Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 41 минути, Just_Me каза:

Айде, айде 😂

Не забравяйте че сега всички са по морето и даже и Адам и Робов сами пълнят дискотеки на макс 🤷‍♀️ Даже и в Приморско е някъв ужасен гъч.

Не съм го забравил, но не ми се навлиза да обяснявам какъв е капацитета на дискотеката, отделно да обяснявам какво е във Варна неделя вечер, как е пълно мъртвило. Отделно 20лв вход. Който е бил, ще ме разбере😃

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Just_Me каза:

Илиян защо е пял с памперс 😫

Screenshot_20220726-105745_Gallery.jpg

Той си каза в едно интервю, че обича да носи дамски поли през лятото, за да му се разхлаждало между краката. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, SG каза:

At the end of the day и трите песни дето сте ги постнали са супер яките... повече, отколкото да си на три джина. :D

Не вярвам човешкия организъм да може да поеме толкова алкохол, три джина не са достатъчни, особено таргетираната тийн аудитория, за харесването на пумията възпяла ги. 

Аз лично минавам на мастика. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , SG каза:

Това гледам, че е направило 1М в Spotify. Данна е първата певица от тази генерация с такава соло песен.

И в ютуб има вече над 15 милиона. Това е най-яката и също така най-успешната песен на Данна. 😍

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DanielPiliov каза:

Някой нещо да каже…

https://vm.tiktok.com/ZMNX9xpp2/?k=1

Че "Сладкото зло" е хит. Страхотен прием на песента. Ще е в топа не само за сезона, а и за годината. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Челната петица за вчера:

1. Азис и Меди - 299k
2. Галена и Дамян - 234k
3. Анелия - 110k
4. Фики - 110k
5. Джена - 96k

 Уелкълм :ae:

Продължавам да не харесвам WTB, но държи стабилни гледания. Утре сигурно "Пистолет" ще падне под нея вече. 

Анелия и Джена се задържат добре и те. И двете песни са яки. Фики е бетон в топ 5. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така си е! Успешна е! Преслава да пази новата песен за есента! В тази си има живот още! 
Анелия и Джена с едни от хитовете на сезона! ❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

И в ютуб има вече над 15 милиона. Това е най-яката и също така най-успешната песен на Данна. 😍

Аз се колебая между Той и Дисниленд. И двете съм ги слушал като луд. Дани синг прави яки парчета, и да пее си я бива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...