Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Усещане за Мерилин е хит, какъвто Счети може само да си мечтае да има. 🤭

notice how u said счети and not счети и компания.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@Andrew Cunanan.хич не си добре с това разпореждане кой трябвало да живее и кой да умре. Особено пък на днешния ден... То хубаво ги бъзикаме чалгарките, но е добре все пак да има и някакви граници. Никак не е ок за една Глория, дъщеря и майка да кажеш "да беше умряла през 2005".:1000(10):Не е човешко, не е морално. Нито пък това, че Райна е предпочела да не ражда от когото и да е само защото "трябва", означава, че няма право да живее. Що за глупости. И стига си ми спамил с подмазвачески лайкове на постове отпреди 100 години.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

@Andrew Cunanan.хич не си добре с това разпореждане кой трябвало да живее и кой да умре. Особено пък на днешния ден... То хубаво ги бъзикаме чалгарките, но е добре все пак да има и някакви граници. Никак не е ок за една Глория, дъщеря и майка да кажеш "да беше умряла през 2005".:1000(10):Не е човешко, не е морално. Нито пък това, че Райна е предпочела да не ражда от когото и да е само защото "трябва", означава, че няма право да живее. Що за глупости. И стига си ми спамил с подмазвачески лайкове на постове отпреди 100 години.

Аман от псевдоморалисти и егоисти, ако за теб днешният ден е празник - за друг може и да не е. Радвам се, че ви карам да се гърчите в собствен сос след моите коментари. 😘 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Аз полза от съществуването й не виждам, все пак в трите сфери, определени от социума като изключително важни - деца, семейство и кариера, първите две липсват при нея, трета е пълен провал. За какво живее и тя не знае - сигурно да си развява задника по почивки. Нейното съществуване изобщо не е полезно за останалите - така че с него и без него - все тая.

Глория, ако беше умряла 2005-та също - поне щеше да е запомнена като легенда, а не сега всички дори най-неуспешните й колеги - да се гаврят брутално с приключилата й кариера. И при нея липсва мъж.

На кой какво му липсва, кой за какво и колко има смисъл да живее не мисля, че си в позиция да даваш определения. Не е лошо нещо анонимността тук, ама не вярвам и ти да си се възпроизвел или да си създал семейство, предвид ориентацията, която демонстрираш. Що пък нечий живот трябва да е полезен за теб, примерно? По тая логика твоя с какво е полезен за мен?

Всеки има право да живее живота си по начин, по който се чувства добре, стига да не вреди на останалите. Айде стига с тея комунистически постулати за смисъла на живота - ми аз не мисля, че всеки трябва да се възпроизвежда, само за да отговаря на нечии представи. Достатъчно примери има за хора, които не стават за родители и не би трябвало да имат деца. На други пък така им се е стекъл живота. Да скочим всички дружно през прозореца ли, че да си спокоен ти? 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

На кой какво му липсва, кой за какво и колко има смисъл да живее не мисля, че си в позиция да даваш определения. Не е лошо нещо анонимността тук, ама не вярвам и ти да си се възпроизвел или да си създал семейство, предвид ориентацията, която демонстрираш. Що пък нечий живот трябва да е полезен за теб, примерно? По тая логика твоя с какво е полезен за мен?

Всеки има право да живее живота си по начин, по който се чувства добре, стига да не вреди на останалите. Айде стига с тея комунистически постулати за смисъла на живота - ми аз не мисля, че всеки трябва да се възпроизвежда, само за да отговаря на нечии представи. Достатъчно примери има за хора, които не стават за родители и не би трябвало да имат деца. На други пък така им се е стекъл живота. Да скочим всички дружно през прозореца ли, че да си спокоен ти? 

 

Дори не си разбрал какво съм казал, а си изписал цял чаршаф, по-голям по обем от "Под игото". Научи се на четене с разбиране, което се усвоява между 3-ти и 4-ти клас. 🥰

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дори не си разбрал какво съм казал, а си изписал цял чаршаф, по-голям по обем от "Под игото". Научи се на четене с разбиране, което се усвоява между 3-ти и 4-ти клас. 🥰

 

Нямам против биполярното ти разстройство, но не ми се води спор с тая ти половина, прекалено ниско е нивото. Ще изчакам читавата да се завърне. Хубав да ти е деня!

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аман от псевдоморалисти и егоисти, ако за теб днешният ден е празник - за друг може и да не е. Радвам се, че ви карам да се гърчите в собствен сос след моите коментари. 😘 

Дали е празник или не няма такова значение, вмъкнах го просто като допълнителна причина защо изказванията ти не са на място. И вчера да ги беше изтърсил, пак щеше да е неморално. Гърчим се единствено от потрес как нямаш никаква мярка в старанието си да се направиш на максимално интересен в някакъв форум за някакви лайкове. Излагацията си е за теб, няма да ти я вземем.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Дали е празник или не няма такова значение, вмъкнах го просто като допълнителна причина защо изказванията ти не са на място. И вчера да ги беше изтърсил, пак щеше да е неморално. Гърчим се единствено от потрес как нямаш никаква мярка в старанието си да се направиш на максимално интересен в някакъв форум за някакви лайкове. Излагацията си е за теб, няма да ти я вземем.

