Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Счети дали някога си е мечтала за такъв хит? Буквално като я пуснат някъде още на първите секунди всичко живо избухва. Година и нещо след издаването - такова нещо рядко се вижда. Интересно ми е дали и в Румъния е толкова вървежна?

 

 

  • Like 1
  • Love 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, plambata каза:

Счети дали някога си е мечтала за такъв хит? Буквално като я пуснат някъде още на първите секунди всичко живо избухва. Година и нещо след издаването - такова нещо рядко се вижда. Интересно ми е дали и в Румъния е толкова вървежна?

 

 

Това ще ѝ е първият и последен такъв хит, помни ми думата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Престанете да коментирате тази нещастница! Виждаме я колко струва без Кости и румънски мангали в песните си.

Да живее Дора свинята! 😂

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

Счети дали някога си е мечтала за такъв хит? Буквално като я пуснат някъде още на първите секунди всичко живо избухва. Година и нещо след издаването - такова нещо рядко се вижда. Интересно ми е дали и в Румъния е толкова вървежна?

 

 

Продължавай да я въхваляваш тая и дано догодина Алисия или Преса изкарат такъв хит,да видиш на мен какво ми е.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, xroflx9 каза:

Продължавай да я въхваляваш тая и дано догодина Алисия или Преса изкарат такъв хит,да видиш на мен какво ми е.

Песента е мега яка и пак е топ хита на сезона. Яко се пуска всяка вечер, кой верно да предположи, че Ема бокса ще има и тя вече вечен хит и то къв. От ранга на Бял мерцедес, Луда по тебе и т.н. Такъв повечето големи нямат. Малко незаслужено нали, ама сега късмета й се усмихна след 30 години в група Б и винаги в сянка на останалите. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Песента е мега яка и пак е топ хита на сезона. Яко се пуска всяка вечер, кой верно да предположи, че Ема бокса ще има и тя вече вечен хит и то къв. От ранга на Бял мерцедес, Луда по тебе и т.н. Такъв повечето големи нямат. Малко незаслужено нали, ама сега късмета й се усмихна след 30 години в група Б и винаги в сянка на останалите. 

От извращението на Башурка е минала 1 година,а от другите 20+ години. Ще видим дали ще остане във времето. На този етап няма смисъл да правим такива сравнения.Това че я пускат все още не е изненада предвид факта,че чалгата е доста слаба откъм големи хитове в последните 2-3 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

Продължавай да я въхваляваш тая и дано догодина Алисия или Преса изкарат такъв хит,да видиш на мен какво ми е.

Шансът Алисия да изкара такъв хит е точно нула заради некадърност, бездарност и безличност. За Преса също клони към толкова заради мързел и тотално зае**ване на кариерата.

Башурка поне има желание да прави нещо по-така. Това, че трябва да целува краката и квото друго се сети на Кости и Флорин Салам е отделна тема. Сама не знам към днешна дата може ли да направи и 5 млн. гледания, а тук говорим за 50!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Шансът Алисия да изкара такъв хит е точно нула заради некадърност, бездарност и безличност. За Преса също клони към толкова заради мързел и тотално зае**ване на кариерата.

Башурка поне има желание да прави нещо по-така. Това, че трябва да целува краката и квото друго се сети на Кости и Флорин Салам е отделна тема. Сама не знам към днешна дата може ли да направи и 5 млн. гледания, а тук говорим за 50!

Тогава Анелия или някоя друга,която не харесваш. Да видиш на мен колко ми е тъпо всеки път като ми я пуснат.😪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Тогава Анелия или някоя друга,която не харесваш. Да видиш на мен колко ми е тъпо всеки път като ми я пуснат.😪

Анелия я харесвам, с изключение на последните 2 години. Почна да се превръща в пълен потрес тая жена. Наскоро приятели бяха попаднали на нейно участие в Театро - през половината време даже не си отваряла устата върху плейбека. 

Колкото до Ема, това нейното с Турбуленция, а и Джале, си е късмет + парите на Башур. Струва ми се, че която и да беше на нейно място, Турбуленция щеше да е поне същият зверски хит. 

Лошото (хубавото за теб) е, че тя няма нито усета, нито капацитета да задържи или мултиплицира този успех. Другото интересно при нея е, че въпреки този наистина голям хит, като че ли и към днешна дата не може да се похвали с голяма агитка от фенове. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

 

Лошото (хубавото за теб) е, че тя няма нито усета, нито капацитета да задържи или мултиплицира този успех. Другото интересно при нея е, че въпреки този наистина голям хит, като че ли и към днешна дата не може да се похвали с голяма агитка от фенове. 

Нема, йок, дори и алфите въртят повече интерес около името си. 

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, plambata каза:

Анелия я харесвам, с изключение на последните 2 години. Почна да се превръща в пълен потрес тая жена. Наскоро приятели бяха попаднали на нейно участие в Театро - през половината време даже не си отваряла устата върху плейбека. 

Колкото до Ема, това нейното с Турбуленция, а и Джале, си е късмет + парите на Башур. Струва ми се, че която и да беше на нейно място, Турбуленция щеше да е поне същият зверски хит. 

