Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 12 часа , Hurricane каза:

А тогава защо го е включила тук? Иска успеха на Счети, ама ще го подмине. 

Не мисля, че са целяли успеха на Турболенция. Двете не са сравними, защото Турбото е международен проект и нейтата цел е не само българската аудитория. Пее се и на друг език, участват чужди изпълнители... На Галена и Дамян си е правена за България, възпяват живота в страната. Участието на Кости като създател не я прави международна песен, нито предпоставя чак в такава степен за търсенето на подобен успех. И да има някакви гледания заради него няма да са кой знае колко. Масовия зрител ще си е български от определен таргет за такъв тип песни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее тва е добро ххахаха бих добавил и Бойко към поста, че повече хора да се активиИрат!

 

Бтв коментирано ли е как Глория к Стораро мегазвезди смучат електронни цигари вместо да дадат някой лев за видео… на гейлин и компания им отива, щото са малки пишлигари, но като видях Глория к викам пфу язък за перченето , чупките и стойките. Кралица, прима, а за клип сниман на една локация налапа гнусния вейп😭

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Ее тва е добро ххахаха бих добавил и Бойко към поста, че повече хора да се активиИрат!

 

Бтв коментирано ли е как Глория к Стораро мегазвезди смучат електронни цигари вместо да дадат някой лев за видео… на гейлин и компания им отива, щото са малки пишлигари, но като видях Глория к викам пфу язък за перченето , чупките и стойките. Кралица, прима, а за клип сниман на една локация налапа гнусния вейп😭

Откъде да ги измъти тези пари Гюра?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Hurricane каза:

Никой не казва, че песента е хит в Румъния, а че привлича някакъв, макар и минимален трафик от въпросната държава.

Абсолютно се съгласявям с това, което казваш за Дамян, но все пак я бутат повече, отколкото ако беше самостоятелна на Галя, което си има някакъв ефект върху първоначалния трафик. 

Галена и Преслава винаги са били сред най-въртяните с повече песни от другите. Стари, нови, по няколко пъти. Просто винаги са били с едни от най-големите хитове и са получавали нужното внимание. 

Дамян със сигурност не е най- големият авторитет сред dj-ите за да му се отдава чак такова внимание. Участвал е и в други проекти, негови колеги също, но не било основен фактор за въртене и гаранция за успех. 

Като цяло винаги е имало значение какво пускат dj-ите, даже нали се правеха класации от тях за песните, но Галена и Преслава са им приоритет и заради имената си вече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:

Гнус и отврат: Андреа докара потребителите до позиви за повръщане! (разчекна се чистак гола)”

https://www.kliuki.bg/484160/гнус-и-отврат-андреа-докара-потребите

spacer.png

 

Не знам къде свършва креслото и започва Дора.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , HIStory каза:

 Хавана-та е класи над това новото нещо - като цялостен проект говоря. Такава простотия скоро не е правена, клипа е потрес на фона на кубинския. Ама щото нали е Галена, по дефоут е УАУ. Ми не е, справка:

 Това с маркуча и балкона в началото трябва да е забавно вероятно, ама са супер жалки и тримата с Албена. Задника на Алпер и ровенето в този на Дамян даже няма да ги коментирам. Ама каквито потребителите - такава и продукцията.

Изобщо не бих ги сравнявала двете. Хаваната лъха на скъп световен проект за разлика от дуета с Дамян.

Това със задниците не искам да си го припомням. Гнусот! 

Между другото в клипа има и нещо друго, което лично на мен ми направи кофти впечатление. Финалната сцена, в която Галена си подава ръката и се докосва с тази на образа на Господ. Свързването му по такъв начин с подобен клип в който си чешат задниците изобщо не е на място. Сцените са несъвместими. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Между другото в клипа има и нещо друго, което лично на мен ми направи кофти впечатление. Финалната сцена, в която Галена си подава ръката и се докосва с тази на образа на Господ.

Ръката на Господ да не е чесала задника на Алпер.. :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , NazzkO каза:

Aма ако Галена го беше пуснала щеше да е хитът на сезона и да броиш гледания от сутрин до вечер. Аман от двойни страндарти :D
Като цяло смятам, че феновете на Галена и Преслава трябва да са малко по-критични. 
Ясно е, че двете доминират брутално жанра в последните над 10 години, но все пак.

