Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Covidche каза:

Само аз ли не мога да я търпА тая Крисия в Капките? Няма такова превъзнасяне. 

Доста зле е откъм пеене, чета и коментари из нета - нищо хубаво няма за нея. Ако бе певица на 30-40 с доста години кариера зад гърба си, човек да си каже че й е отслабнал гласът..ама уви..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил ме разочарова страшно. Като проучвала Marilyn Manson, осъзнала че били сродни души и се сближила с него. Едно от първите неща които излизат, като напишеш името му, както в Гугъл, така и в Ютуб са обвиненията за сексуален тормоз. Няма как да не го е видяла. Потрес.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Крисия с най-много точки от зрителите. Алисия с най-малко. Това с Крисия е вот от съжаление. Не й правят услуга. 

Нормално. Пя една от най-скучните песни на Queen B.

Тази щеше да бъде перфектна за имитация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Есил ме разочарова страшно. Като проучвала Marilyn Manson, осъзнала че били сродни души и се сближила с него. Едно от първите неща които излизат, като напишеш името му, както в Гугъл, така и в Ютуб са обвиненията за сексуален тормоз. Няма как да не го е видяла. Потрес.

Много вътрешно приемаш нещата. Есил си направи образа много добре, а Marilyn Manson е доста труден за изпълняване. Това е важното. Ако се вдъхнови от него и за начина му на живот, то проблема си е за нея 😁 Не я виждам в такава светлина.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Нормално. Пя една от най-скучните песни на Queen B.

Тази щеше да бъде перфектна за имитация.

На мен ми допада песента. Каквото и да се беше паднало тя е трудна за имитация.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Много вътрешно приемаш нещата. Есил си направи образа много добре, а Marilyn Manson е доста труден за изпълняване. Това е важното. Ако се вдъхнови от него и за начина му на живот, то проблема си е за нея 😁 Не я виждам в такава светлина.

Изобщо не е трябвало да има имитация, но от екипът на предаването обичат да пробутват лайнари. 

П.С. не знам какво смешно има в поста ми. Нима не е възмутително, че жена с име публично, в национален ефир, в едно от най-гледаните ТВ предавания се идентифицира със сексуален насилник? Не може на всичко да се гледа през призмата на иронията.

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Изобщо не е трябвало да има имитация, но от екипът на предаването обичат да пробутват лайнари. 

П.С. не знам какво смешно има в поста ми. Нима не е възмутително, че жена с име публично, в национален ефир, в едно от най-гледаните ТВ предавания се идентифицира със сексуален насилник? Не може на всичко да се гледа през призмата на иронията.

Той е легенда, какъв е като човек е отделен въпрос. Това е трагедията на днешното време, че не се прави разлика. Ако аз съм изрод дето убива, но в акъла си гений дето може да намери лечение за рака ? По твоята логика, мен трябва да ме отпишат заради това което правя, а не да ме изолират и накарат да правя това което мога и  може да е реална полза? Отделно ако вече съм намерил/намерила такова лекарство за рак и се докаже, че да речем млатя мъжа си? И аз и лекарството трябва да бъдем баннати? 

Есил се асоциира с неговият творчески образ. За чавето под него, тя няма как да коментира. Не се познават, няма й да се запознаят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Той е легенда, какъв е като човек е отделен въпрос. Това е трагедията на днешното време, че не се прави разлика. Ако аз съм изрод дето убива, но в акъла си гений дето може да намери лечение за рака ? По твоята логика, мен трябва да ме отпишат заради това което правя, а не да ме изолират и накарат да правя това което мога и  може да е реална полза? Отделно ако вече съм намерил/намерила такова лекарство за рак и се докаже, че да речем млатя мъжа си? И аз и лекарството трябва да бъдем баннати? 

Есил се асоциира с неговият творчески образ. За чавето под него, тя няма как да коментира. Не се познават, няма й да се запознаят.

Ако продължаваш да слушаш или се асоциираш с изпълнител, знаейки че в пълното си съзнание е нанесъл тежка и перманентна травма над някой друг, означава че не си съпричастен с мъката и болката, която е изпитала неговата жертва. Щом не си с жертвата си с агресора.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама едно време се правеше на Лепа Брена, после дълго на Мадона, след това на Лейди Гага (въпреки че ако питаш видинска трибуна ще ти каже, че е обратното), после на Преслава, сега явно си е харесала Алисия.

