Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Тва съм го изтървал. Коя песен е гласена оригинално за дует на Ивана и Азис? 

Иначе между вампири вече казахме че няма как да стане дует, за какво тия трите да правят каквото и да било заедно? 

Василка сигурно газ още пикае.
+ Азис няма дует със Слави.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

О, не, Азис е нагаждач и използвач от класа, нека направя бърз прочит на дуетите и фючерингите, които е правил през годините, за да си пусне като октопод пипалата над музикалната индустрия и да парадира как той е най-успешния мъжки изпълнител.

Дуети / фючеринги:

* със знакови имена, дебютирали преди 2000 г. - Глория, Софи Маринова, Десислава, Марта Савич, Северина

* със знакови имена, дебютирали малко под или малко над 2000 г. - Тони Стораро, Кали, Мария, Ивана (неусъществения опит за дуетна песен, която тя представя самостоятелно), Малина, Устата, Дж Дамян, Ванко 1, Анелия (участието ѝ в "Гадна порода" и "Само с теб")

* със знакови имена, дебютирали в средата на първото десетилетие на този век - Галена, Андреа

*със знакови имена, дебютирали около 2010 - Галин, Теди А., Цуци П. ("Пей, сърце")

*със знакови имена, дебютирали в средата на второто десетилетие на този век - Фики

Чисто на чисто САМО с 2 от най-големите имена в чалгата никога не е имал обща песен:
kamelia.jpg

Че аз това не съм го отричал, на всички е ясно. Но е факт, че успя да излезе извън рамките на чалгата и е масово разпознаваем и приеман. Не като музика, де, като човек и образ. 

Иначе Преслава нали му беше приятелка, очаквах тогава да направят нещо, ама като и двамата са стиснати и всеки иска да мине аванта за сметка на другия няма как да стане.

С Камелия мисля, че много би им се получило. Поне преди време. И тя няма да е ок да поеме целия масраф обаче, а Азо само да се върне три пъти в клипа.

А коя песен на Ивана е трябвало да е дует?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Че аз това не съм го отричал, на всички е ясно. Но е факт, че успя да излезе извън рамките на чалгата и е масово разпознаваем и приеман. Не като музика, де, като човек и образ. 

Иначе Преслава нали му беше приятелка, очаквах тогава да направят нещо, ама като и двамата са стиснати и всеки иска да мине аванта за сметка на другия няма как да стане.

С Камелия мисля, че много би им се получило. Поне преди време. И тя няма да е ок да поеме целия масраф обаче, а Азо само да се върне три пъти в клипа.

А коя песен на Ивана е трябвало да е дует?

Чампагнето с тиърса. Даже май ти беше написал тази информация, че след като Ивана я пуска самостоятелно Азис яростно отива да се натиска на Гло за дует за отмъщение, вследствие на което се правят "Не сме безгрешни", която е щяла да бъде нейна самостоятелна с различен текст😭

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Василка сигурно газ още пикае.
+ Азис няма дует със Слави.

По-скоро Ивана трябва да пикае газ, ако 2003-та беше изкарала дует с Азис годината със сигурност ще да е нейна, тогава той беше на върха си и течеше и от чешмата. Нямаше да има спорове Ивана-Глория-Анелия-Десилава ли са най.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Чампагнето с тиърса. Даже май ти беше написал тази информация, че след като Ивана я пуска самостоятелно Азис яростно отива да се натиска на Гло за дует за отмъщение, вследствие на което се правят "Не сме безгрешни", която е щяла да бъде нейна самостоятелна с различен текст😭

Не съм го писал аз, то тогава Калудова ми беше черна, та не съм следил много кво се случва около нея - винаги ми е била вулгарна, евтина и лъхаща на скара от селски събор. Харесах ѝ някои неща чак когато се сгромоляса: 

Пак добре, че Гло-то веднъж е приела чуждо мнение - нейното предложение за дует е била "На чисто", никой нямаше да ги отрази с тая песен.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

59827ADB-96BE-45C5-9495-CB9FE3AEE9EB.png

5E7D744C-7D37-4354-9C07-3ADB60687B90.png

Кати вървеше, когато имаше излъчване на малоумна Лолитка, с която можеш да се гавриш. Затова и не прокопса в прехода си към зряла мастия, хората не я приеха. Тепърва да прави каквото и да е е повече от безсмислено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как решихте,че Галена е накарала Азис да направят дует като всичко във ВНЛ крещи АЗИС. Помним кой се мазнеше с месеци преди да излезе песента. По-скоро той я е поканил,за да си реанимира кариерата за пореден път на чужд гръб. Без Галя,ВНЛ щеше да е поредното хитче на Азис,което никой няма да помни след 2 месеца.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Не знам как решихте,че Галена е накарала Азис да направят дует като всичко във ВНЛ крещи АЗИС. Помним кой се мазнеше с месеци преди да излезе песента. По-скоро той я е поканил,за да си реанимира кариерата за пореден път на чужд гръб. Без Галя,ВНЛ щеше да е поредното хитче на Азис,което никой няма да помни след 2 месеца.

