Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Песента сигурно е топ 10 в личният ми топ 10! Самият факт, че е един от малкото клипове на Галена под милион, доказва че чалга феновете нямат вкус!

Да, остана неоценена за жалост. Може би ако беше излязла сега в последните години щеше да се забележи повече.

На мен тази ми е в топа, а също не се оцени. Поне е направила милионче. Клипа е брутален! ❤

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , penakavalli каза:

Галче, милата, с тази рокля от кръста нагоре е архивирана, а от кръста надолу е като надуваем замък. 

Дискотечен хит на 2008 - Знам диагнозата. Тази толкова подценявана тук песен. ❤

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

"За последно" беше по-големият хит, "Мой" повече се задържа във времето просто.

"Мой" я пускат и до ден днешен по заведенията и се знае. Малина я пее по участията си и има добър прием.

Това клипче е на 2 години и има 900К! 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Слушате ли старите чанти и чичка-та?

 

 

Untitledswdedc.jpg

На първото изпълнение как почна да притиска шкембето на Рени. Криииндж. Викам тя ще му плесне един, аама явно й хареса да я бара.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

На първото изпълнение как почна да притиска шкембето на Рени. Криииндж. Викам тя ще му плесне един, аама явно й хареса да я бара.

Хахах, точно това щях да отбележа. Така я пипа по тумбака все едно е бременна от него.

Екстра Нина по повод темата, че едно време не са имали гримьори и стилисти: "В началото кат' започнах кариерата даже сутиен не носих! Никой не гледаше колко са ти големи." И гледаш как малката сестра Цветелина се мъчи да замаже ситуацията. :D 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

"Мой" я пускат и до ден днешен по заведенията и се знае. Малина я пее по участията си и има добър прием.

Това клипче е на 2 години и има 900К! 

 

Нали и аз това казвам 😁 

От "Аз" любима ми е тази, клипа също много ме кефи:

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

 

Боже, какво се е случило с лицето на Рени, опъвала се е и тя като Ваня и бузите й защо са кафеви?!

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Stela каза:

 

На мен тази ми е в топа, а също не се оцени. Поне е направила милионче. Клипа е брутален! ❤

 

 

Даааа

Една от най-яките ѝ песни. И до ден днешен си я пускам

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

На първото изпълнение как почна да притиска шкембето на Рени. Криииндж. Викам тя ще му плесне един, аама явно й хареса да я бара.

И аз забелязах, чак неловко ми стана! 

преди 26 минути, pacho каза:

Хахах, точно това щях да отбележа. Така я пипа по тумбака все едно е бременна от него.

Екстра Нина по повод темата, че едно време не са имали гримьори и стилисти: "В началото кат' започнах кариерата даже сутиен не носих! Никой не гледаше колко са ти големи." И гледаш как малката сестра Цветелина се мъчи да замаже ситуацията. :D 

Супер лафове пуска Екстрата винаги. Цвета да не се прави на скучна, стига е замазвала :P

 

  • Love 1
  • Hug 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ще се проваля дори получи кавър от Драгана Миркович, на която бабиш и Рокси не спират да се мазнят. 

 

Сърбите твърдят друго. :D

Music: Aleksandar Kobac 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Сърбите твърдят друго. :D

Music: Aleksandar Kobac 

Драганче е милионерка с репутация, сигурно вината е в този Александър, който е представил мелодията за своя. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, pacho каза:

Слушате ли старите чанти и чичка-та?

 

 

Untitledswdedc.jpg

Каква е тази вечеринка на отдавна залезли певачици от В група. Нелата какво пие за Бога, изглежда просто чудесно.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Каква е тази вечеринка на отдавна залезли певачици от В група. Нелата какво пие за Бога, изглежда просто чудесно.

Коментирай Нина как вдигна баджак пред скандализирания поглед на сестра си, пеейки "Екстра жена" след манастирски песни на колежки 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Коментирай Нина как вдигна баджак пред скандализирания поглед на сестра си, пеейки "Екстра жена" след манастирски песни на колежки 

 

Знаеш, че разпоретинките са ми най на сърце ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Слушате ли старите чанти и чичка-та?

 

 

Untitledswdedc.jpg

Чичката не пропуска да отбележи "слушал съм те като много малък" и "израснал съм с твоите песни" на всички - гледах Лия, Боева, Цветелина, Екстра Нина, на всички го заяви. Хич не им става приятно.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...