Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, plambata каза:

Може би съм го подкрепял за позицията му анти-мерки, която аз си защитавам и до днес. Но после се разбра, че той всъщност позиция нямаше, а и беше пръв на ваксините. Голям келеш излезе той, определено смятам, че е един от чалгарите, когото славата промени към много по-лошо.

Галенови приемаме нови членове, но за целта първо трябва да се отречеш три пъти от Преслава в името на вафли Боровец, Калояновата крепост и разбира се Делян Пеевски.  

Нямам спомен каква точно беше темата,но съм запомнил че го защитаваше за нещо. Най-вероятно е било това за мерките.

Забравяш че мен ме е обладало съществото,което е омагьосало хомо цигарките на Пеевски. Мисля че даже вече трябва да имам ВИП членство,а и редиците ви доста оредяха нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, THE IIconic каза:

Като братя са! 😂😂😂

FB_IMG_1660513106209.jpg

Като излезе този дует Галена стоеше много евтинджос и кръчмарски до тогава международната и модерна Дора.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Danger. каза:

Флопа на Лидия, който си правеше по 80-90к през седмицата, в събота вечер е паднал на 32к. 

Специално и за @SG

Screenshot-20220815-021556-Chrome.jpg

  • Haha 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Знаех си че този потрес няма как да прави почти по 100К повече от ден/два. Най-ужасното нещо което Алфа са пускали!

Не, не може да мине "Земепръц" по тъпотия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Ти ли беше казал че се занимаваш с музика? Мислиш ли да правиш чалга?

Не, аз само слушам чалга иначе правя хип-хоп музика или в частност трап. За чалгата се изискват доста повече умения, които за момента не смятам, че притежавам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Ciaga каза:

Не, аз само слушам чалга иначе правя хип-хоп музика или в частност трап. За чалгата се изискват доста повече умения, които за момента не смятам, че притежавам.

А добре,щото ако станеш новия Даниел Ганев да не ни забравиш. А пък ние ще ти рекламираме песните.

https://youtu.be/g34hrxvhIAM

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

А добре,щото ако станеш новия Даниел Ганев да не ни забравиш. А пък ние ще ти рекламираме песните.

https://youtu.be/g34hrxvhIAM

Даниел Ганев е истински музикант, аз също някой ден ще стана, но в момента имам други приоритети. И впрочем познавам Дренски (единият от хората, които стоят зад микса и мастъра на песента), жалко че вече няма 22 Recordings, в което записваха MBT.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Ciaga каза:

Даниел Ганев е истински музикант, аз също някой ден ще стана, но в момента имам други приоритети. И впрочем познавам Дренски (единият от хората, които стоят зад микса и мастъра на песента), жалко че вече няма 22 Recordings, в което записваха MBT.

Мен направо ме беше срам,че ме бяха зарибили предвид факта,че основните им фенове бяха 15 годишни лапетии.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Мен направо ме беше срам,че ме бяха зарибили предвид факта,че основните им фенове бяха 15 годишни лапетии.😂

MBT са доста добри, но онзи ден им беше последното участие завинаги, бяха подгряващи изпълнители на един немски рапър, който беше в Bedroom в Несебър, единият от тях даже ще става баща (Пашата). Иначе да, доста лапешници се филмират на техни песни и се мислят за гангстери, същите слушат и Murda Boyz. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

MBT са доста добри, но онзи ден им беше последното участие завинаги, бяха подгряващи изпълнители на един немски рапър, който беше в Bedroom в Несебър, единият от тях даже ще става баща (Пашата). Иначе да, доста лапешници се филмират на техни песни и се мислят за гангстери, същите слушат и Murda Boyz. :D

Борис стана баща преди около месец вече.😀 Бийтовете им са брутални.. иначе да,жалко че се отказаха,но по-добре така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Борис стана баща преди около месец вече.😀 Бийтовете им са брутални.. иначе да,жалко че се отказаха,но по-добре така. 

На мен ми бяха казали, че Пашата щял да става, ама все тая, де. Според мен им е повлияло доста това, че вече го няма студиото, в което записваха и може би това е една от причините да спрат, мен ме е яд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

На мен ми бяха казали, че Пашата щял да става, ама все тая, де. Според мен им е повлияло доста това, че вече го няма студиото, в което записваха и може би това е една от причините да спрат, мен ме е яд.

Може и той да става,не знам. Имаме общи познати с Борис и им гледам семейните снимки в инстаграм😀даже сега видях,че са минали 2 месеца почти.Честно казано ги предпочитам далеч повече пред неслушаемия и негледаемия за мен Fyre,но чисто и просто времето им отмина. Ако пускаха още песни най-вероятно и те щяха да се ориентират към по чалгарско звучене като Марсо и котенцето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Може и той да става,не знам. Имаме общи познати с Борис и им гледам семейните снимки в инстаграм😀даже сега видях,че са минали 2 месеца почти.Честно казано ги предпочитам далеч повече пред неслушаемия и негледаемия за мен Fyre,но чисто и просто времето им отмина. Ако пускаха още песни най-вероятно и те щяха да се ориентират към по чалгарско звучене като Марсо и котенцето.

Марсо може да си го позволи, фрашкан е с кинти, макар че и да направи ми е все тая, не ме кефи като изключим може би някои песни. Фирето го харесвам, но ме дразни, че се връзва на акъла на ония двамата смешници Свирко и ВГЗ и прави песни с тях. Тая песен, която пусна с Homelesz е добра като изключим дразнещия припев на смешника от Х Фактор - Траян.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...