Е в краткото филмче казаха че песента и клипа са по подготовка на Галена. Там й изреди суперлативи как била най-голяма. Това за коя ли не го е казал. То не беше Деса, Гло, Преса, сега и Галя.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Е в краткото филмче казаха че песента и клипа са по подготовка на Галена. Там й изреди суперлативи как била най-голяма. Това за коя ли не го е казал. То не беше Деса, Гло, Преса, сега и Галя.

За Малина и Мария същото.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, xroflx9 каза:

Не знам как решихте,че Галена е накарала Азис да направят дует като всичко във ВНЛ крещи АЗИС. Помним кой се мазнеше с месеци преди да излезе песента. По-скоро той я е поканил,за да си реанимира кариерата за пореден път на чужд гръб. Без Галя,ВНЛ щеше да е поредното хитче на Азис,което никой няма да помни след 2 месеца.

Ти нали не вярваш, че Азис ще извади повече от сто лева за песен клип? Или поканата е била " Дай да направим песен, ама ти ще я платиш". Видимо е какво е нивото и колко влага в самостоятелната си продукция. Галена си го напазарува както си купи Десислава. Кой отказва скъп проект на аванта? Пък за нея е престиж да има дуети с тях. Всички печелят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, HIStory каза:

Ти нали не вярваш, че Азис ще извади повече от сто лева за песен клип? Или поканата е била " Дай да направим песен, ама ти ще я платиш". Видимо е какво е нивото и колко влага в самостоятелната си продукция. Галена си го напазарува както си купи Десислава. Кой отказва скъп проект на аванта? Пък за нея е престиж да има дуети с тях. Всички печелят.

То понеже е голям престиж да имаш дует или фийт с Азис. Дори Пепа Транс,Ани Хоанг и подобни недоразумения имат песни с него. Престиж е до имаш дует с Трифонов,но не и с Азис.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Не знам как решихте,че Галена е накарала Азис да направят дует като всичко във ВНЛ крещи АЗИС. Помним кой се мазнеше с месеци преди да излезе песента. По-скоро той я е поканил,за да си реанимира кариерата за пореден път на чужд гръб. Без Галя,ВНЛ щеше да е поредното хитче на Азис,което никой няма да помни след 2 месеца.

Внимавай да не те прочете, че мангалката костинбрадска няма спи и ще ти метне някоя магия от тези на баба му.. 

  • Haha 5
  • Sad 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, xroflx9 каза:

То понеже е голям престиж да имаш дует или фийт с Азис. Дори Пепа Транс,Ани Хоанг и подобни недоразумения имат песни с него. Престиж е до имаш дует с Трифонов,но не и с Азис.

Все тая кой има песни с него - едно от най-популярните лица на чалгата е и един от много малкото, приемани и извън нея. Галена може да е икона в чалга средите и клубовете, но й липсва масовостта и тежината, която той си е извоювал по един или друг начин извън тях. С Десислава беше същото. 

Колко е престижно и колко позитиви носи да имаш дует с Трифонов питай Невена Цонева. Откакто влезе в политиката пък името му съвсем девалвира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе достатъчно по престижно е да имаш дует със Слави, отколкото с Азис. Именно затова от чалгата има само Софи Маринова. Ако беше лесно и непрестижно всяка щеше да има както е с Азис. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе достатъчно по престижно е да имаш дует със Слави, отколкото с Азис. Именно затова от чалгата има само Софи Маринова. Ако беше лесно и непрестижно всяка щеше да има както е с Азис. 

В минало време може би, към днешна дата - не мисля. Колко от вас знаят за съществуването на този проект/пародия на така култовия Слави?

Първоначално песента трябваше да е с Десислава, но в случая се радвам, че се е провалила идеята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, HIStory каза:

 

Колко е престижно и колко позитиви носи да имаш дует с Трифонов питай Невена Цонева. Откакто влезе в политиката пък името му съвсем девалвира.

До това заключение ли стигна след поредното социологическо проучване сред 50 души?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , HIStory каза:

Ти нали не вярваш, че Азис ще извади повече от сто лева за песен клип? Или поканата е била " Дай да направим песен, ама ти ще я платиш". Видимо е какво е нивото и колко влага в самостоятелната си продукция. Галена си го напазарува както си купи Десислава. Кой отказва скъп проект на аванта? Пък за нея е престиж да има дуети с тях. Всички печелят.

Галена не го прави от престиж, а от това че има потенциал в тези имена. Перфектно знае как да играе тази игра и затова толкова години е в топа. Примерно, нито Фики, нито Деса, нито много други са били в пикът си, когато направи песни с тях, дори самата е била много над тях като интерес, но като имена и партньори перфектно пасват на дуетните песни които направиха. Дори един Живко в Хаваната е точно на мястото си.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост Съдбата ни лиши от шанса тази песен, представляваща екзистенциален катарзис, да ни бъде представена кати трио между Глория, Ивана и Камелия.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...