Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мило, от поста ти може да се направи следното обобщение: Галена е новата Глория. Халал да им е и на двете агитки новото прозвище.
images?q=tbn:ANd9GcSIvqUtv5sF_6Vc_UK5cvp

Ми те доста си приличат - визуално, като глас и дори като пеене. Едно време Глория беше мерилото за мода и пош. Даже взе правителствения хеликоптер да слезе на стадиона. И тя имаше маса хитове, беше сочена за модна икона. Сега това е Галена. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Виж този клип на Марчето Илиева от 2001-ва година, който е режисиран от Валери, чалгарките такова качество докараха към 2007-2008-ма чак, даже Люси яко се е вдъхновил за атмосферата на "Луда съм, че те обичам" на Есил - ваната, тъмнината. Валери си е еталон.

 

като изключим качеството на картината, което е нормално да се вдигне, тогавашните му клипове за попа са в пъти по-добри от това, което произвежда чалгата през 2022-ра (с малки изключения) - идея, концепция, заснемане, монтаж, всичко е шест. Иначе ако броим Люси за фолк певец (тогава май вече беше в Пайнер), първият клип на Милев за чалгата е този (много добър, дори песента не е съвсем нетърпима с него). Като монтаж специално могат само да се учат:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Като говорим за брутални клипове:

 

Най-добрият български клип. Всичко крещи АРТ. Пародия беше че наградиха Цура с лъскавият клип...

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Това е одялото на мъжа, който я нарича "проклета вещица". Тя се е отдала на ритуали, а за тях е необходима вещ /дреха, коса, нокти и т.н./, попила енергията на субекта, върху който ще се прилагат.

Благодаря, че ме просветли в тайнството на магията! 

 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Най-добрият български клип. Всичко крещи АРТ. Пародия беше че наградиха Цура с лъскавият клип...

Ами то беше станало навик да набутват Цура за някоя награда. Шиши добре е плащал. Сещам се когато взе наградата вместо Кулите на Глория. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ами то беше станало навик да набутват Цура за някоя награда. Шиши добре е плащал. Сещам се когато взе наградата вместо Кулите на Глория. 

За 2013 ли? Райна и Емилия имаха най-добрите балади тогава с Виновен и Ако си звезда, а дори не бяха номинирани...

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Най-добрият български клип. Всичко крещи АРТ. Пародия беше че наградиха Цура с лъскавият клип...

Една жена и Спри ме съм ги въртял по сто пъти, за което голям принос имат и клиповете. (Дай ми също беше много добър. Ще ми се пак да почне да прави такива неща ваша Галка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не ми казвайте, че бозата на Глория с балната рокля на мръсния плаж може да стъпи и на малкия пръст като идейност, метафоричност, изпълнение, концепция и визия на този проект на Цуци, защото ще ви обява за слепи и глухи:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HIStory каза:

като изключим качеството на картината, което е нормално да се вдигне, тогавашните му клипове за попа са в пъти по-добри от това, което произвежда чалгата през 2022-ра (с малки изключения) - идея, концепция, заснемане, монтаж, всичко е шест. Иначе ако броим Люси за фолк певец (тогава май вече беше в Пайнер), първият клип на Милев за чалгата е този (много добър, дори песента не е съвсем нетърпима с него). Като монтаж специално могат само да се учат:

 

Този клип обра половината награди на 1-вите награди на Планета. Наистина тогава всеки се стараеше да даде най-доброто от себе си, да вкара собствени идеи и иновации в цялостния продукт. Малина, която заедно със Скерлев въведе снимането с кран, Глория с бюти клиповете, в който бе залегнал контрастът между фона и визията на изпълнителя и ред други. Можем само да се радваме, че сме съпреживели тези времена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само не ми казвайте, че бозата на Глория с балната рокля на мръсния плаж може да стъпи и на малкия пръст като идейност, метафоричност, изпълнение, концепция и визия на този проект на Цуци, защото ще ви обява за слепи и глухи:

 

Тя наградата беше за песен, не за клип. "Кулите" стана сравнително популярна песен, със сигурност по-популярна от "Без думи". Неслучайно освиркаха Янева и тя кле публиката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

Тя наградата беше за песен, не за клип. "Кулите" стана сравнително популярна песен, със сигурност по-популярна от "Без думи". Неслучайно освиркаха Янева и тя кле публиката.

