Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Кажете с кой е дуета на Галена де. Щом първоначално ще бъдем шокирани да не е с Галин или някоя Алфа?

Бог да пази, не е чак толкова зле. Галин всичко което е говорил е стигнало до Галена и никога няма да има дует или фийт.

Надявам се поне, че гледам е последвала Джесита, но сигурно в знак на благодарност, че й махна Доника от главата.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 часа , GSA каза:

Кога въпросните актуални ще реализират подобна песен-шедьовър? За композиране и създаване на текст със стойност дори не смея да питам.

 

Десислава, Меди, Галена- всичките имат поне по една въздействаща балада в последните години, а на някои даже и клиповете им са по-силни, да не говорим колко по-успешни са (с 10+ милиона отгоре). Някои като Анелия, Емануела, Нелина и любимката ти Райна имат също толкова недоценени песни като баладите на Глория- "Двама", "Пожелавам ти", "От щастието най-боли", "Написано с любов", "И дори да боли".

Иначе това ми е най-любимото от Гло за изминалото десетилетие, както съм казвал. Ако я беше издала примерно през 2014 можеше да си спаси остатъка от кариерата.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Кажете с кой е дуета на Галена де. Щом първоначално ще бъдем шокирани да не е с Галин или някоя Алфа?

DJ Damyan?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

DJ Damyan?

 

За дует с Дамян се знае отдавна, ама да няма някой друг 🤔 Дано не! Време й е за повечко самостоятелни!

преди 13 минути, BaGaBoNtIn каза:

Какъв е този измислен сайт? 😄

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Когато друга напълни НДК сама, 4 пъти, направи концерт с бенд и пее като звяр, тогава ме цитирайте и ми носете от 100 кладенеца вода. Но да сравнявате продали се на комерса индивиди с Глория.. не върви. Най-голямата си остава тя и да ви харесва, и да не ви харесва (както казва Мара). 

 

Добре де, никой не отрича, че е пяла. Никой няма да каже, че концерта й не е перфектен. Хората казват, че извън него няма никаква концепция и никой (освен феновете и симпатизантите) не слушат песните й. 

Стига сме бутали този концерт. На фона на него мога да ти пусна бълвочите й по общите където освен тъпи и неизвестни песни, пее на плейбек и се разхожда с рокля на Юнона. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Когато друга напълни НДК сама, 4 пъти, направи концерт с бенд и пее като звяр, тогава ме цитирайте и ми носете от 100 кладенеца вода. Но да сравнявате продали се на комерса индивиди с Глория.. не върви. Най-голямата си остава тя и да ви харесва, и да не ви харесва (както казва Мара). 

 

Добре де, никой не отрича, че е пяла. Никой няма да каже, че концерта й не е перфектен. Хората казват, че извън него няма никаква концепция и никой (освен феновете и симпатизантите) не слушат песните й. 

Стига сме бутали този концерт. На фона на него мога да ти пусна бълвочите й по общите където освен тъпи и неизвестни песни, пее на плейбек и се разхожда с рокля на Юнона. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

 

Стига сме бутали този концерт. На фона на него мога да ти пусна бълвочите й по общите където освен тъпи и неизвестни песни, пее на плейбек и се разхожда с рокля на Юнона. 

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

 

Най-големия МЕГА , ГИГА ХИТ на Юнона! Трудно пускаш - беше песен и хит на десетилетието, голяма конкуренция на "Ходи се лекувай"!

 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

За Хавана 2 си е окей.

Да, става. Сама си беше голям хит, ако и намериш рецитала на турнето се приемаше много добре. Но за мен "Сезона на дините" беше топ хита тогава. 

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Да, става. Сама си беше голям хит, ако и намериш рецитала на турнето се приемаше много добре. Но за мен "Сезона на дините" беше топ хита тогава. 

 

Яка е, не знам хората как са я приели, но за мен хита е:

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре де, никой не отрича, че е пяла. Никой няма да каже, че концерта й не е перфектен. Хората казват, че извън него няма никаква концепция и никой (освен феновете и симпатизантите) не слушат песните й. 

Стига сме бутали този концерт. На фона на него мога да ти пусна бълвочите й по общите където освен тъпи и неизвестни песни, пее на плейбек и се разхожда с рокля на Юнона. 

