Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, DarkChild каза:

Не ми казвайте, че Преслава ще подгрява тази дебела неизвестница с български кавъри.

Fuck you, Sashke.

Не, този път не! Меди ще подгрява Галена, а Теа - Преслава.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Hurricane каза:

Никой не казва, че песента е хит в Румъния, а че привлича някакъв, макар и минимален трафик от въпросната държава.

Абсолютно се съгласявям с това, което казваш за Дамян, но все пак я бутат повече, отколкото ако беше самостоятелна на Галя, което си има някакъв ефект върху първоначалния трафик. 

Гледанията от Румъния на ВСИЧКИ клипове на Галена в тубата за периода 8-14 юли - 19.2к

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Никой не й е виновен на Дора,че поема само 4-5 участия годишно,защото през останалото време се прави на мотика от алкохол и хапчета. На мен ми е по-чудно как баща й е съгласен да я издържа при положение,че е психически нестабилна и е вложил сигурно милиони в кариерата й,която тя прееба без да й мигне окото. Отдавна трябаше да я прати да се лекува.

Изобщо не е трябвало да дава и лев за такава бездарница.

  • Like 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

"Викове на чобанин"...и се чува гласът на Dj Дамян 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

И пак не разбирам защо я налагат тая свиня тук.

Не знам. Може би има някакъв гръб или просто защото си е платила стабилно за кавърите, които направи и я лансират. Тя взе едни от най-големите ни хитове, цял албум с бг кавъри. Един вид побутване заради това. Не си го обяснявам по друг начин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

А аз мислех, че Кавала е забравена ... 😂😂😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По въпроса с подгряването на концерт, аз не виждам нищо лошо. Особено ако е на някое голямо име даже е признание. В случая Теа не е някаква балканска мега звезда, Преса е ветеран направо пред нея. Хубаво е, че ще пее последна след Теа. Пък и концерта не е на Теа, така че няма драма. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на диско, Галош рулира определено, макар да е с най - малоумните песни, нито 1 няма като хората. Но се пак: дуета с Меди, 2 пъти УГЗ (най - тъпата песен, най - накрая я чух, доста е тъпа. Като пееха циганка позна ми си викам да акъл - а дано да умрете и двамата <3). Отделно я пуснаха с Еуфория и там още нещо. Емето също я въртят още с Турболенция и някой от дуетите, пак го чух за втори път мисля. Фичи го пуснаха два пъти само с новата. Анелия я пуснаха с Дай ми още, Милион и още няква. Преслава я пуснаха със Сладкото зло, и още една която ме зариби много, най - яката песен на вечерта за мен поне - От утре. 

Пуснаха и още некви твари, да пукнат дано, не ги знам. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Stela каза:

Не знам. Може би има някакъв гръб или просто защото си е платила стабилно за кавърите, които направи и я лансират. Тя взе едни от най-големите ни хитове, цял албум с бг кавъри. Един вид побутване заради това. Не си го обяснявам по друг начин. 

По-скоро тя е по гръб.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Така и аз като надух Подводница на еко пътека днес и възмутих едно семейство, което кротко беше запалило огън на забранено място 🥺

Anyway, защо Рашия прави буквални концерти и събира по-голяма публика от второ разрядните Пайнерки?

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Не знам, ама се чува дрането на “Сладкото зло”. Тотален хит!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Hurricane каза:

Не знам, ама се чува дрането на “Сладкото зло”. Тотален хит!

Преслава и Галена са навсякъде! 😁 

Представете си ако се съберат и ни изненадат с дует .. дали няма да смажат след толкова време? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този трак е със супер вещерска енергия, страхотно, че флопна до безобразие 

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чухте ли, че са третирали българските цигари с енергия на силен екстрасенс, за да постигат определено въздействие върху нацията? Със знанието на мъжа на Цвети Янева, приятелка на Галена. Чудя се дали Цвети е знаела какво се случва под носа й? 

А Галена?

А според вас този, който е третирал българските цигари, дали е бил близък на Галена?

Тема за размисъл. ;)

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

 

jumpscare 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Заврял съм се в едни архиви днес във Фейсбук и попаднах на това,  та се чудя как да го разбирам тоя плакат сега.

265720060_1513646505684059_7371221947069

И те са пушили хомо цигарите

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...