Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

От 21.04.2022 г. от 11:29, adorable каза:

Наистина е малоумно това със следването и отследването. Но това им е най-малкият проблем.

Примерно Десислава онзи ден при Цитиридис каза нещо, което много повече ме възмути. Че не е гласувала на избори никога в живота си, защото винаги е "вярвала, че нещата са предрешени и че отпреди години политиците са си подготвили сценариите". Да, има ги тия моменти като Плана Ран-ът, но това не значи да не гласуваш и да нямаш отношение към процесите. Недопустимо е за зрял човек с претенции и положение в обществото.

Ми той и целият ни живот на всички е предопределен до огромна степен, ама дай с това да се оправдаваме и нищо да не правим. Нищо против Деси като певица и човек, ама просто не се усещат как се излагат някой път. Направо по-добре да не говорят. Имам чувството, че на повечето певици феновете им са класи над тях.

Само дето Преслава е качила сторита със Симона Загорова и е тагнала и Глория, а Глория също го е споделила, което отново показва изопачените глупости на форума тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , HIStory каза:

На мен пък ми липсват времената, когато т. нар.  "плеймейтки" си бяха обикновени компаньонки:

 

Ако визираш конкретно това момиче, чийто клип си постнал, мога да ти гарантирам, че тя не е, познавам я, познавам родителите ѝ, живели сме етаж над етаж, така че... Жалко, че не ѝ провървя с музикалната кариера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако визираш конкретно това момиче, чийто клип си постнал, мога да ти гарантирам, че тя не е, познавам я, познавам родителите ѝ, живели сме етаж над етаж, така че... Жалко, че не ѝ провървя с музикалната кариера.

Не визирам конкретно и само нея, а всички подобни тип Джорджии, Анджелини, Тини, мини и подобни бездарници с вид, излъчване и поведение на третокласни компаньонки, кои минаха за кратко през чалгата и някой не помни съществуването им.

 Новото поколение тип Ария, Палома, Ая, Джия и сие ги чака същата съдба. То по колко начина можеш да се разкрачиш, надупиш и овъргаляш по пода? Първия път е интересно, втория е ок, на третия ти е все тая. 

Принципно по белия свят, че и в третия (с малки изключения) с музика се занимават хора с талант, които има какво да кажат на хората с музиката си и които искат да изразят себе си. Тука всяка втора :), дето един тон не може да изкара, става певица. Айде аман.

Ако бях на мястото на ДС, Софка, Глория, Преслава и всички пеещи - отдавна да съм се отказал. Би ми било супер обидно някакви бездарници, в които някой си чичак налива пари, да са ми конкуренция, че и по-предпочитани на моменти. Съществителното "певица" не идва ли от глагола "пея" все пак?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако визираш конкретно това момиче, чийто клип си постнал, мога да ти гарантирам, че тя не е, познавам я, познавам родителите ѝ, живели сме етаж над етаж, така че... Жалко, че не ѝ провървя с музикалната кариера.

То на тази Цеца кариерата ѝ е била обречена още преди да започне - първо заради псевдонима, второ защото всичко в тоя "проект" крещи ЕВТИНО - певицата, песента, дрехите, екстеншъните... И айде, за да не се засягаш заради комшийката, ето ти друг идентичен пример: 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, HIStory каза:

 

 

Принципно по белия свят, че и в третия (с малки изключения) с музика се занимават хора с талант, които има какво да кажат на хората с музиката си и които искат да изразят себе си. Тука всяка втора :), дето един тон не може да изкара, става певица. Айде аман.

Ако бях на мястото на ДС, Софка, Глория, Преслава и всички пеещи - отдавна да съм се отказал. Би ми било супер обидно някакви бездарници, в които някой си чичак налива пари, да са ми конкуренция, че и по-предпочитани на моменти. Съществителното "певица" не идва ли от глагола "пея" все пак?

В третия свят почти няма бездарници. Публиката не допуска такива да прокопсат.

Защо да се отказват талантливите? Напротив, трябва да бълват повече, за да се набива на очи контрастът. Ти би ли спрял да работиш заради тъпи колеги?

От пачаврите тая беше най-яка

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Ако бях на мястото на ДС, Софка, Глория, Преслава и всички пеещи - отдавна да съм се отказал. Би ми било супер обидно някакви бездарници, в които някой си чичак налива пари, да са ми конкуренция, че и по-предпочитани на моменти. Съществителното "певица" не идва ли от глагола "пея" все пак?

Че тя Глория изглежда като отказала се. И не е в никак завидна позиция като такава, не се и доближава до статута на други отказали се като естрадните, примерно. А ако останалите споменати чалга диви се оттеглят заради присъствието на бездарниците, само биха изглеждали смешни с възмущенията си. По-добре е да оцеляваш въпреки средата, в която си- затова и Дес и Софка, да не говорим за Преслава, са в добро положение в момента (не говоря за качеството).

