Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 49 минути, HIStory каза:

Сам го каза - не само да се слуша, а И да се гледа. Не само да се гледа.

Хубаво, нека има и не толкова талантливи, но да компенсират с друго. А то - нито глас, нито присъствие, нито новаторство. Андреа прокопса, защо влагаше пари, но и идеи и беше различна от масата.  Нека предложат нещо различно, неправено до момента - да им простиш бездарието. Иначе ми е все тая коя е решила да омете пода със задника си и да си отвори краката пред камерата тоя месец, това съм го гледал.

На практика сме на едно мнение тук. Именно за различните песни на Андреа говорех. Надали и тя щеше да пробие толкова ефектно ако с Кости не бяха заложили на нова насока.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

Боже, колко мъка има в българския попфолк, ако ТОВА е хита. 

😂

 

Това е новият секси хит на форума, вън всички класации.

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Новата Габриела на Меди е с много потенциал. Няма ли да започнат продуцентите на такива млади имена да им правят повече песни, с които да изпъкват?

Например...

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Новата Габриела на Меди е с много потенциал. Няма ли да започнат продуцентите на такива млади имена да им правят повече песни, с които да изпъкват?

Например...

Тази Габриела вече е изписала името си със златни букви в историята на поп-фолка. Новата, уви няма такъв шанс.

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , FolkEmpire каза:

Набожното виещо цигле са поканили няма по-подходяща :D

 

Добре че бяха "Не идвай" и римейкът й с Меди на "Не, мерси". След тях нищо не се чува за нея 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Andrew Cunanan. каза:


Преси: "С Коцето започнахме да дружим, когато бяха гаджета с Надето..."... Как сра на Райна. As she should. 🤭 ❤️

Тя изчука Коцьо докато той се срещаше с Надя, след като вече се бяха разделили с Райна. 
Но нормално да не помни. Малко ли наркотици изшмърка от тогава и малко ли я млатиха и клатиха по кенефите в дискотеките. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Тя изчука Коцьо докато той се срещаше с Надя, след като вече се бяха разделили с Райна. 
Но нормално да не помни. Малко ли наркотици изшмърка от тогава и малко ли я млатиха и клатиха по кенефите в дискотеките. 

Никой не ще да си спомня за тая лузърка и истеричка недоклатена и зарязана - Райна, дето и кучетата й не щяха да живеят с нея. Да беше умряла, поне все някой щеше да се намери да се сети за нея, а сега - уви... 🤭

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

Никой не ще да си спомня за тая лузърка и истеричка недоклатена и зарязана - Райна, дето и кучетата й не щяха да живеят с нея. Да беше умряла, поне все някой щеше да се намери да се сети за нея, а сега - уви... 🤭

Ти се сещаш, след като я коментираш мила. 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Ти се сещаш, след като я коментираш мила. 

"мила", добре, че поне ти и аз се сещаме за тая невразчница и флопеса.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

"мила", добре, че поне ти и аз се сещаме за тая невразчница и флопеса.

Радвам се, че Райна има фенка и в твое лице. Благодаря ти. 

  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Алисия вече все по-често си споделят сторита, а не до толкова отдавна не можеха да се гледат… Лиска да не вземе да литне от Ара? 🤔 Или пък алергията ѝ към филъри я е ударила на амнезия 😵💫

Емануела каза наскоро че ще пуска летен дует може би е с нея… (Заблуждавам себе си че няма да направи дует с Айви)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Радвам се, че Райна има фенка и в твое лице. Благодаря ти. 

Единствената й фенка тук и като цяло си ти, скъпа. Аз имам вкус и не слушам нафталини с последна хубава песен, датираща от 2010-та. 🥰

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Единствената й фенка тук и като цяло си ти, скъпа. Аз имам вкус и не слушам нафталини с последна хубава песен, датираща от 2010-та. 🥰

Коментарите ти свидетелстват за силен интерес към особата на Терзийска, по-голям и от моя. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...