Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Фокси разкажи за престъпните връзки на Башур,че някои хора тук не вярват.

Толкова много пари без реален бизнес в България нещо не иде. А и е много близък с фамилия Алгафари, което ще рече, че най-вероятно е част от системата "Хавала", с която се осъществява трафика на хора от изток към ЕС. 

  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Толкова много пари без реален бизнес в България нещо не иде. А и е много близък с фамилия Алгафари, което ще рече, че най-вероятно е част от системата "Хавала", с която се осъществява трафика на хора от изток към ЕС. 

Благодаря! Да видим сега дали моралния компас на хората плюещи Цура ще заработи отново.

А знаеш ли каква е драмата между Сашка и Дора,че Андра се заяжда с нея?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

Благодаря! Да видим сега дали моралния компас на хората плюещи Цура ще заработи отново.

А знаеш ли каква е драмата между Сашка и Дора,че Андра се заяжда с нея?

Няма драма, някои чалгарки си мислят, че като са звезди и са се качвали на главата на мениджъри и продуценти, това непременно ще впечатли Сашка. Излишни са напъните някое бивше име да се вреди в нейната система. Могат да се обърнат към Пайнер, Касъмовите или Съни. Сашка просто има договори с около 30-40 дискотеки и се стреми да им прави програма с качество на нормални цени.

А за това как не трябва да се прави бизнес, примерът с нашите гавази във Видин е обеца на ухото на всички. От зор да викнат по 2 пъти Преслава и Емануела за 2 месеца, а за разкош Азис с Дамян и Теди Джорджо на 40 лева вход стана така, че влязоха вътре с 30-40 000 заради тези "имена". След това прибегнаха към спасителния въриант, който от 20 години спасява такива "мениджъри"... Галена, Тони Стораро и Камелия, но нещо решиха, че ще откажат Камелия след като са разпродали всичко на нормални цени от 20 лева. Резултатът - Цветин каза през март, че тук никой няма да стъпи.... и така се случи.  

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо това не е хит да го.... ? :1000(23):

Теа Тайрович изтрепа рибата с него? И как го пусна преди нашите?

Нали е на Даниел Ганев? Тия в Пайнер са направо за пребиване....   :1000(17):

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, foxy_vd каза:

Защо това не е хит да го.... ? :1000(23):

Теа Тайрович изтрепа рибата с него? И как го пусна преди нашите?

Нали е на Даниел Ганев? Тия в Пайнер са направо за пребиване....   :1000(17):

И нейната е флоп, има най-малко гледания от всички пуснати песни от албума, а пък е единствената авторска от Ганев.

Това е ТОП:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Меца и Азия много са паднали бе.

Как ще са паднали? На ден 4 Галена и Дамян са имали с близо 80К по-малко. Когато тя има дует с Меди и Азис такива гледания ги отбелязваш като успех. Хич не сте обективни понякога, а е хубаво да бъдем и спрямо другите изпълнители.

20220724_151140.jpg.fa1332f70e644914bea321973d0770bb.jpg

20220724_151250.jpg.0728f73418682b9653b48267adb9c201.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

И нейната е флоп, има най-малко гледания от всички пуснати песни от албума, а пък е единствената авторска от Ганев.

Не знам какъв флоп е на Теа, но снощи като я пуснаха, дискотеката щеше да се срути. Почти изтри Исус и Качо от съзнанието на местният пиян чалга фен. Немах си работа да гледам албански клипове тия дни. Аз предлагам да спрем да броим каквото и да е, на когото и да е от нашите. Ние просто не съществуваме. Просветна ми даже що това на Камелия с Торино и Пашата прави милиони и без клип. Та албанския оригинал е със 114 милиона трафик! А като видях, ей това със 715 милиона щях да се гръмна... 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на дискотека. Пуснаха на Алфите сборната веднъж, Фики с "Отпусни се" 2 пъти и на нея избухвацията все още я има, така че гледанията предполагам са си реални. Меди и Азис с дуета 2 пъти и веднъж "Не мерси". На дуета се кефят хората. "Сладкото зло" също я пуснаха 2 пъти и на нея също си се избухва стабилно. Пуснаха на Емрах "Един на милион". На Емилия и Денис пуснаха "Пак ще се броиш". На Галена пуснаха най-много песни - "Ти не си за мен", "ВНЛ", "100 живота", "Феноменален" и "Еуфория". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Как ще са паднали? На ден 4 Галена и Дамян са имали с близо 80К по-малко. Когато тя има дует с Меди и Азис такива гледания ги отбелязваш като успех. Хич не сте обективни понякога, а е хубаво да бъдем и спрямо другите изпълнители.