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Covidche каза:

Не се сетих за носа. Обаче верно е като карма. Камелия преди 10-12 години беше стабилно захапала Преслава с критики, намразиха се. Десетилетие по-късно прокобата на едната застигна другата. 

Какво очакваш от Галена тази година?

Преди дни обявих, че абсолютния й връх беше достигнат през миналата година и оттук нататък пътят е знаем накъде.

Ами очаквам да си е на върха както досега. Проблема на Галена е, че всичките й песни са хитове, консумират се, но не остават във времето. Това не й пречи да е най - актуалната изпълнителка и със сигурност най - голямата модна икона. Cool фактора на Галена е огромен, точно той я бута в пош светлините.

За справка Цуца и Мара го нямат. Очаквам и албум. Наистина това което казваш е така, в момента има лек спад в цялата масовост на чалгата, но Галена пак си е топ хит мейкърката. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Covidche каза:

Какво очакваш от Галена тази година?

Преди дни обявих, че абсолютния й връх беше достигнат през миналата година и оттук нататък пътят е знаем накъде.

Няма накъде повече да се доказва тук, за да си надминава предните лидерски години. Остава й само да си поддържа топ позицията на лидерка и да е постоянна доколкото може. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

275117439_507378627416652_65558209728495

Като сестри са с Преса и Албена. Особено с втората са като близначки. 

Горката им майка как ги е раждала толкоз сестри-изгубихимбройкатавече-начки. Нека се помолим на иконите за жената. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Горката им майка как ги е раждала толкоз сестри-изгубихимбройкатавече-начки. Нека се помолим на иконите за жената. 

 

Нека наистина.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Covidche каза:

:3fdb8960598fa63e:

--------------

Отделно аз вече намерих лекарствА срещу рака. И са две: любовта ми и лековитата ми енергия. Второто действа от разстояние, питайте Стела как съм й давал лековитост в труден момент от Пловдив през Стара Планина, та чак до Ловеч. Хихи, хаха, хоу-хоу-хоу бе! :clap:

 

 

Така е. В този живот някои хора са лек, а има и такива, които са обратното. Потвърждавам, но рецептата няма да споделям. Да върви бизнеса нагоре. 😁

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Ако продължаваш да слушаш или се асоциираш с изпълнител, знаейки че в пълното си съзнание е нанесъл тежка и перманентна травма над някой друг, означава че не си съпричастен с мъката и болката, която е изпитала неговата жертва. Щом не си с жертвата си с агресора.

Не всички хора се интересуват какви са изпълнителите в живота. Някои познават само творчеството им. Честно казано и аз не знам какво е правил и кого е тормозил. Знам му няколко песни и това е. Не знаем Есил какво точно и колко е проучвала. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много истинско интервю на Деса. Говори за трудностите в детството си, разводите и килограмите. Била е измамена за телевизията и е фалирала. Не е имала пари дори да заснеме клип. 

 

  • Thanks 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Covidche каза:

Супер е. Благодаря, че го постна. Знаех за него, но чак сега го изгледах. Препоръчвам и на останалите.

Много добро впечатление ми направи колко е истинска. Не се притеснява да говори за проблемите си и се опитва да преодолява всичко. Визуално изглежда по-свежа тук и въпреки килограмите е хубава. Дано се пребори и с това. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

Ами очаквам да си е на върха както досега. Проблема на Галена е, че всичките й песни са хитове, консумират се, но не остават във времето. Това не й пречи да е най - актуалната изпълнителка и със сигурност най - голямата модна икона. Cool фактора на Галена е огромен, точно той я бута в пош светлините.

За справка Цуца и Мара го нямат. Очаквам и албум. Наистина това което казваш е така, в момента има лек спад в цялата масовост на чалгата, но Галена пак си е топ хит мейкърката. 

Според мен наистина станаха много силни проекти един след друг и може би сега е момента да забави темпото от към продуктивност. 1 до 3 песни до следващото лято на същото високо ниво. Не за друго а защото рискува да се създадът нереално високи очаквания към нея, които каквато и песен да направи да не успее да оправдае. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...