Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 18 минути, adorable каза:

Зарко беше човекът!

Но...

 

Не бих обвинявал само Благой за падението й, то реално си започна именно заради Зарко. И други хора освен тях двамата оказаха негативно влияние върху нея във времето, но тя горката е толкова неадекватна, че не може да го зацепи.

Иначе по времето на Галин й беше един от най-продуктивните и разнообразни периоди, друго си е да си имаш такъв богаташ и да мачкаш с лекота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , foxy_vd каза:

Толкова много пари без реален бизнес в България нещо не иде. А и е много близък с фамилия Алгафари, което ще рече, че най-вероятно е част от системата "Хавала", с която се осъществява трафика на хора от изток към ЕС. 

Хубаво измисляте някакви истории, с които да очерните парите на Башур, но за Преславния Павел и оръжията всички си траят, включително ти. За цялото време, в което съм тук, не съм прочел една дума по темата. Или това не се коментира? Вярно, той беше земеделец 🤣

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Не бих обвинявал само Благой за падението й, то реално си започна именно заради Зарко. И други хора освен тях двамата оказаха негативно влияние върху нея във времето, но тя горката е толкова неадекватна, че не може да го зацепи.

Иначе по времето на Галин й беше един от най-продуктивните и разнообразни периоди, друго си е да си имаш такъв богаташ и да мачкаш с лекота.

Аз не говоря за възходи и падения, а в личен план. Кофти период удариха със Зарко. Преди да реши да се връща в Пайнер, бяха супер - уникални песни като "Моето друго аз", "Най-неправилният мъж", Зайчето. Тя самата беше в супер форма. Зарко е супер дисциплиниран и съответно труден характер. Малко трябваше и от страна на двамата, но тя тогава се засили в Пайнер... и пак напусна така или иначе.

Дано си намери своя човек. Добра душа е.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adorable каза:

Аз не говоря за възходи и падения, а в личен план. Кофти период удариха със Зарко. Преди да реши да се връща в Пайнер, бяха супер - уникални песни като "Моето друго аз", "Най-неправилният мъж", Зайчето. Тя самата беше в супер форма. Зарко е супер дисциплиниран и съответно труден характер. Малко трябваше и от страна на двамата, но тя тогава се засили в Пайнер... и пак напусна така или иначе.

Дано си намери своя човек. Добра душа е.

 

Много е селска пръчка тука. Мамоооо, и кво пее, къф е тоя умрел микс бе. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, adorable каза:

Аз не говоря за възходи и падения, а в личен план. Кофти период удариха със Зарко. Преди да реши да се връща в Пайнер, бяха супер - уникални песни като "Моето друго аз", "Най-неправилният мъж", Зайчето. Тя самата беше в супер форма. Зарко е супер дисциплиниран и съответно труден характер. Малко трябваше и от страна на двамата, но тя тогава се засили в Пайнер... и пак напусна така или иначе.

Дано си намери своя човек. Добра душа е.

 

И аз говоря за личен план. И за кариерен, де, но то при нея двете често са тясно свързани. Зарко я вдъхновяваше много, но във Випа видяхме, че малко или много и той е търсил изгодата. А това да я заставя да избира между кариерата и семейството... много кофти ход, заради който тя се пропи и пропуши. Видяхме, че ако беше почакал щяха да си намерят време и за двете.

Като я гледам иначе вече се е пренасочила от връзките с богаташи към връзките с хора, на които тя да е богаташа. Ще й е много трудно да намери някой сериозен, особено след толкова разочарования... не съм сигурен дали и тя самата още го иска. Но късмет...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji каза:

:g2:

Слушам този хит.

 

Страхотна е Габриела. Харесвах я още когато пускаше кавъри на песни в профила си. Много красиво и талантливо момиче. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Меца и Азия много са паднали бе.

Въпрос на време е да паднат под Галена и Дамян. Би било интересно да видим дали гледанията на Меди и Азис идват основно от България. Определено песента не се усеща изобщо като мега хит. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DanielPiliov каза:

Топ 5 от вчера:

1. Меди и Азис - 402К

2. Галена и Дамян - 282К

3. Фики - 138К

4. Анелия - 122К

5. Джена - 119К

Чисто информативно - на Галена и Дамян броиш ли и втория клип, който вчера е на 61-во място?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, HIStory каза:

Хубаво измисляте някакви истории, с които да очерните парите на Башур, но за Преславния Павел и оръжията всички си траят, включително ти. За цялото време, в което съм тук, не съм прочел една дума по темата. Или това не се коментира? Вярно, той беше земеделец 🤣

Аз не съм я чувала тази история. За какво става въпрос? Никога не съм го харесвала, той си лъха на някаква мутра, но по-скоро селско и простовато нахакано поведение. Не знам с какво се занимава. Тук сме коментирали предимно изцепките му спрямо фенове и по лайфовете на Преслава.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Много е селска пръчка тука. Мамоооо, и кво пее, къф е тоя умрел микс бе. 

Всичко хит до хит, не помниш лииии?

