Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 38 минути, WindWalkerMonk каза:

Значи стига вече с Преслави, Галени, Глории, Анелии и тем подобни магарици с по 20+ годишни кариери. Бабичките да си ги слушат тях. Време е за новото:

 

 

Време е да пуснем центрофугата наистина! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 часа , HIStory каза:

Чичката не пропуска да отбележи "слушал съм те като много малък" и "израснал съм с твоите песни" на всички - гледах Лия, Боева, Цветелина, Екстра Нина, на всички го заяви. Хич не им става приятно.

Няма значение. Extrata го прецака, като отговори на въпроса дали "Extra Woman" е неин албум. Тя каза "може би е твое" :D

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Няма значение. Extrata го прецака, като отговори на въпроса дали "Extra Woman" е неин албум. Тя каза "може би е твое" :D

Сега го пуснах да видя за кво иде реч, и тук почна с култовото "аз израснах с вашите песни". Рени само дето не го ошамари 🤣

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не коментирахте и това че някой й предлагал 50,000 евро за секс. Според мен тази жена съвсем не е наред с главата и лъже и говори глупости като *******.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Не коментирахте и това че някой й предлагал 50,000 евро за секс. Според мен тази жена съвсем не е наред с главата и лъже и говори глупости като *******.

Хора сякви, нали, извращения и фетиши колкто искаш, пък и една класация навремето явно показа нагласите на из родните географски ширини, но реално ако имаше нещо вярно, нямаше да се хвали, а щеше да е ги е взела ;) 

А сега следва материала за въпросната класация 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали е най-голямата фурнаджийска лопата в жанра.

Плюеше по цици, комерс музика, външен вид и накрая си направи всички възможни добавки.

Плюла е и колко леки жени били някои колежки, а самата тя има 7 деца от 12 мъже🤦‍♂️
 

Преди като учех в СУ съм я виждал на няколко пъти и много грозно впечатление ми е правила.

Веднъж имаше някаква супер шумна лелка до стопанския факултет и аз говорех с колеги как е пълно със селяци, а после установихме, че това била кали.

Крив човек и доста подмолен.

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ох, ама те са записвали още март миналата година.

https://vm.tiktok.com/ZMLqDwUTy/

О, не, това е дъното. На Галош да ѝ се даде награда "Благотворителка на годината", че е поела курс по спасяване на потъващи кораби - Криско, Азис, сега и този.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Хора сякви, нали, извращения и фетиши колкто искаш, пък и една класация навремето явно показа нагласите на из родните географски ширини, но реално ако имаше нещо вярно, нямаше да се хвали, а щеше да е ги е взела ;) 

А сега следва материала за въпросната класация 

 

Тука е любимото ми "Ама ти си Илиенци"😁 Няма прошка Гло. Иначе като цяло е права Вулева за всички, много съм се смял.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Въпроса към Деса в Сигналното, което @Lelqtian е качил: "Имитирате ли Ивана по тегло?" 🤭😭

Топът от тоя материал обаче е, за мое съжаление, на Лиси - "минавате покрай кофа, да не се блъснете". :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Меди обаче още си седи на върха на тренда, дори и Емилия и Денис не могат да свалят тъпата Мария вече трети ден.

Гледания не важат, когато си капарираш мястото, както виждаме. Всичко се купува. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Just_Me каза:

Да, дует с Дамян. Тук отдавна се тръби за него, пък да видим дали изобщо ще го пуснат 😂

Щях да кажа, може и да не е толкова силна, щом я пази вече една година, но така се заговори и за дуета с Азис, още преди Скандал.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Щях да кажа, може и да не е толкова силна, щом я пази вече една година, но така се заговори и за дуета с Азис, още преди Скандал.

Ще видим, да. Те по принцип някои песни си чакат 2-3 години преди да им дойде ред.

Дано е нещо бързо, а не втора балада..нека има баланс 😅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Гледания не важат, когато си капарираш мястото, както виждаме. Всичко се купува. 

Счетоводителката не е вписала правилно формулата на алгоритъма на Ютюб в Екселската таблица, вследствие на това е пресметнала грешно колко точно гледания да си напазарува. 😭

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Just_Me каза:

Ще видим, да. Те по принцип някои песни си чакат 2-3 години преди да им дойде ред.

Дано е нещо бързо, а не втора балада..нека има баланс 😅

От Кости едва ли ще е балада. Според мен ще си е точно като втора част на Хаваната.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

О, не, това е дъното. На Галош да ѝ се даде награда "Благотворителка на годината", че е поела курс по спасяване на потъващи кораби - Криско, Азис, сега и този.

Не мисля, че Азис има нужда да бъде спасяван от Галена. Той и утре да спре изобщо да издава песни, ще си има работа и ще бъде търсен до края на живота си. Създал си е име, има зверски талант и изобщо е в различна графа от стандартните чалга изпълнители. За нея не съм сигурен, че би било същото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...