20220724_151140.jpg.fa1332f70e644914bea321973d0770bb.jpg

20220724_151250.jpg.0728f73418682b9653b48267adb9c201.jpg

Ей Стела, я да не ме занимаваш с коментари повече, защото страшно дразнещо фейк ставаш.

Къде съм ги сравнил с wtb? В съботњ паднаха от 570 на 400. Това не е ли МНОГО.(не желая да ме цитираш)

  • Like 1
  • Dislike 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, foxy_vd каза:

Не знам какъв флоп е на Теа, но снощи като я пуснаха, дискотеката щеше да се срути. Почти изтри Исус и Качо от съзнанието на местният пиян чалга фен. Немах си работа да гледам албански клипове тия дни. Аз предлагам да спрем да броим каквото и да е, на когото и да е от нашите. Ние просто не съществуваме. Просветна ми даже що това на Камелия с Торино и Пашата прави милиони и без клип. Та албанския оригинал е със 114 милиона трафик! А като видях, ей това със 715 милиона щях да се гръмна... 

 

 

А дори не е най-слушана.

860М

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от вас вижда ли я някъде тази огромна турбо сензация на “Пистолета” с тези 3 милиона за 5 дни? За този огромен интерес това трябваше да звучи абсолютно отвсякъде и да се коментира от всички, но според мен си върви просто като нормален хит. 

На мен в Инстаграм дори песента на Анелия ми е на повече сторита…

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, след първата си дискотека в живота през 2016:

преди 19 минути, Stela каза:

Снощи бях на дискотека. Пуснаха на Алфите сборната веднъж, Фики с "Отпусни се" 2 пъти и на нея избухвацията все още я има, така че гледанията предполагам са си реални. Меди и Азис с дуета 2 пъти и веднъж "Не мерси". На дуета се кефят хората. "Сладкото зло" също я пуснаха 2 пъти и на нея също си се избухва стабилно. Пуснаха на Емрах "Един на милион". На Емилия и Денис пуснаха "Пак ще се броиш". На Галена пуснаха най-много песни - "Ти не си за мен", "ВНЛ", "100 живота", "Феноменален" и "Еуфория". 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Danger. каза:

Някой от вас вижда ли я някъде тази огромна турбо сензация на “Пистолета” с тези 3 милиона за 5 дни? За този огромен интерес това трябваше да звучи абсолютно отвсякъде и да се коментира от всички, но според мен си върви просто като нормален хит. 

На мен в Инстаграм дори песента на Анелия ми е на повече сторита…

Абсолютно никакъв отзвук не съм чул от тази песен, а познавам много мега фенове на Азис. Нито сторита, нито тикток клипове, нито я чувам да дъни от някъде.

Имената им просто събират гледания.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

Ей Стела, я да не ме занимаваш с коментари повече, защото страшно дразнещо фейк ставаш.

Къде съм ги сравнил с wtb? В съботњ паднаха от 570 на 400. Това не е ли МНОГО.(не желая да ме цитираш)

Виж сега, по принцип не може да забраняваш на хората да те цитират, след като пишеш тук. Не виждам какво толкова те дразни, че да избухваш така. Не може ли да водиш нормална дискусия вместо да се обръщаш така срещу хората? 

Не си ги сравнил, но въпреки, че са паднали с толкова, пак имат повече на този ден. Какво лошо има, че съм го казала? На мен лично "Пистолет" ми харесва много повече от дуета с Дамян. 

Ти не се спря да пишеш хапливи коментари за почти всеки изпълнител и песен, на които някой си е позволил да изрази, че се кефи... То не беше Галин, Алфите, Глория, "Сладкото зло" ... Не ги харесваш и свободно си изказваш мнението тук, а реагираш нападателно когато друг каже, че нещо не му харесва. 

Не знам защо виждаш скрит умисъл в това, че пиша срещу дуета с Дамян, при положение, че никъде не съм отрекла, че е хит. Както виждаш споделих и колко пускана беше Галена снощи. Сега се сещам, че пуснаха и "Скандал", а забравих да я напиша. 

И последно ти, като голям фен си припомни как реагираше остро когото се брояха гледанията на "Шефката" и се кефихме на успеха й. Обърна се срещу съфеновете си с доста по-остри коментари от моите сега и плю по песента. Много удобно забравяте някой факти. Иначе аз сега съм отстъпник и фейк, понеже съм го направила за дуета с Дамян... ;)

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Balkandji каза:

Моля да си отърсите от злобата и да бъдете сладки. :aj:

 

Поздрави Доган, съратника му и затворницата с това, ако стане много напечено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...