Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

"Феноменален" вече има 30 милиона от официалния и топика.

От други клипчета и ремикси още почти 5 милиона. Един от най-големите хитове на Галена. Винаги се сещам, че тук очакванията бяха да бъде забравена на третия месец.

"Еуфория" ми е като опит за повторение на "Феноменален". Не казвам, че умишлен, но поне доста си приличат като стил идея и звучене. За мен първата е в пъти по-яка. Не слайно още и правят разни ремикси. 

Интересно ми е коя от последните й песни, като започнем от ТНЗМ, до дуета с Дамян, може да мине "Феноменален" според вас? Изключваме ВНЛ, там бума с гледанията беше ясен. Говорим обаче и като задържане във времето. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

Според мен Ти не си за мен е най-яката песен на Галена в последната година 😋

И на мен ми е любима. Много свежа, страхотен и различен клип. Стабилно се задържа и като интерес. Предната пък 100 живота. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли по колко места са отделните сектори на стадиона в Созопол? Общо са 3500 седящите. Гледам, че за концертите на Преслава и Теа, както и за този на Меди и Галена са пуснати 3 от 5 сектора. Страничните са спрени заради видимост към сцената явно. Пуснати са билети и за правостоящи места, но нямам представа колко. Интересно ми е колко хора ще съберат двата концерта. В Тикетпортал има бройка на свободните места.

За концерта на Преслава и Теа:

20220716_114207.jpg.5bbd63de57c2d80303e29760ebee34c6.jpg

Галена и Меди:

20220716_114416.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

"Феноменален" вече има 30 милиона от официалния и топика.

От други клипчета и ремикси още почти 5 милиона. Един от най-големите хитове на Галена. Винаги се сещам, че тук очакванията бяха да бъде забравена на третия месец.

"Еуфория" ми е като опит за повторение на "Феноменален". Не казвам, че умишлен, но поне доста си приличат като стил идея и звучене. За мен първата е в пъти по-яка. Не слайно още и правят разни ремикси. 

Интересно ми е коя от последните й песни, като започнем от ТНЗМ, до дуета с Дамян, може да мине "Феноменален" според вас? Изключваме ВНЛ, там бума с гледанията беше ясен. Говорим обаче и като задържане във времето. 

Нищо няма да мине Феноменален. Общо са над 40 даже, има и други клипчета както и много изтрити. Това според мен е най-известната песен на Галена на балканите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

Нищо няма да мине Феноменален. Общо са над 40 даже, има и други клипчета както и много изтрити. Това според мен е най-известната песен на Галена на балканите.

Аз сумирах само тези с големите гледания. Има и много клипчета с по 20-30К и с изтритите е възможно да е с над 40 вече. Също така има няколко клипа с Феноменален като общи ремикси от 2-3 песни. Едното беше с Анелия и още някой и има над 700К. Не ми е любимата песен на Галена, но определено е сред най-успешните й, а като цяло и за жанра в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, z_o_ каза:

Лорена с нова песен "Горе ръцете":

https://www.instagram.com/p/Cf_9fB-I71h/

Лорена защо винаги залага на мрачното и черното в повечето си визии за клипове ... Дано е яка песента.

Очакваме нови песни и от Янева, Анелия и Лидия. Дуета на Малката с Робов, Доника с Александрова. За други не знам поне 😁

Меди няма ли да пуска песен? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Някой знае ли по колко места са отделните сектори на стадиона в Созопол? Общо са 3500 седящите. Гледам, че за концертите на Преслава и Теа, както и за този на Меди и Галена са пуснати 3 от 5 сектора. Страничните са спрени заради видимост към сцената явно. Пуснати са билети и за правостоящи места, но нямам представа колко. Интересно ми е колко хора ще съберат двата концерта. В Тикетпортал има бройка на свободните места.

За концерта на Преслава и Теа:

20220716_114207.jpg.5bbd63de57c2d80303e29760ebee34c6.jpg

Галена и Меди:

20220716_114416.jpg

Почти нищо не са продали. Много е нисък интересът. Засега Прес е продала с 2 билета повече от Гал :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Очакваме нови песни и от Янева, Анелия и Лидия. Дуета на Малката с Робов, Доника с Александрова. За други не знам поне 😁

Меди няма ли да пуска песен? 

Ариа също ще пуска нова песен идната седмица. На Данна "Третият джин" също скоро трябва да излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Почти нищо не са продали. Много е нисък интересът. Засега Прес е продала с 2 билета повече от Гал :D 

Милите... Да слеят накрая двата концерта и да обединят публиката. Нека се съберат на една сцена. 😁

Те изобщо рекламират ли ги някъде тия концерти? Не съм видяла ...

преди 4 минути, z_o_ каза:

Ариа също ще пуска нова песен идната седмица.

Нея пък я забравих че съществува 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, z_o_ каза:

Ариа също ще пуска нова песен идната седмица. На Данна "Третият джин" също скоро трябва да излезе.

Данна стана много активна в последните месеци. Дуета и с Робов стана среден хит и не върви зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Някой знае ли по колко места са отделните сектори на стадиона в Созопол? Общо са 3500 седящите. Гледам, че за концертите на Преслава и Теа, както и за този на Меди и Галена са пуснати 3 от 5 сектора. Страничните са спрени заради видимост към сцената явно. Пуснати са билети и за правостоящи места, но нямам представа колко. Интересно ми е колко хора ще съберат двата концерта. В Тикетпортал има бройка на свободните места.

За концерта на Преслава и Теа:

20220716_114207.jpg.5bbd63de57c2d80303e29760ebee34c6.jpg

Галена и Меди:

20220716_114416.jpg

Не ми казвайте, че Преслава ще подгрява тази дебела неизвестница с български кавъри.

Fuck you, Sashke.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Не ми казвайте, че Преслава ще подгрява тази дебела неизвестница с български кавъри.

Fuck you, Sashke.

Преслава, уж най-голямата звезда, вместо да прави сама концерти на стадиони, пак ще се подлага като подгряваща…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DanielPiliov каза:

CFBD0429-E768-402F-98A4-394182F48B7C.png

Преди години Пайнера ѝ пречеше на участията сега Сашка. Че кой собственик на заведение ще се прекръсти да резервира Андреа за месец напред като не се знае тогава на колко промила ще е?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DarkChild каза:

Не ми казвайте, че Преслава ще подгрява тази дебела неизвестница с български кавъри.

Fuck you, Sashke.

 

преди 21 минути, GSA каза:

Преслава, уж най-голямата звезда, вместо да прави сама концерти на стадиони, пак ще се подлага като подгряваща…

Концирта е общ. Преслава ще пее последна след Теа, така че не е там като подгряваща.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

 

Концирта е общ. Преслава ще пее последна след Теа, така че не е там като подгряваща.

И пак не разбирам защо я налагат тая свиня тук.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не й е виновен на Дора,че поема само 4-5 участия годишно,защото през останалото време се прави на мотика от алкохол и хапчета. На мен ми е по-чудно как баща й е съгласен да я издържа при положение,че е психически нестабилна и е вложил сигурно милиони в кариерата й,която тя прееба без да й мигне окото. Отдавна трябаше да я прати да се лекува.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Willy каза:

Не, това ако го беше пуснала щеше да е офицалното погребение на кариерата й.

 

За първи път я чувам тази песен, кога я е пуснала? Не знаех за нея....  официално ще я издава ли?

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...