А иначе да, малко е нали странно с тая каубойска шапка, ама тъкмо се беше върнала от Щатите от тогава и бум, на концерт на Пайнер. Това беше годината, в която дръпна. Липсва само Мила моя, мили мой в микса.

преди 22 минути, Stela каза:

Прекрасен албум!

 

Да, още един жесток трак. "Легенда за любовта", "Познавам те" и "Моля те" също са топ. И "Нежни устни" не отстъпва като албум.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

Да, още един жесток трак. "Легенда за любовта", "Познавам те" и "Моля те" също са топ.

Плюс соло версията на "Безумна любов". Много я обичам! 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Плюс соло версията на "Безумна любов". Много я обичам! 

Да, и тя.

Поздрав от мен с нещо готино от другия любим Емилин албум - Нежни зурли.

И там няма празно. Не знам кое да отлича. Уникална дискография. Но ако питаш някои хора, е прехвалена.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Willy каза:

@Gerganafen коментар за Лидка скъпа!

https://vm.tiktok.com/ZMNCddso3/?k=1

Богиня! Ангелски глас! Осмисли ми деня, вечерта, седмицата, месеца! ❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам тренда с клипове на Welcome to Bulgaria и като почнат да вадят лъжици и кисело мляко и да кусат злобно под ритмите на Кости Форза ми става едно такова мило, патриотично ❤️ 
Цура Янева кога ще ме накара да извадя лъжицата и да си кусна така?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега? Башур се оказа по-голям престъпник и от Пеевски. Да видим дали някои високоморални хора тук ще cancel-нат Счетоводителката или отново ще се покажат какви са лицемери.:3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм ничий говорител, но по темата за Емилия мога да кажа, че това на Фокси са теории на вероятностите и не е последна инстанция. Когато заподозрат и вкарат в новините Башур, тогава можем да коментираме морални казуси. Тя държавата се тресе от битови и организирани престъпници, включително и в политиката... Башур, та Башур.

Все още не съм чул Башур да трови живота на някой човек, да заплашва, уволнява и да се изживява като човека държава. Тя и Ивана беше първа приятелка с Гергов и с Борисов, който е най-големият престъпник в държавата, ама дайте да я заклеймим и нея, и всички и да се приключва.

Пеевски отдавна е минал границите на нормалността в общуването си с медиите, в кражбите и в репресиите. Злоупотребите му са доказани. И понеже нали имаме Гешевтура и читава съдебна система, очаквай справедлив процес.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, adorable каза:

Аз не съм ничий говорител, но по темата за Емилия мога да кажа, че това на Фокси са теории на вероятностите и не е последна инстанция. Когато заподозрат и вкарат в новините Башур, тогава можем да коментираме морални казуси. Тя държавата се тресе от битови и организирани престъпници, включително и в политиката... Башур, та Башур.

Все още не съм чул Башур да трови живота на някой човек, да заплашва, уволнява и да се изживява като човека държава. Тя и Ивана беше първа приятелка с Гергов и с Борисов, който е най-големият престъпник в държавата, ама дайте да я заклеймим и нея, и всички и да се приключва.

Пеевски отдавна е минал границите на нормалността в общуването си с медиите, в кражбите и в репресиите. Злоупотребите му са доказани. И понеже нали имаме Гешевтура и читава съдебна система, очаквай справедлив процес.

Емилия е близка приятелка или ако не най-близката приятелка на Камелия от жанра. Именно заради това не ми се вярва Фокси да лъже.

Ай сиктир от сектантите на тая мърла Счетоводителката бих казал аз.

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, adorable каза:

Аз не съм ничий говорител, но по темата за Емилия мога да кажа, че това на Фокси са теории на вероятностите и не е последна инстанция. Когато заподозрат и вкарат в новините Башур, тогава можем да коментираме морални казуси. Тя държавата се тресе от битови и организирани престъпници, включително и в политиката... Башур, та Башур.

Все още не съм чул Башур да трови живота на някой човек, да заплашва, уволнява и да се изживява като човека държава. Тя и Ивана беше първа приятелка с Гергов и с Борисов, който е най-големият престъпник в държавата, ама дайте да я заклеймим и нея, и всички и да се приключва.

Пеевски отдавна е минал границите на нормалността в общуването си с медиите, в кражбите и в репресиите. Злоупотребите му са доказани. И понеже нали имаме Гешевтура и читава съдебна система, очаквай справедлив процес.

Е, чак пък теория на вероятностите. Казах само, че съм го виждал на снимки с братя Алгафари, които ги изгонихме от лагера в Харманли, защото си бяха чисти каналджии. Но пък виж как от 90-те изникват скелети от гардероба странно свързани с други приятели на Башур, международни аферисти и измамници.

https://alarma.bg/2019/12/06/мъжът-на-емилия-разпитван-за-хакерска/

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Аз не съм я чувала тази история. За какво става въпрос? Никога не съм го харесвала, той си лъха на някаква мутра, но по-скоро селско и простовато нахакано поведение. Не знам с какво се занимава. Тук сме коментирали предимно изцепките му спрямо фенове и по лайфовете на Преслава.  