Те другите рапсодия Вардар пеят и страхотна концепция имат.  Добре, че са били продуценти като Стефан Статев едно време... Едната в шлифер с виснали вимета в манджата, другата с 300 деца от 300 мъже, четвъртата с един хит се побърка да го натрапва. Тъпи участия на плейбек с нелепи визии, празни зали с роми. Нямат албуми, нямат сайт, нямат концерт, нямат спонсори и награди вече, нямат твърда собствена публика. Изпоизтриха им песни от Спотифай, по Господари на ефира ги даваха заради Оцко. Триха им песни от тубата с милиони гледания, възстановиха ги наново - нямат и половин милион.

То такива като Кати и Цветелина, дето едно време бяха терминаторки и се отказаха, са запазили много повече достойнство. "Пеперуда", "100 мерцедеса" и на Глория песните са 100 пъти по-големи хитове от на тия, дето тука ги възхвалявате, и без да са били натрапвани по концерти.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , HIStory каза:

Песента я харесвам, ама клипа, дето на сто места говори за него,  е "една туристка в Париж". Винаги асоциацията ми е била със "Someone like you" - сниман в Париж, не изглежда скъп, но има идея, емоция и реализация, не пози и мятане на коси пред Сакре Кьор. Ако тая песен беше с такъв клип щеше да е наистина да е шедьовър, ама важното е да сме снимали в Париж, не е важно какво:

 

Същата работа като с "Двойна игра", където отиде да размятва коси по мостове и пред мелници в Холандия. Гло отдавна не е правила адекватен за времето си клип. Отива в чужда страна и снима на места, където и тук би могла, от което няма никакъв смисъл. Сюжетен клип не е имала от 100 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи питах едно момиче на 20 дали знае за Глория, каза "не", но е чувала за Ивана, Гергана, Анелия и песни като Дяволско желание, Пиленцата... Все неща от периода на последните мега хитове на Глория. 😕

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Снощи питах едно момиче на 20 дали знае за Глория, каза "не", но е чувала за Ивана, Гергана, Анелия и песни като Дяволско желание, Пиленцата... Все неща от периода на последните мега хитове на Глория. 😕

Ти пишеш това: god have mercy on our souls
И малко по-късно не проявяваш никаква жалост към феновете на Гло. 😭

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Галена докога ще спасява тоя цървул от тотално забвение? 

Новата му песен има 200к за седмица. Тотален потрес!

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ти пишеш това: god have mercy on our souls
И малко по-късно не проявяваш никаква жалост към феновете на Гло. 😭

Както пее любимката им "Не заслужаваш"

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете: Кой изобщо слуша чалга през 2022-ра? Попът е топ жанрът.
Криско - 200 к за седмица на последния сингъл
Пресис - 1,8 млн. за седмица на последния сингъл.

🥰

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Снощи питах едно момиче на 20 дали знае за Глория, каза "не", но е чувала за Ивана, Гергана, Анелия и песни като Дяволско желание, Пиленцата... Все неща от периода на последните мега хитове на Глория. 😕

Ситуацията към 2022:

Гергана работи в Лидл.

Ивана няма нова песен от... не знам от кога, с участията също го е закъсала.

Анелия стана неразличима от комерси и още от "Игри за напреднали" изгуби една камара истински фенове, защото си изгуби индивидуалността и се сля с масата, за да оцелее. Участията ѝ са нарицателно за резил - плейбек, храчи в салфетки, говори и се държи неадекватно.

Глория - отвори си инстаграма ѝ и ще разбереш. Казаха ви го - не е толкова зле, колкото я изкарвате, не знам кому е нужна тая офанзива в момента и какво се печели от нея. Да поговорим малко за другите.

Зададох въпроси, без да се заяждам:

Докога празни зали, пълни предимно с роми?

Защо вече няма концерти и спонсори?

Защо срокът на годност на песните рязко спадна?

Защо им трият песни нонстоп отвсякъде?

Защо на мероприятия като БГ Коледата няма какво да пеят?

Защо няма турнета и се върнаха обратно в кръчмите?

Защо няма награди?

Защо ги натириха от НДК?

Предполагам, без отговор ще остана. И последно - преди олигофренът Сашо Роман да каже, че Глория няма хит и 2-3 -ма крещящи субекти да почнат като папагали да го повтарят, никой преди това не е повдигал такъв въпрос. Една лъжа, повторена сто пъти, стана истина.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...