Янева държи по-добрият цялостен проект.
И в последното десетилетие Гло може само да си мечтае за балади като "Никога и никъде", "Още ли", "С какъвто се хванах", "Без думи", "Страх ме е", "Краят с мен" и "Убий ме".

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

За 2013 ли? Райна и Емилия имаха най-добрите балади тогава с Виновен и Ако си звезда, а дори не бяха номинирани...

 

Да, тогава. Спомням си, че хората масово бяха за Кулите. Виж какво освиркване понесе. Харесвам баладата й, но наистина имаше не по-малко заслужили. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Този клип обра половината награди на 1-вите награди на Планета. Наистина тогава всеки се стараеше да даде най-доброто от себе си, да вкара собствени идеи и иновации в цялостния продукт. Малина, която заедно със Скерлев въведе снимането с кран, Глория с бюти клиповете, в който бе залегнал контрастът между фона и визията на изпълнителя и ред други. Можем само да се радваме, че сме съпреживели тези времена.

Баш от тая година е най-нелепия клип на Глория с най-жалка и смешна визия - Любовен дъжд. Нищо бюти няма там 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Баш от тая година е най-нелепия клип на Глория с най-жалка и смешна визия - Любовен дъжд. Нищо бюти няма там 😁

Имах предвид Феникс. 😭
Като имаше повече финанси около връзката с Жоро, трябваше да заложи на Валери Милев, щеше да й направи клип еталон за цялата й кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Да, тогава. Спомням си, че хората масово бяха за Кулите. Виж какво освиркване понесе. Харесвам баладата й, но наистина имаше не по-малко заслужили. 

"Ако си звезда" е една от слабите балади на Емилия. "Виновен" я харесвам, щото обичам клетви и в припева Райна е топ, но в куплетите звучи потресаващо. Не помня и да се чу кой знае колко. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Имах предвид Феникс. 😭
Като имаше повече финанси около връзката с Жоро, трябваше да заложи на Валери Милев, щеше да й направи клип еталон за цялата й кариера.

Феникс си беше добре за тогава, на общия чалга фон си беше топ, като изключим Азис, който залагаше по-скоро на провокацията, но клиповете му бяха доста добри. Иначе за Милев - не се знае дали нямаше да направи Дай го двойно 2003 edition. Мен най ме е яд за Изповед - тая песен можеше да има брутален клип, а то... мизерия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, HIStory каза:

"Ако си звезда" е една от слабите балади на Емилия. "Виновен" я харесвам, щото обичам клетви и в припева Райна е топ, но в куплетите звучи потресаващо. Не помня и да се чу кой знае колко. 

И двете са едни от най-ужасните неща, които съм чувал в живота си. Баладката на Емилия е стерилна и скопена, а Райна пее фалшиво в цялата песен и тя не е за нейната тоналност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Янева държи по-добрият цялостен проект.
И в последното десетилетие Гло може само да си мечтае за балади като "Никога и никъде", "Още ли", "С какъвто се хванах", "Без думи", "Страх ме е", "Краят с мен" и "Убий ме".

Глория имаше попадения и тя. Може да не са станали някакви хитове, но са хубави песни:

Утре ще е по-добре 2013, Пясъчни кули 2013, Прегърни ме 2015, Не лъжи на колене 2016, Любовта настоява 2018

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Какво е това иронично "целувайте, целувайте" 💀

Джена got her vilain backstory here

Прогрес, когато реално има хитове и за певица.😭

 

Току що, Stela каза:

Глория имаше попадения и тя. Може да не са станали някакви хитове, но са хубави песни:

Утре ще е по-добре 2013, Пясъчни кули 2013, Прегърни ме 2015, Не лъжи на колене 2016, Любовта настоява 2018

Янева прави много по-чувствени и изпипани балади за мен. На Глото са ми равни и стерилни. Sorry not sorry.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Коментирай как за клип на 2009 са номинирани всякакви глупости, но не и този секси хит!

 

Не само клип, но и песента е топ! Много я обичам! Брутална Галка 😍

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Не само клип, но и песента е топ! Много я обичам! Брутална Галка 😍

Песента сигурно е топ 10 в личният ми топ 10! Самият факт, че е един от малкото клипове на Галена под милион, доказва че чалга феновете нямат вкус!

  • Like 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...