Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, DarkChild каза:

Шиши да не е ял пак дървото?

Ще го изяде рано или късно. На всеки човек му идва възмездието. 

Цветелина Янева може да не си пусна новия клип, но пък за сметка на това днес се е появил друг:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не 1000 - 100 души е имало. Голям зор да се омаловажи нечие постижение.

1. Театърът беше пълен, но не в това е разковничето. Хората бяха на черешата, не знам как да го обясня. Щом и самата Глория каза, че такъв концерт не е имала, а е видяла много по-голяма еуфория на концертите си отколкото колегите си изобщо някога.

2. Нищо против никой изпълнител. Не бих злорадствал, че някой си е отменил или отложил концерт. Тук винаги това действа като стръв, но причините могат да са много. И са пълни глупости, че Созопол не е мястото за концерт, особено през лятото. Още преди Аполония в там си се провеждат цяло лято концерти и постановки. Миналата година давахме по 50 лв. за Камен Донев и беше фул макс. В същото време съм давал пари и за кръчма на Ивана и дискотека на Кама в Созопол. И все добре съм си изкарвал. А не са ми любимки. Просто всеки трябва да си знае нишата. Но е време да го приемете, че сме 2022 и чалгата не е фактор, хората се отвориха към различни неща и не е хубаво да обобщавате. Къде са им на актуалните вечните хитове?

3. Глория не е имала само този успешен концерт. След НДК направи успешни концерти в зали в Русе, Плевен, Варна, Бургас и други, по-малки градове - има снимки във фейсбук за справка. Освен това пръска и по участия с прием - ако ще и 2 на месец да са. То се гледа качеството. Другите сбирщайн наполовина Арена и Колодрума с тъпи песни. И прокудени от НДК. Айде аман вече и лека ви нощ!

  • Like 1
  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Danger. каза:

Знаете ли кое е общото между Глория и Ваня Великова? 

Че и двете се обсъждат само в този форум. :1000(29):

:happyppl:

Ма ние голяма дружина сме били в тоя форум бре. :1000(29):

cGPWWLz41RlC.png?o=1

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stela каза:

Между другото Янева беше пуснала giveaway с аксесоари от клипа, който още не е излязъл и не знаем кога ще види бял свят. 

:oops:

Колко мило. С мисъл и грижа за хората от народа. :1eye:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Danger. каза:

Знаете ли кое е общото между Глория и Ваня Великова? 

Че и двете се обсъждат само в този форум. :1000(29):

:happyppl:

Понеже за другите слушаме всеки ден по националната телевизия. Всички до 1 ги правят на гъз като се пише някъде за тях, като се пусне инфо или а - у. @Willy може да ти каже за лелите от ФБ дали има разлика между Преслава, Галена, или Глория. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji каза:

Колко мило. С мисъл и грижа за хората от народа. :1eye:

Много мило да раздаваш на хората вещи купени с откраднатите от тях пари. Тя поддържа кръговрата в държавата. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

А кое е подходящо място? Антананариво, Мадагаскар ли?

Някъде в Гренландия по-добре. Населението е по-малко, нека сме милостиви и не тормозим невинни хорица излишно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Колко човека е имало на тези концерти, има ли информация? Аз повече от 1000 не мисля, че е имало

По емпиричната формула цитирана по-горе и актуалната бройка форумски потребители, плюс минус към 5 човека, вероятно повече от към минуса ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята ми изобщо не беше да навирам в очите концертната дейност на Глория, към която имам десетки забележки - откъм хореография, сценография, изпълнения и какво ли още не и за мен е на супер аматьорско ниво. Просто не смятам за нормално топ имената на държавата да не могат да напълнят една мижава зала и ми е интересно къде е проблема. Това, че нямало реклама е възможно най-тъпото оправдание - всеки, който следва Галена в Инстаграм е разбрал за концерта, 1% от тия 700000 човека (уж) да бяха проявили интерес - ето ти претъпкана зала. Ако наистина я харесват и уважават като творец, де, не просто да я следват колкото да й се кефят на лъскавите визии. Реално фенове на чалгарките, които наистина да се вълнуват от творчеството им, не останаха май, освен тук. На хората им е все тая коя е, джангър да има. Любо Киров пълни зали, Графа пълни зали... Лили изобщо няма да я споменавам. А по тукашните стандарти на база гледания песните им са тотални флопове. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 5 от вчера:

1. Меди и Азис - 557К

2. Галена и Дамян - 286К

3. Фики - 130К

4. Джена - 119К

5. Анелия - 112К

 

Джена със 7К повече от вчера, супер задържане за нея. Анелия и тя не пада. За другите е ясно.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Идеята ми изобщо не беше да навирам в очите концертната дейност на Глория, към която имам десетки забележки - откъм хореография, сценография, изпълнения и какво ли още не и за мен е на супер аматьорско ниво. Просто не смятам за нормално топ имената на държавата да не могат да напълнят една мижава зала и ми е интересно къде е проблема. Това, че нямало реклама е възможно най-тъпото оправдание - всеки, който следва Галена в Инстаграм е разбрал за концерта, 1% от тия 700000 човека (уж) да бяха проявили интерес - ето ти претъпкана зала. Ако наистина я харесват и уважават като творец, де, не просто да я следват колкото да й се кефят на лъскавите визии. Реално фенове на чалгарките, които наистина да се вълнуват от творчеството им, не останаха май, освен тук. На хората им е все тая коя е, джангър да има. Любо Киров пълни зали, Графа пълни зали... Лили изобщо няма да я споменавам. А по тукашните стандарти на база гледания песните им са тотални флопове. 