С търговия се занимава, но не с картофи. Целия Северозапад знае, та вездесъщия Фокси надали не е наясно.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, xroflx9 каза:

Емилия е близка приятелка или ако не най-близката приятелка на Камелия от жанра. Именно заради това не ми се вярва Фокси да лъже.

Ай сиктир от сектантите на тая мърла Счетоводителката бих казал аз.

Аз не казвам, че лъже. Казвам, че и да има злоупотреби, не са придобили маниакален обществен отзвук. Приеми, че има лично засегнати хора от кръга Пеевски на много нива. Не е готино. Другото, което е - Емилия поне е певица и има участия за разлика от Янева. И преди Башур Емилия имаше хубави песни, даже бих казал по-хубави - Смелите, Гадните. А и като ще ги караме по домова книга, да те попитам - какъв е произходът на парите на семейството на Андреа? Толкова години наливане в проекти и този начин на живот... Трябва ли всъщност това да ни вълнува пряко?

Когато се прекрачи границата и вреди на бизнеса и има удари под кръста, тогава имаме морален проблем и можем да съдим буквално. Силно чувствителен съм към такива изпълнители и хора. Примерно дори и ако щеш една Цеца. Тук не говорим кой в кого се влюбва - и за теб, и за мен няма гаранция, утре може харесаш точно такъв човек. Говорим за злоупотреба с обществено положение. Около тях са такива хора, това е. И Слави са го издигнали подобни. Цялата чалга така е създадена. И? 2022 сме и е по-важното кой как се оправя сам - щото вече положението е разделяй и владей. Аз лично се възхищавам на хора, които са тръгнали от нулата. Янева не е една от тях.

За толкова години освен, че няма участия и концерти, не видях от Цура нито едно извинение към колежка за мизериите - а към Андреа има вина, знаеш. Нито чух от нея обществена позиция. Няма и да чуем - то ѝ е забранено да говори. А това, че тук имате спор - аз няма да ви спирам, щом толкова ви се спори. Просто одеве си споделихме любими песни на Емилия, какво толкоз?

преди 18 минути, foxy_vd каза:

Е, чак пък теория на вероятностите. Казах само, че съм го виждал на снимки с братя Алгафари, които ги изгонихме от лагера в Харманли, защото си бяха чисти каналджии. Но пък виж как от 90-те изникват скелети от гардероба странно свързани с други приятели на Башур. 

https://alarma.bg/2019/12/06/мъжът-на-емилия-разпитван-за-хакерска/

Мерси за линка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Да, и тя.

Поздрав от мен с нещо готино от другия любим Емилин албум - Нежни зурли.

И там няма празно. Не знам кое да отлича. Уникална дискография. Но ако питаш някои хора, е прехвалена.

Изобщо не мисля да ги питам ... Ти виж за колко прекрасни песни става въпрос. Особено баладите.. Тази е уникална! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Аз не казвам, че лъже. Казвам, че и да има злоупотреби, не са придобили маниакален обществен отзвук. Приеми, че има лично засегнати хора от кръга Пеевски на много нива. Не е готино. Другото, което е - Емилия поне е певица и има участия за разлика от Янева. И преди Башур Емилия имаше хубави песни, даже бих казал по-хубави - Смелите, Гадните. А и като ще ги караме по домова книга, да те попитам - какъв е произходът на парите на семейството на Андреа? Толкова години наливане в проекти и този начин на живот... Трябва ли всъщност това да ни вълнува пряко?

Когато се прекрачи границата и вреди на бизнеса и има удари под кръста, тогава имаме морален проблем и можем да съдим буквално. Силно чувствителен съм към такива изпълнители и хора. Примерно дори и ако щеш една Цеца. Тук не говорим кой в кого се влюбва - и за теб, и за мен няма гаранция, утре може харесаш точно такъв човек. Говорим за злоупотреба с обществено положение. Около тях са такива хора, това е. И Слави са го издигнали подобни. Цялата чалга така е създадена. И? 2022 сме и е по-важното кой как се оправя сам - щото вече положението е разделяй и владей. Аз лично се възхищавам на хора, които са тръгнали от нулата. Янева не е една от тях.

За толкова години освен, че няма участия и концерти, не видях от Цура нито едно извинение към колежка за мизериите - а към Андреа има вина, знаеш. Нито чух от нея обществена позиция. Няма и да чуем - то ѝ е забранено да говори. А това, че тук имате спор с някои хора - аз няма да ви спирам, щом толкова ви се спори. Просто одеве си споделихме любими песни на Емилия, какво толкоз?

Мерси за линка.

Изобщо не си разбрал същината на спора Цура-Емилия. На мен ми е все тая откъде са парите на Цура,Дора,Преса и сие. Всички до една се чукат с мутри. Проблемът идва когато почнат двойните стандарти. Изключително лицемерно е половината тук да се възмущавате от гаджето на Янева,а да й слушате песните или пък да възхвалявате такива като Емилия,за които е очеизвадно че също са мутреси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...