Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, asylum каза:

колко е психическата възраст на Емануела?

Тя пак, че не го държи сама, а го държи със Супер Саш и Петър Петров, за да може да ѝ покрият кринджа до някаква степен. И Галин има екип, ама си правят влакчета на слънчака по хотелските стаи с мъжете.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, asylum каза:

колко е психическата възраст на Емануела?

Зависи, понякога е на 16, друг път влиза в критическата.

Различаваме по инстаграм сторитата. Скоро не е качвала турски сериали.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Зависи, понякога е на 16, друг път влиза в критическата.

Различаваме по инстаграм сторитата. Скоро не е качвала турски сериали.

16 е коефициентът й на интИлигентноС.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

16 е коефициентът й на интИлигентноС.

Дори за интИлигентноС и даваш двърде много. Освен ако не си изтървал поне един минус отпред. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Затова като я питаха колко изпълнителя има в лейбъла тя каза “може да са 5, може да са 0 - колкото останат”

Как се очаква от жена с манталитет 14 годишна да се очаква да е мениджър/продуцент изобщо?

Това е легендарно интервю, междудругото! Адски много съм се смял, или когато се скара на Стела, да не пропуска песента й с Доника, защото самата Галена я била поканила и тя все пак била автор на текста. :D :D :D

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ANGEL каза:

Това е легендарно интервю, междудругото! Адски много съм се смял, или когато се скара на Стела, да не пропуска песента й с Доника, защото самата Галена я била поканила и тя все пак била автор на текста. :D :D :D

Кое е това интервю?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

Това е легендарно интервю, междудругото! Адски много съм се смял, или когато се скара на Стела, да не пропуска песента й с Доника, защото самата Галена я била поканила и тя все пак била автор на текста. :D :D :D

Ако това е вярно значи Галена наистина е единствения движещ фактор в кариерата на Доника.

преди 1 час , penakavalli каза:

Кое е това интервю?

В тикток акаунта на @planeta_by_eleven има няколко клипа с Теда

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Какво е станало и какво са нарушили? 

В петъка им хакнаха канала, както и този на Фен ТВ, след което скриха по-голямата част от клиповете им. Впоследствие си върнаха контрола върху каналите и възстановиха достъпа до клиповете, но след това от YouTube изтриха този на Diapason Records по неясни причини. Към момента все още не е активен. Някой трябва да им даде координати за YouTube България и да разрешат въпроса. Спомням си че и на Hit Mix Music канала беше хакнат и изтрит за нарушения по същата схема, но си го върнаха за около ден.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Fast каза:

В петъка им хакнаха канала, както и този на Фен ТВ, след което скриха по-голямата част от клиповете им. Впоследствие си върнаха контрола върху каналите и възстановиха достъпа до клиповете, но след това от YouTube изтриха този на Diapason Records по неясни причини. Към момента все още не е активен. Някой трябва да им даде координати за YouTube България и да разрешат въпроса. Спомням си че и на Hit Mix Music канала беше хакнат и изтрит за нарушения по същата схема, но си го върнаха за около ден.

Дано си го върнат, защото много клипове и гледания ще останат изгубени, което би било жалко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , THE IIconic каза:

 

Extra sme! 

FB_IMG_1642432826537.jpg

Това феновете на Преслава ли са? 

Скоро и бях на участие на тая никаквица, да ме прощавате са многото и хитове , ама тази прекалява. Една Палома прави по-добри участия! Да не говорим за Ария, която се доближава по шоу до Галена. 

С какво си оправдава тази хонорара не знам, отидох , защото ме завлякоха, аз на нейни участия не ми се ходи защото знам какво ще чуя - каквото може и DJ-я да ми пусне и без нейното "звездно присъствие". 40 минути плейбек на песни една след друга, нито на една на живо, буквално ако не гледаш към нея няма да разбереш, че си и на участие! С какво изобщо си заслужава тая жена с кривия си нос хонорара?!

Дори неепещи певици като Ариа правят някакви опити да мрънкат върху плейбека, Палома и тя се пробва да се дърли там (ходил съм преди да роди) - вярно, фалшиво, ама поне оценям факта, че се мъчат да ти направят веселото, оценям старанието! Тази за коя се взе, че е с най-високия хонорар пък микрофона го има за красота само?!

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...