Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Covidche каза:

Преслава и Константин с платени статии, яко помпат новия дует, май осъзнават колко е слаба песента:

image.png.62df519da02a5fd6b490714dbcc5e1d9.png

image.png.7689487fbbc20996e50cc34c69db0024.png

 

Платени статии, платени гледания, платени лайкове, платен интерес. Добре дошли в чалгата през 2022 година. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Just_Me каза:

Дано Камелия спаси положението, че тия двамата са трагедия 😬

След последната й песен имам съмнения, но да видим. Тия двамата чак албум решили да пускат... 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Covidche каза:

Тц тц тц, толкова шум. Ще каже човек, че е най-невиждания рекорд, а то сигурно има поне 5 песни с по-силен първи ден в чалгата.

Самата Преслава има повече от 5 песни с по-силен първи ден.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Много скромно, що не са поканили цялата Тройница, а само Камелия????? Никому неизвестни бедни хорица от народа Х Камелия + Счети + Таня ни Боева щеше да е къде къде по интересно. 

 

Каква ти Таня Не-Узунова? Гертруд беше официалният трети член на Тройницата със Счети и Кама Сутра. Ако човек беше късоглед, нямаше начин да разбере коя от трите руси къдравелки е. По-късно и Андри се появи и искаше да се присъедини към клонингите, ама сори скъпа, местата са заети. Добре, че Деса вече беше извън Пайнер, че Петорница клонинги всички заедно на един концерт щеше да е твърде много. :D

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Covidche каза:

Кои са тия поне 6 песни на Преслава с повече от 430К през първия ден?

Сещам се само за "Не се изтриваш".

Не се изтриваш, Изтрезняваш ли, Пиян, Така ни се пада. Толкова имаше и От утре.

Има сигурно 20 песни в българската музика с повече премиерни гледания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , lucellent каза:

Около 430к ако не се лъжа

Към Константин няма чак такъв интерес вече, така че предимно заради нея са ги направили и тези. Слабичко обаче. От месеци говорят за този дует все пак и сякаш трябваше да очакваме нещо голямо, а то нормална, приятна песен. Е, ако не врещеше така Константин, а си пееше нормално щеше да е по-приятна. 😁 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията за вчера според попнейбъл:

1. Сладкото зло - 222К

2. Единствено - 114К от 2 клипа

3. Меди с Мария - 109К

4. ВНЛ - 97К

5. Софи Маринова - Гърмиш - 82К

6. Турболенция - 81К

7. Пак ще се броиш - 67К

8. Борилов и Стефани - 64К

9. Сен Тропе - 54К

10. Мусака - 49К

---------------------------------‐----

Емануела - 45К

Габриела - Карма - 42К ❤

Симона и Адам - 36К :(

Ти не си за мен - 29К

От утре - 28К 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Stela каза:

Може би ще ни изненада с албум. 😁

Дано!!!

 

19М, а остават още 3 месеца до година от премиерата. Абсолютен рекорд за соло песен като изключим Хабиби и Мотел.

 

  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Дано!!!

 

19М, а остават още 3 месеца до година от премиерата. Абсолютен рекорд за соло песен като изключим Хабиби и Мотел.

 

От години не е имало такава силна соло песен и клип, 19М даже са много малко. Чудя се тази година някой ще успее ли да пусне по-добър проект (освен самата нея)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, THE IIconic каза:

Есил Дюран с концерт! 

Малък - в Joy Station, като концерта там на Фики под надслов "Другото лице на.." и ще има само поп, джаз и подобни.

/

Абе Алисия защо така фъфли в Капките 😄 Пак е надула джуките май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, lucellent каза:

От години не е имало такава силна соло песен и клип, 19М даже са много малко. Чудя се тази година някой ще успее ли да пусне по-добър проект (освен самата нея)

Аудио клипа има 1.6М, а в Spotify също е над милион за рекордно време.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Covidche каза:

Само аз ли не мога да я търпА тая Крисия в Капките? Няма такова превъзнасяне. 

И аз, и аз. 😁

Мисля, че не е дорасла за подобна изява и в образите, които прави си личи, че е още дете. В същото време журито я изкарват нещо велико и несравнимо, което е дразнещо. Бутат я много здраво. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Covidche каза:

Направо да си го наречем участие:

101770230_3097075250384545_2337684479407

Есил, мъжът й, някои видни членове на ДПС, синът й, кучето... ии да.. концерт.

Силно казано концерт наистина. 

Обаче в Капките Есил се справя доста добре. Алисия също на прилично ниво. Най-зле се представя Анка Калпазанка. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Covidche каза:

Изненадан съм от певческия талант на Алисия. Не говоря за днес, това беше трудна песен за нея, но по принцип се справя доста добре в шоуто. А преди някак си битуваше мнението за нея, че е плейбек продукт на звукозаписни обработки.

Иначе уместен ход да влезе в шоуто в момент на кариерен упадък. Само преди 5-6 години не срещаше проблем да прави песни с 8-12 млн. гледания, докато днес...

Аз даже в началото писах тук, че Алисия е на плейбек. Така си помислих. Не очаквах да се справя толкова добре. Дори днес въпреки трудния образ на мен ми хареса. Има позитивни коментари за представянето и в този сезон и дано да използва момента да си върне позицията. С правилната песен ще се получи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...