За пеенето съм съгласен, но само донякъде. Хубаво е певеца да може да пее, това винаги ще му носи точки дори и да не е оценен за времето си. Но от друга страна пеенето само по себе си е било най-важното във времена, в които възможностите да се предлага повече не са били особено развити. Докато днес живеем в ера, в което е необходимо не само за се слуша, а и да се гледа. И във връзка с това всички тия плеймейтки биха били страхотни нови Андреи ако и на тях самите не им беше наложено, че трябва да правят типични еднакви комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Счети и Денис с последните 2 дуетни песни получиха първите си #1 хитс в Spotify, с 2 повече от една Преслава която вече 4-та година не може да го направи, примерно. Колкото и да набира скорост, все още е доста трудно за бг песен да стигне върха. 

image.png.12e4da30223d8112f8ff964eb856d99c.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , HIStory каза:

То на тази Цеца кариерата ѝ е била обречена още преди да започне - първо заради псевдонима, второ защото всичко в тоя "проект" крещи ЕВТИНО - певицата, песента, дрехите, екстеншъните... И айде, за да не се засягаш заради комшийката, ето ти друг идентичен пример: 

 

 

Тази ѝ е жестока, поведението пред камерата е потрес, но в момичето има потенциал, просто кофти песни, които не са нито достатъчно хитови, нито ще я различат от масовката, нито ще я направят запомняща се.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

някаква прохождаща вкарала Деса в дебютния си клип.

 

От толкова много Галена и Преслава ти се е изпарил мозъка!

ХИТ!!! ❤️

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

От толкова много Галена и Преслава ти се е изпарил мозъка!

ХИТ!!! ❤️

Каза го човекът който харесва новата на фашистката Емануелция...но ще ти го простим щом слушаш Юнониш! 

  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.04.2022 г. от 11:29, adorable каза:

Наистина е малоумно това със следването и отследването. Но това им е най-малкият проблем.

Примерно Десислава онзи ден при Цитиридис каза нещо, което много повече ме възмути. Че не е гласувала на избори никога в живота си, защото винаги е "вярвала, че нещата са предрешени и че отпреди години политиците са си подготвили сценариите". Да, има ги тия моменти като Плана Ран-ът, но това не значи да не гласуваш и да нямаш отношение към процесите. Недопустимо е за зрял човек с претенции и положение в обществото.

Ми той и целият ни живот на всички е предопределен до огромна степен, ама дай с това да се оправдаваме и нищо да не правим. Нищо против Деси като певица и човек, ама просто не се усещат как се излагат някой път. Направо по-добре да не говорят. Имам чувството, че на повечето певици феновете им са класи над тях.

Мен пък именно това изказване на Деса ме впечатли. Има сектори, чийто служители задължително трябва да са аполитични, ако желаят да продължат да си упражняват професията или изобщо да изпълняват някаква - например този на държавната администрация, военния и т.н., а защо не и музикалния. Ако Деса гласува за една партия, а пее по митинги на всички останали би се изтълкувало като лицемерно. Не е нужно политиката така отявлено да навлиза в изкуството (чалгата е изкуството на масите, на бедните хора от народа) и някоя от чалгаджийките да облъчва нейните почитатели да се трансформират в застъпници на нечий политически електорат. Прихванали сме много от синдрома на Америка и Западна Европа, че непременно трябва абсолютно всички да са социално и политически ангажирани, а има хора на които изобщо не им пука за политика или са тотално отвратени от всички кандидати, не намират подходящия и предпочитат да не пуснат гласа си за никого, отколкото да е на принципа "за по-малкото зло". 

Да, може би грешката е в Десислава, че не излъга или изигра роля, а бе напълно откровена, но и зрелите хора с претенции и положение в обществото имат право да не се подчинят на тази социална норма. Ако следвахме правилото, че това е недопустимо за човек с претенции и положение в обществото, то в България има може би най-много политически обременени хора, чийто мизерно съществуване се движи именно от политическите лица на деня, а не от целите, хъса и идеята да постигнат нещо смислено в живота си и да се реализират по някакъв начин. Десислава е направила достатъчно социални дейности - пяла е в Българската Коледа, по благотворителни концерти, на София прайд и т.н и може да си позволи да не заема позиция по този въпрос, това няма да я направи нито лоша, нито изложила се, нито нямаща отношение, а напротив.

Нека си го кажем в прав текст политиката е лайняна работа и никой интелигентен човек не би се набутал там с ясното съзнание на какво ще бъде подложен той, роднините, семейството и приятелите му. И само хвала за Деса, че се разграничава от тази сфера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Каза го човекът който харесва новата на фашистката Емануелция...но ще ти го простим щом слушаш Юнониш! 

Модата с арт-фашизма тръгна от Андреа, много моля, мина през Кралица Лиди и сега стигна до тази долнопробна селянка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Andrew Cunanan. каза:


Тази също е доста добра с изключение на кьопавия припев, който сигурно някой първолак го е съчинявал.

Top!

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Докато днес живеем в ера, в което е необходимо не само за се слуша, а и да се гледа

Сам го каза - не само да се слуша, а И да се гледа. Не само да се гледа.

Хубаво, нека има и не толкова талантливи, но да компенсират с друго. А то - нито глас, нито присъствие, нито новаторство. Андреа прокопса, защо влагаше пари, но и идеи и беше различна от масата.  Нека предложат нещо различно, неправено до момента - да им простиш бездарието. Иначе ми е все тая коя е решила да омете пода със задника си и да си отвори краката пред камерата тоя месец, това съм го гледал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

В третия свят почти няма бездарници. Публиката не допуска такива да прокопсат.

Защо да се отказват талантливите? Напротив, трябва да бълват повече, за да се набива на очи контрастът. Ти би ли спрял да работиш заради тъпи колеги?

От пачаврите тая беше най-яка

 

Ако въпросният тъп колега получава толкова или повече, колкото аз (пари, внимание, слава - все тая), без да може да си напише името правилно и всички му викат "Страшен си" - да, бих, ще си търся поприще, където ще се цени какво и колко мога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...