Аз изразих критика и бях обвинена в предателство. 😂

Какво да направя, като не ме грабва дадена песен? То е въпрос на усещане. Нито съм спряла да харесвам Галена заради това, че не ми допаднаха последните две песни, нито съм станала "от лагера на Преслава, само защото съм признала, че Сладкото зло е хит. Не се притеснявам да признавам факти или да си кажа когато нещо не ме кефи.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Изобщо не бих ги сравнявала двете. Хаваната лъха на скъп световен проект за разлика от дуета с Дамян.

Това със задниците не искам да си го припомням. Гнусот! 

Между другото в клипа има и нещо друго, което лично на мен ми направи кофти впечатление. Финалната сцена, в която Галена си подава ръката и се докосва с тази на образа на Господ. Свързването му по такъв начин с подобен клип в който си чешат задниците изобщо не е на място. Сцените са несъвместими. 

 

Клипът е пародиен все пак. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Ръката на Господ да не е чесала задника на Алпер.. :1000(29):

То това оставаше. Алпер и Дамян са достатъчно прости за да се снимат по този начин. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Клипът е пародиен все пак. 

Разбирам, но дори пародията трябва да има някакви граници. Песента щеше да стане хит и с по-нормален клип. Както вече казах нещо лятно, свежо и забавно. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, xroflx9 каза:

Форумната Андреа пак с факсове от кораба майка.

Допускам, че Андреа е една от многото жертви на Галена и "хората" около нея. В кавички, защото за мен такива същества не са хора. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

Изобщо не бих ги сравнявала двете. Хаваната лъха на скъп световен проект за разлика от дуета с Дамян.

Това със задниците не искам да си го припомням. Гнусот! 

Между другото в клипа има и нещо друго, което лично на мен ми направи кофти впечатление. Финалната сцена, в която Галена си подава ръката и се докосва с тази на образа на Господ. Свързването му по такъв начин с подобен клип в който си чешат задниците изобщо не е на място. Сцените са несъвместими. 

 

Ще й се на Галена да е докосната от Господ. Ама май е от един друг...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като най-нагло коментарите ми бяха премахнати от темата, за чието развитие имам основен принос, ще публикувам пак, каквото трябва

Става въпрос за мъжа на известната фолк певица Цветелина Янева, която е и близка приятелка на Галена. Тематично свързани са нещата, моля публикацията да остане. Иначе просто ще я публикувам отново. ;) Да си правят сметка всички бивши и настоящи приятелки на Галена от попфолк гилдията.

https://www.facebook.com/unicornBG9/posts/pfbid02oz6iKXTFgYAt2WGMZZJgNvGWgwXJioaDVH7XuULiTRDoXK1JoHJbQZSgHrpyibUXl?__cft__[0]=AZVLFUyh4ptMtPEKFo88H8x7Laobcto1wL2Kl2CUOPnbXbYcvl3jtKrBI4MrOSuX7r35luAVwK5nXLY4b6qAzf4R73gwS0ohrTYhy6oXZe8_k7wHsPrPa_qxwZCza3vF3Yg&__tn__=%2CO%2CP-R

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Чудесно, в кое мамам Тюсо са я изтипосали? 

Тъй като е ветеринарен лекар по образование смятам, че по-подходящо от восъчна фигура би било Малина да бъде препарирана.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ-а за вчера: 

1. Галена и Дамян - 310К

2. Фики - 131К

3. Еуфория - 97К

4. Роксана - 85К

5. Алфите - 84К

-------------------------------------------------

- Май за първи път "Сладкото зло" изпада от топ 5 и поделя 6-то място с Джена. Двете имат х 79К. Дуета е на 2 месеца и половина, така че това си е супер задържане. 

- На Лияна гледанията са за 2 дни иначе щеше да влиза и тя, но аз не знам колко от тези са за вчера ... 

- Алфите се очерта, че ще държат и те. Песента си стана хит.

-------------------------------------------------

Други песни на Галена и Преслава в топ 100:

ВНЛ с Азис - 53К

 Ти не си за мен -25К

 Скандал с Меди - 13К

Стара Каравана/Красиви лъжи и Тръпката с Криско х  10К

От утре - 12К

Галена доминира в класацията с общо 8 песни. Преслава само 2, ако сложим участието в "Срещата бърза" - 3.

Две песни в топ 5 имал ли е друг изпълнител? 

Галена и Фики са лидерите на годината с тези песни. "Отпусни се" задържа вече толкова време и все още гърми навсякъде. 

"Ти не си за мен" е топ! Скоро става на 1 година. 💕

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...