Лошото (хубавото за теб) е, че тя няма нито усета, нито капацитета да задържи или мултиплицира този успех. Другото интересно при нея е, че въпреки този наистина голям хит, като че ли и към днешна дата не може да се похвали с голяма агитка от фенове. 

Абсолютно е така това което си написал във втория си абзац. Всичките й успехи откакто е с Башур са чиста доза късмет и която и да беше на нейно място дори щерката на баба Гло щеше да ги има. Именно това е една от причините да се дразня на възхвалите,които се леят по нейн адрес тук. Просто няма успех,който и да искаш няма как да отречеш.

В третия ти абзац също си абсолютно прав. Извън този форум Емилия е кръгла нула откъм фенове и интерес. Както винаги съм казвал тя е просто една бейсик чалгарка с 0 лидерски качества и вечно ходеща по отъпканите пътеки на останалите си колеги.То е достатъчно да сравниш лайкове й на снимките в инстаграм с тези на Галенй,Преса или Алфите и ще ти стане ясно.Абсолютна безличница.

Тогава кои освен Преса и Ася не харесваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Тогава кои освен Преса и Ася не харесваш?

Само на тия двете посещавам санитарния възел, като ги пуснат в дискотека. Но има и други дразнещи.

Марче, ако я броим за певица, също трудно я изтърпявам. Но то нея хората, които я изтърпяват, едва ли са много.

Галин ми става и той все по-противен от година на година. Неговите певачки Лидка и Деска също никога не съм ги слушал с кеф. Освен GPS-a, kоято си е топ. 

Фамилията Стораро също мноого рядко си ги пускам доброволно. Особено противното пишлеме Емрах. 

От Я групата винаги много анти ми е била Татяна. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Само на тия двете посещавам санитарния възел, като ги пуснат в дискотека. Но има и други дразнещи.

Марче, ако я броим за певица, също трудно я изтърпявам. Но то нея хората, които я изтърпяват, едва ли са много.

Галин ми става и той все по-противен от година на година. Неговите певачки Лидка и Деска също никога не съм ги слушал с кеф. Освен GPS-a, kоято си е топ. 

Фамилията Стораро също мноого рядко си ги пускам доброволно. Особено противното пишлеме Емрах. 

От Я групата винаги много анти ми е била Татяна. 

Хехе,знаех си че преди просто искаше да дразниш хората тук като защитаваше Галин.

А какво мислиш за бъдещата лидерка в чалгата-Сими?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Хехе,знаех си че преди просто искаше да дразниш хората тук като защитаваше Галин.

А какво мислиш за бъдещата лидерка в чалгата-Сими?

Кога съм го защитавал? Преди години може, сега скоро не помня. Тук-там вади слушаеми песни той, но като му видя някое интервю или стори често имам позиви пак за санитарния. 

Сими лидерка няма да бъде, ако се застопори в Бета мюзик. Приятна е иначе, Момичето от лед много я слушах. Следващите не ме кефят.

Забравих едно от най-неприятните неща в чалгата и в музиката въобще, защото и тя не знае в кой жанр се изявява. Мона Загорчева. Но то е нормално да я забрави човек, само баба Стефче и мама Гло я помнят нея. Плюс огромните й фенове в Рамания де, въпреки които обаче онова нещо дето бутаха за хит е с 270к за 3 месеца...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Кога съм го защитавал? Преди години може, сега скоро не помня. Тук-там вади слушаеми песни той, но като му видя някое интервю или стори често имам позиви пак за санитарния. 

Сими лидерка няма да бъде, ако се застопори в Бета мюзик. Приятна е иначе, Момичето от лед много я слушах. Следващите не ме кефят.

Забравих едно от най-неприятните неща в чалгата и в музиката въобще, защото и тя не знае в кой жанр се изявява. Мона Загорчева. Но то е нормално да я забрави човек, само баба Стефче и мама Гло я помнят нея. Плюс огромните й фенове в Рамания де, въпреки които обаче онова нещо дето бутаха за хит е с 270к за 3 месеца...

Когато те бяха ядосали относно Ковид и беше казал че няма да пишеш повече и ще раздаваш само червени палци и малко преди да се завърнеш се водеха някакви теми за Галин и ти го защитаваше,за да бъдеш контра.😀

Щом си фен на Сими,сериозно обмислям дали да не стана част от отбора на Галенови.🤪

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Когато те бяха ядосали относно Ковид и беше казал че няма да пишеш повече и ще раздаваш само червени палци и малко преди да се завърнеш се водеха някакви теми за Галин и ти го защитаваше,за да бъдеш контра.😀

Щом си фен на Сими,сериозно обмислям дали да не стана част от отбора на Галенови.🤪

Може би съм го подкрепял за позицията му анти-мерки, която аз си защитавам и до днес. Но после се разбра, че той всъщност позиция нямаше, а и беше пръв на ваксините. Голям келеш излезе той, определено смятам, че е един от чалгарите, когото славата промени към много по-лошо.

Галенови приемаме нови членове, но за целта първо трябва да се отречеш три пъти от Преслава в името на вафли Боровец, Калояновата крепост и разбира се Делян Пеевски.  

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...