Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Гюрга направила успешен концерт веднъж на 100 години и фенчетата й още се подмокрят. Като е такава концертна терминаторка защо го отмени миналата година и го направи чак тази?

преди 8 минути, asylum каза:

Страх ги е да рекламират, защото знаят, че пак няма да има интерес и само ще се срамят да се обясняват после по медиите. Така инкогнито е по-добре за тях. Просто няма какво да изпеят на концерт. 

Това не е вярно. Преслава си има ретрото за концерти,а Галена наистина няма много песни,които да са подходящи за концерт,но в последно време започна да трупа и такъв репертоар-ВНЛ,Да си тук,Сърце и тн. А и не е необходимо песните ти да смърдят на нафталин,за да са подходящи за концерти. Щом Скандау направиха концерт в Арената с елементарните си песнички значи всяка чалгарка може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта се отменя, защото за концерта на Преслава има повече продадени билети и повечето хората, които ще са там ще отидат и на предишния, поради мижав интерес. Галена ще подгрява Преслава, само така Галче…

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе айде концертът на Преслава да беше с Галин или Фики, да видим дали щеше да има по-голям интерес 😄 Бая хора ще отидат главно за сръбкинята, която е актуална...Преслава, Галена и Меди са всеки ден по дискотеките на морето 😉

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, xroflx9 каза:

Гюрга направила успешен концерт веднъж на 100 години и фенчетата й още се подмокрят. Като е такава концертна терминаторка защо го отмени миналата година и го направи чак тази?

Това не е вярно. Преслава си има ретрото за концерти,а Галена наистина няма много песни,които да са подходящи за концерт,но в последно време започна да трупа и такъв репертоар-ВНЛ,Да си тук,Сърце и тн. А и не е необходимо песните ти да смърдят на нафталин,за да са подходящи за концерти. Щом Скандау направиха концерт в Арената с елементарните си песнички значи всяка чалгарка може.

Ми да направят, бе... Ма нещо не им се получава твърде много пъти вече ;) 

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ютюб тия дни яко е започнал да трие песни без уредени права,а най-хубавото е че песните на недоразумения като Пепа Транс директно им ги трие.

Днес някой ме пита дали знам що ТитаФики са изтрити? 

  • Like 1
  • Wow 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DanielPiliov каза:

Концерта се отменя, защото за концерта на Преслава има повече продадени билети и повечето хората, които ще са там ще отидат и на предишния, поради мижав интерес. Галена ще подгрява Преслава, само така Галче…

@plambataне харесва това! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Проблемът в неуспешните концерти на чалгата е не защото няма интерес към новите имена както им се иска на феновете на разни залезли баби,а чисто и просто нулевата реклама и маркетинг. Аз за тези концерти не бях чувал докато не ги коментирахте тук,а какво остава за останалите хора. Докато не се научат как да си рекламират концертите винаги ще са им празни.

И как се представя Еуфория на концерт? И под концерт разбирай стил Лили Иванова, а не Мадона.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Just_Me каза:

Абе айде концертът на Преслава да беше с Галин или Фики, да видим дали щеше да има по-голям интерес 😄 Бая хора ще отидат главно за сръбкинята, която е актуална...Преслава, Галена и Меди са всеки ден по дискотеките на морето 😉

Глупости. Ще ходят да слушат на сръбската свиня българските кавъри.

Представи си Ивана преди 15г. в Сърбия.

Тази ТИРович изобщо не е известна. Налага я Сашка сутеньорчето насила.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

И как се представя Еуфория на концерт? И под концерт разбирай стил Лили Иванова, а не Мадона.

Никъде не съм казал,че Еуфория,Феноменален,Пантера или някоя от другите песни на Смядово в този стил са подходящи за концерт. Казах че в последно време Галена започна освен комерси да прави песни подходящи и за концерт. Какво им е на ВНЛ и Сърце примерно? 

А и в крайна сметка дори да е концерт в стил Мадова какво толкова? Все пак говорим за чалгарки,а не за оперни певици.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерти и в Сърбия, и в Гърция правят основно по-старите изпълнители, чиито песни го позволяват.  Това не е феномен само за България. Комерсиалната музика днес не е концертна.

А и както казах публиката на фолка няма потребност от концерти. Съдя и по себе си - на концерт дори и на Галена не бих отишъл, докато на участия й ходя редовно. Първо, че така сме свикнати и второ, на концерт не можеш така да танцуваш, да се кефиш, да се раздаваш, както в клуба. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Никъде не съм казал,че Еуфория,Феноменален,Пантера или някоя от другите песни на Смядово в този стил са подходящи за концерт. Казах че в последно време Галена започна освен комерси да прави песни подходящи и за концерт. Какво им е на ВНЛ и Сърце примерно? 