Ти хубаво имаш забележки, ама така и така си споменал Лиляна, та да те питам: там забележки нямаш ли? Че всеки път се пее едно и също почти, че баладите са в повече и приспиват, че новите песни не стават, но всичко живо се изсипва само защото е Лили и се примира и припада. Спонсори всеки път - какво точно спонсорират не знам, зали без наем, комплименти оттук-оттам. Ми едни Ритон много повече се стараят за сцени и всичко останало.

А това, дето Глория излезе и пя мокра в неистовия дъжд и си изкара почти до 12 вечерта - това Лиляна никога няма да го направи, камо ли да остане след концерта да говори с хората и да се снима. Щото тя, нали, е космическа звезда.

За Галена - и тя може да напълни.  Рекламата се изразява и в това да се позавъртиш в медиите, да обявиш на всеослушание - да имаш някакви трибуна, както е Гласът. Друг е моментът на кого колко му е качествен репертоарът за голяма сцена и че има някои неща, които Пеевски и Доган не могат да купят. С много мисъл и промяна могат да започнат да са силни и на големите сцени... защото някак вече на тия си години не върви само по баровете.

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Андреа върти махленски скандали за пореден път. Пусна лайв с Нора Недкова и Стамбини където обвиниха Джулияна Гани в изнудване.

Добре, около Андреа няма ли хора, на които да им пука за нея и да се опитат да ѝ помогнат? Това не е пи ар, тя просто е в някаква зверска депресия. Изглежда, Янева ѝ е нанесла сериозна травма още преди години... и спадът на интереса към нея. @Balkandji@Stela как мислите?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

 

Надя Тотото ту хев а концерт ин да Наше село! 

https://www.facebook.com/planetcho/posts/pfbid02Wn2revy3YmdTJqnBG3DMDvMQgWSzdsqRC2zKmVrNkp1Nvof2w6X99hqbAS1gzAWil

Надя е супер свежарка и след години и евала на тия, че си канят всички изпълнители от едно време и всичко е пълно. От Надя не съм очаквал да се появи изобщо някога отново.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кой ти ходи на концерт на Галена и Преслава през лятото? Въобще вие си живеете в чалга свят, чалгата е музика за клубовете, тя НЯМА стойност в 99%, тя е чекия, за забавление докато си пиян. И хората си го знаят, ето концерти се отменят, сега ДПС ще прати мангалите и ще понапълни Галош нещо, но реално се видя каква звезда е сама по себе си. Язък й за пръснатите пари 20 години.

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе кой ти ходи на концерт на Галена и Преслава през лятото? Въобще вие си живеете в чалга свят, чалгата е музика за клубовете, тя НЯМА стойност в 99%, тя е чекия, за забавление докато си пиян. И хората си го знаят, ето концерти се отменят, сега ДПС ще прати мангалите и ще понапълни Галош нещо, но реално се видя каква звезда е сама по себе си. Язък й за пръснатите пари 20 години.

Освен товa, хорaтa ги е срaм нa сутринтa, кaто се сетят къде сa се нaтряскaли преднaтa вечер в търсене нa евтини шaфрaнтии и водкa нa промоция. Кaк ли пa не шa идaт нa концерт - некой дa ги види по светло. Сaкъъъъъън. Кaкто пее aня ни, aй сиктир!

  

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис и Меди издухаха Галя и Дамян за нула време,което за пореден път доказва колко ни е циганска държавата… вие за концерти говорите? Предвиждам същата история като с “Отпусни се”, а ако дуета им беше някъв мазен кючек,направо не ми се мисли какво щеше да е… 🤢

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Концертът на Галена и Меди на стадион "Арена Созопол" се мести на нова дата - 18 АВГУСТ 2022 г.
➡️ Поради непредвидени обстоятелства концертът на Галена и Меди, който трябваше да се състои утре/събота, ще бъде преместен на нова дата - 18.08.22, като мястото и часът остават непроменени. Закупените билети ще важат без презаверка.
️ Който желае да върне своя билет може да ни пише на info@ticketportal.bg най-късно до 1 август 2022 г.
✔️ Допълнително ще бъдат пуснати в продажба и КОМБИНИРАНИ билети за двата концерта - на Галена и Меди (на 18 август) и на Преслава и Теа Тайрович (на 19 август).
Извиняваме се за причиненото неудобство и ви очакваме на 18 и 19 август в "Арена Созопол”

Screenshot_20220723-141332_Instagram.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Рокси разкара играта на Джена и Анелия !

 

след като пенсионирахме Джена и Анелия коя ще е следващата  ? залагам на Преса.

 

А аз на Галя свирката. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...