малко за да схвана проблематиката, че някакви излишни драми се правят тук. "Тикет про" или както им е там заглавието решили да правят концерт по морето и звъннали за изпълнители. Уредени са най-актуалните имена. Какво да правим сега, като българският тинейджър не ходи по концерти, а иска да се налива с уиски на промоция в клубовете и да гледа заря след това? 

п.п. Ураганче, пишеш така все едно си пиеш кафето със Сашка всеки ден. Дори аз не се хваля с това. Друг е проблема, че на 27 август ще дойде с Габриела тук при нас, а сина вече е запазил маса. Може и да пием кафе, но у клубове друго се пие вечер, а и у Видин аз черпя. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , HIStory каза:

Не, че нещо, ама къде са тия, дето обясняваха как на Глория й падали концерти, понеже миришела на нафталин, а Галена и Преслава щели да изкъртят Арената, щото видиш ли били топ-а, ама не им се занимава? Къде са им феновете? 

И не, не злорадствам, слушам тая музика от дете (все по-малко), помня какъв фурор бяха първите турнета и ми е криво докъде се докара чалгата - топ-мега-гига имената на последните 15 години да не могат да съберат 1000 човека извън дискотека. Халал да са им милионните гледания, като няма кой да се бръкне с 20 лева, за да се накефи на творчеството им и да ги види и чуе на живо. Жалка картинка.

Довечера ще видим как и Глория. Тя е тази вечер на панаира при нас. И естествено, аз съм там... :1000(19):

п.п. Само да не вали, че се задава буря...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Довечера ще видим как и Глория. Тя е тази вечер на панаира при нас. И естествено, аз съм там... :1000(19):

Фокси, прати после снимки  някое клипче, че ми е интересно. А Шериф мина ли вече? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Фокси, прати после снимки  някое клипче, че ми е интересно. А Шериф мина ли вече? 

Ще пратя, няма проблем. Но сериозно се задава буря да го... 

Шериф е другата седмица и ще бъде абсолютно мазало. След като си заминаха Шабан и Синан, само той остана от ония истинските от едно време. Като гледам народа как се навива за тоя концерт, направо...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Ще пратя, няма проблем. Но сериозно се задава буря да го... 

Шериф е другата седмица и ще бъде абсолютно мазало. След като си заминаха Шабан и Синан, само той остана от ония истинските от едно време. Като гледам народа как се навива за тоя концерт, направо...

Глория свикна да пее в дъждовно време, не й пречи. 😁 Ще й върви по вода тъкмо. Не вярвам и теб да те уплаши бурята. А сама ли ще е Глория или със Симона?

Шериф много го харесвам. Вярвам, че ще направи страхотен концерт. ❤

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

А сама ли ще е Глория или със Симона?

Пише само Глория на афиша.

Преди месец се видях с Пешо в "Практикер" в София и каза, че ще дойде с нея. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не пия никакво кафе със Сашка, нито пък имам желание. Моя позната, която се има с нея, ми каза какво ѝ е казала. Тя е била и на концерта. Дори тя да не е казала 100% истината такава каквато е, едва ли ме лъже за всичко и склонявам да вярвам повече на нея, тъй като някои неща, които Сашка твърди, могат да се проверят дали са истина, като например кой е организатор. Навсякъде пишеше, че организатор на събитието е “Мега стар ООД”, а Сашка казва, че не е тя. Плюс това най-актуалното име в България не знам откога е Теа Тайрович, че да я извикат нея от Тикет портал. Много ясно, че Сашка ще твърди друго сега, ама щом това я успокоява, нека да го прави. Всеки може сам да прецени на какво да вярва. 

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

И Ивана има концерти. :)

Вярно, че направи в някой летен театър и тя, беше се постарала. С Индира не го броя, но всъщност може да го броим и него. Ето така трябваше да подходи Преса с Кючекирова. 

преди 36 минути, foxy_vd каза:

Довечера ще видим как и Глория. Тя е тази вечер на панаира при нас. И естествено, аз съм там... :1000(19):

п.п. Само да не вали, че се задава буря...

На нея й върви по вода тази година, вече навик й става да пее в порои. :) Завали ли дъжд, на Глория е. 

преди 2 часа , Stela каза:

Сега като изгледах клипчетата от "концерта" - ми то не е с нищо по-различно от участие на Галена. По такъв начин публика за концерт не се привлича. Поведението й, облеклото, всичко е така все едно е в дискотеката. Това е грешка според мен, но основната е ясно, че е организационна. Липсваше всякаква реклама и за двата концерта. Почти никой не знаеше, че ще ги правят. Отделно сцената и мястото на събитието са потрес. Явно Сашка е го е организирала там за по-евтино, заради ниска цена на наема на стадиона. Според мен трябваше да го направят във Варна примерно. Като се захващаш с нещо или го правиш както трябва или изобщо не го правиш. Приятелството е едно, но не знам Галена защо се е съгласила на тия условия. 

Точно. Никакво уважение към публиката. Само се разхождат, без значение дали е дискотека, събор или "самостотелен" концерт. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Hurricane каза:

Не пия никакво кафе със Сашка, нито пък имам желание. Моя позната, която се има с нея, ми каза какво ѝ е казала. Тя е била и на концерта. Дори тя да не е казала 100% истината такава каквато е, едва ли ме лъже за всичко и склонявам да вярвам повече на нея, тъй като някои неща, които Сашка твърди, могат да се проверят дали са истина, като например кой е организатор. Навсякъде пишеше, че организатор на събитието е “Мега стар ООД”, а Сашка казва, че не е тя. Плюс това най-актуалното име в България не знам откога е Теа Тайрович, че да я извикат нея от Тикет портал. Много ясно, че Сашка ще твърди друго сега, ама щом това я успокоява, нека да го прави. Всеки може сам да прецени на какво да вярва. 

Къде пише, че "Мега стар" е организатор? Покажи поне едно такова място. На постерите не пишеше нищо подобно, нито в Тикет, нито в Грабо. Провери си информацията отново относно организатора. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...