А и в крайна сметка дори да е концерт в стил Мадова какво толкова? Все пак говорим за чалгарки,а не за оперни певици.

Концерт Мадона не по силите им, а песните им като цяло не стават за концерт Лили.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Може много да се смеете на Глория, но тя си направи и напълни концерта. Наричайте я баба и каква ли не, но тя можа, а актуалните ни имена не успяват ... ;)

 

И публиката й остана да я уважи и да се забавлява въпреки поройния дъжд. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цурче пуска тийзър за сингъл "Очаквайте скоро". После се оказва, че нещо непредвидено се е случило, ще се чака дълго.

Галче отменя концерти.

А аз паля цигара.

 :happyppl:

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, plambata каза:

Концерти и в Сърбия, и в Гърция правят основно по-старите изпълнители, чиито песни го позволяват.  Това не е феномен само за България. Комерсиалната музика днес не е концертна.

А и както казах публиката на фолка няма потребност от концерти. Съдя и по себе си - на концерт дори и на Галена не бих отишъл, докато на участия й ходя редовно. Първо, че така сме свикнати и второ, на концерт не можеш така да танцуваш, да се кефиш, да се раздаваш, както в клуба. 

Не знам дали си бил тук когато водех този спор,но феновете на Глора в яда си че любимата им баба няма нови успехи се опитаха да ме убедят че новата чалга е пълен траш защото единия от феновете й работил в офис с 15 души,които дори не знаели как изглежда Галена и понеже знам че ти си към таргета 30+ имаш ли познати,които също не знаят дори как изглежда Галена?😀

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, plambata каза:

Концерти и в Сърбия, и в Гърция правят основно по-старите изпълнители, чиито песни го позволяват.  Това не е феномен само за България. Комерсиалната музика днес не е концертна.

А и както казах публиката на фолка няма потребност от концерти. Съдя и по себе си - на концерт дори и на Галена не бих отишъл, докато на участия й ходя редовно. Първо, че така сме свикнати и второ, на концерт не можеш така да танцуваш, да се кефиш, да се раздаваш, както в клуба. 

Личи си, че не си бил на много концерти. 😁

Концерта е съвсем друга изява и емоция от участията. Пълна зала, бенд, живо пеене ... съвсем друго се усеща. На концертите хората да не седят като на театър. Пак си избухват, пеят и се раздават. Участията минават и заминават, но спомените и тръпката от един хубав концерт се помнят дълго. Освен това на концерта знаеш, че всички тези хора са отишли там заради самия изпълнител, защото го уважават и харесват. Докато на участията в дискотеката има и хора отишли просто да се напият и не им пука кой ще им пее. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Balkandji каза:

И публиката й остана да я уважи и да се забавлява въпреки поройния дъжд. 

 

Този факт не се харесва на определени потребители на Рамания. А Глория най-вероятно вече обмисля своя следващ концерт. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

То е въз смешно да се отрича концертната дейност, само защото някакви силиконови кифли не знаят за какво са в тая сфера на изкуството и не могат да пръднат дори 1 свестен тон, камо ли да излязат и да пеят 90 минути.

Не сме измислили ние топлата вода!

Иначе имайки предвид ниската раждаемост (потенциална публика) + ковид редно е тия труженички или да се ориентират в друга професия, или да обърнат внимание на желанията на 30+ публиката. Съвсем гладни ще останат иначе и ще ги гледаме пак по протестите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Знаете ли кое е общото между Глория и Ваня Великова? 

Че и двете се обсъждат само в този форум. :1000(29):

:happyppl:

Сигурно само потребители от Рамания напълниха концерта на Глория? 🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Между другото Янева беше пуснала giveaway с аксесоари от клипа, който още не е излязъл и не знаем кога ще види бял свят. 

:oops:

Нищо, Азис пусна giveaway на концерта си 2020 преди нова година за когато чукне 500К абонати в ютуб и още не ги е направил!

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Balkandji каза:

Цурче пуска тийзър за сингъл "Очаквайте скоро". После се оказва, че нещо непредвидено се е случило, ще се чака дълго.

Галче отменя концерти.

А аз паля цигара.

 :happyppl:

 

 

 

 

Шиши да не е ял пак дървото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Сигурно само потребители от Рамания напълниха концерта на Глория? 🤣

Колко човека е имало на тези концерти, има ли информация? Аз повече от 1000 не мисля, че е имало

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...