Не разбирам по какъв начин се определи за говорител на всички останали, за да се изказваш в множествено число. Това за Глория съм го казвал неведнъж даже този път умишлено пропуснах притурката, ако бяха я гръмнали заедно с голямата ѝ любов Ж. И. 
Интересно как определи че изказвам своето мнение, за да трупам лайкове?! 
Все изказваш тези, които са пълен въздух по налягане, обобщения някакви смешни и жалки за които нямаш пукнато доказателство. 🥰

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, HIStory каза:

Нямам против биполярното ти разстройство, но не ми се води спор с тая ти половина, прекалено ниско е нивото. Ще изчакам читавата да се завърне. Хубав да ти е деня!

 

🤣 когато не можеш да отговориш подобаващо и да водиш спор - прибягваш до такива коментари. 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

delusional

Screenshot-20220424-151633-Facebook.jpg

Звезда???????? Дори Луна не е толкова себична и нарцистична, но е ясно, че това не го е писала Счети, а някой от админите ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Райна, Глория, Луна, Рени, Кали... пропускам ли някоя друга откачалка? Нека им се радваме дългооо време. Поне да смееш носи здраве. 😁

По - лесно е да почнеш от нормалните. По - малко са. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

По - лесно е да почнеш от нормалните. По - малко са. 

дай ми пример за нормален? За мен само Луна е нормална

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

delusional

Screenshot-20220424-151633-Facebook.jpg

Ама верно между другото. И дори да прием в името на спора, че е най -желаната е поради причината, че е единствената толко тъпа, която си казва проблемите. 20 години Глория, Ивана, Галена, Анелия, Преслава и още сумати можеха да коментират мутринските си гаджета, проблемите си, да изкарват колежките си черни. Те винаги гледаха да странят. Ема изгради цяла кариера на гърба на Коко основно. Тя си казваше всичко, буквално като ходещ жълт парцал. 10 години това я държеше сред популярните, че ходеше да се излага и да рИве по телевизиите. Сега пак същото, то не са фотосесии с мъжо й, не са годишнини и всичко публично нали. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

дай ми пример за нормален? За мен само Луна е нормална

Екстрата? Ванчето Великова? Ани Принцес? Мира? 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Весел празник на всички освен на феновете на Емилия! На тях им препоръчвам да си оправят вкуса преди да е станало твърде късно.

 

Тая песен я слушам само заради циците на Емануела..брутални!

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ти сама го каза: "кариера имаШЕ"... А относно децата и семейството Райна винаги се е водила по обществените норми, щом като зацвили и народна музичка, така че сто процента й е болно от този факт. 

Аз сама развивам тезата, че ако беше умряла - щеше да има по-голямо уважение към нея, а сега хем е творчески труп, хем е на системи и дихателни апарати и скърца със зъби из социалните мрежи.

Чалгарките - живи или умрели - все тая, така и така не са направили нещо значимо за обществото освен да за подсилят процеса на опростачване.

Кариера като няма вече си нейн проблем и няма нищо общо с подобни изказвания. Не е само тя си заебала или опропастила кариерата. По един или друг начин си продължават живота. Едни заради деца и семество, други работят в различни звена, трети като Райна си ходят по почивки, четвърти съчетават всичко. Не мисля, че трябва някой да умира за да има уважение ако не се е постарал за него през живота си. Критерия за уважение и ситуациите са различни. Тя може би си го има в други неизвестни за нас неща - личен живот, приятели, роднини. Цената на уважението и това да те оценят не може да се свързва със смърт. Абсурдно е дори, че го казваш. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кала Ентелигентната не знае ли, че Великден (празникът) се пише слято?

Примери:

"Днес празнуваме Великден."

"Днес имах велик ден, повишиха ме в работата."

Да погледне себе си първо и тогава да коментира тоя и оня.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.557c7d5e63b9f77a3816a3eaa67df26b.png
 image.png.22e53fccb79f540217166f72abfe5428.png

Нямам против, ама май Кали беше на една промоция на Глора и като я питаха нон стоп повтаряше, че била номер 1. Просто е нелепо сега да се обяснява това. Мисля, че някой от вас може да го намери. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аман от псевдоморалисти и егоисти, ако за теб днешният ден е празник - за друг може и да не е. Радвам се, че ви карам да се гърчите в собствен сос след моите коментари. 😘 

По същия начин за теб може живота на някой да няма значение, но за други има. Според теб не заслужават уважение, според други може да заслужават. 

Никой, абсолютно никой не мисля, че се гърчи заради тези постове. С тях демонстрираш единствено себе си. Това че би се радвал ако се гърчим и си ни причнил по някакъв начин неудобство още повече показва какви "ценности" имаш. Без значение какъв ден сме днес не беше ок го казваш. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...