Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

@Covidche беше споделил тази песен в шок и ужас, но знаеш ли че им е подарена от Галена, както и последната соло на Камелия. Разчиства си бозите тук-там 💀

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е първият български изпълнител с над 100 хиляди последователи в Spotify. Втора е Преслава с 95к и всички останали са около и под 50к.

image.png.5f039d2aaf564137afcd2e4e966d7265.png

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Гальо каза:

Първата номер 1 песен на Прес във всички платформи - Youtube, Spotify, Apple music ❤️ На мен лично “От утре” ми е по-любима, но се радвам на успехите на новата.

E0608054-3763-4840-9744-D926-F3-EFF69-D.

И аз много се радвам, но няма да я чуя песента засега. Не знам защо, ама не кълна се нямам желание дори за веднъж да ги пусна тия песни за повече от 10 секунди. Нито 1 не зная. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Covidche каза:

Чудесно, така прави една истинси хитра дяволица. Уж подарък да са й задължени, а реално им пробутва отпадък.

След това стигаме до акъла на всяка едно от тях. Не си длъжен да записваш нещо тъпо, щото ти било подарък, освен ако не си тъп или наистина не ти харесва.

На Камелия песента не съм й обърнал внимание, считам не е хит. Но на Десита и Доника е някакъв безобразен селски опит за римейк на темата от The Boy Is Mine на Бранди и Моника. Песен, дето беше на първо място около 14 седмици през 1998 в САЩ. Нашата версия 24 години по-късно е покъртителна. Особено тоалетите им с изключение на белите одежди.

То на Доника сигурно почти всички песни са й давани. Албанският кавър от лятото сигурно не го е купила сама, не и след като Галс беше напазарувала яко песни от тях. Последно имаше този хит в плейлист в каналът си.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Stela каза:

20220504_002307.jpg.4bf4c651e4c77b2fd205ba8079c5b872.jpg

Имат ft. през 2016, дует през 2019, сега пак имат нов ft.

Става досаден този, и сам, и с топ име - голям хит няма да види повече. И комбинацията Галин и Преслава - 250К за ден :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Имат ft. през 2016, дует през 2019, сега пак имат нов ft.

Става досаден този, и сам, и с топ име - голям хит няма да види повече. И комбинацията Галин и Преслава - 250К за ден :1000(29):

Преди години беше изявил, усети ли, че хората вече не го искат и песните му не стават хитове, ще сложи край на кариерата си.

Е, време е, даже закъсня!

image.png.56da912b34528f8a924095176e15b406.png

image.png.eb7fe1209c659156386169688737d296.png

image.png.4c07a527f27a3c4b850fb7a7c9d3ee7f.png

image.png.b90b6b96faf94c0abec5417269b82220.png

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година хитовете са с по-слаба сила, като изключим дуетите на Емилия и Денис, разбираемо. Затова бих казал, че като за днешното ниво на жанра дуета на Доника и Десита може да се води за хит, разпознаваем сред чалга средите.

Едно продължавам да недоумявам- Галена ли не иска да даде по-голям тласък на племенницата си или тя самата иска да си изгради името без да я обвиняват, че точи парите на леля си. До този момент не е имала нито една песен или клип на такова ниво примерно, а много би й отивало.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Едно продължавам да недоумявам- Галена ли не иска да даде по-голям тласък на племенницата си или тя самата иска да си изгради името без да я обвиняват, че точи парите на леля си. До този момент не е имала нито една песен или клип на такова ниво примерно, а много би й отивало.

Доника ми се струва мега мързелива и сякаш Галена я бута повече отколкото трябва. Насила хубост не става 🤷‍♀️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро си инсталирах Спотифай. Някой може ли да ми обясни защо там не намирам "Две сърца" на Деси Слава? Излиза ми някаква неизвестна песен със същото заглавие на Даяна, но Десината класика - не. 🤷‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

Скоро си инсталирах Спотифай. Някой може ли да ми обясни защо там не намирам "Две сърца" на Деси Слава? Излиза ми някаква неизвестна песен със същото заглавие на Даяна, но Десината класика - не. 🤷‍♂️

Ами Пайнер изтриха албумите и отдавна оставиха част от синглите само!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Много ще чува този хит:

Да се готви. 

Ако аз бях продуцент на това предаване, щеше да слуша най-вече ;)  (щот си мисля че това се дочуваше в най-известния и клип) 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, RumyanaFen каза:

Ами Пайнер изтриха албумите и отдавна оставиха част от синглите само!

 

Странно ми стана, защото освен песните от втория ѝ пайнерски период, който да речем, че е от сравнително скоро, там има качени и доста стари песни от първия период, но най-наложилата се като златен хит липсва. 

Между другото, самите изпълнители (вкл. техните екипи) ли се грижат за профилите с тяхното име в платформата? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

 

Между другото, самите изпълнители (вкл. техните екипи) ли се грижат за профилите с тяхното име в платформата? 

Отдолу си пише от кого е качен даден албум или песен

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

Имат ft. през 2016, дует през 2019, сега пак имат нов ft.

Става досаден този, и сам, и с топ име - голям хит няма да види повече. И комбинацията Галин и Преслава - 250К за ден :1000(29):

250К за кой ден? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Доника ми се струва мега мързелива и сякаш Галена я бута повече отколкото трябва. Насила хубост не става 🤷‍♀️

На мен ми се струва зависима от продуцента. Каквото той каже- това прави.

преди 49 минути, ice_hot_sm каза:

Странно ми стана, защото освен песните от втория ѝ пайнерски период, който да речем, че е от сравнително скоро, там има качени и доста стари песни от първия период, но най-наложилата се като златен хит липсва. 

Между другото, самите изпълнители (вкл. техните екипи) ли се грижат за профилите с тяхното име в платформата? 

За Пайнерските албуми се занимаваха Пайнер, но явно въобще не са уреждали изтекли права. Понякога ме е яд, защото Две сърца наближаваше 300k стрийма и беше една от най-слушаните ретро песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...